Jump to content

Sen o windzie


Paulinaa013

Recommended Posts

Witam. Od dłuższego czasu śni mi się winda w dobrze mi znanym wieżowcu. Są tam dwie windy. Zawsze jestem na 9 piętrze i chcę wsiąść do jednej z nich i ta, którą wybrałam jest stara, brzydka, zniszczona i bardzo boje się do niej wejść. Idę do drugiej windy i włączam przycisk na parter. Winda mimo to jedzie w górę, gdzie jest 10 pięter a ona nagle jedzie wyżej i wyżej aż znajduje się na 20 którymś piętrze. Wtedy jestem zdezorientowana i boje się, że nie wysiądę już z niej... Czasem jeździ tez na boki, ale gdy jedzie w górę lub w dół , piętra szybko się zmieniają i tracę czasem też równowagę i się przewracam. Często doświadczam tego rodzaju snu i całkowicie nie rozumiem jego znaczenia. Więc prosiłabym o pomoc w interpretacji snu , bo mam wrażenie, że oznacza on coś ważnego.

Link to comment
Share on other sites

Guest Noa20

Pierwsze co nasunęło mi się na myśl po przeczytaniu tego snu to to, że Ty możesz za dużo oczekiwać od innych ludzi w każdej sferze życia, po uzyskaniu pomocy lub wsparcia chcesz więcej i więcej niekoniecznie dając coś od siebie w zamian.

Może dlatego motyw się powtarza, żebyś wzięła to sobie do serca i okazywała wdzięczność lub nauczyła się samodzielności.

Nie znam Cię ani Twojego języka żeby wiedzieć na pewno czy tak jest jak powyżej napisałam ale weź taką opcję proszę pod uwagę w swoich rozważaniach.

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...