Jump to content

Była dziewczyna.


rottenblack

Recommended Posts

Chciałem prosić o interpretację mojego snu.

 

Sen rozgrywa się tak jakby na stacji kolejowej, są pociągi i tramwaje... Miejsce wydaje się być trzy poziomowe, ja znajduję się na poziomie środkowych. Miejsce przypomina trochę tak jakby Rondo Mogilskie w Krakowie... Przechodząc do tego co się dzieje we śnie, mogę napisać, że idę przez to miejsce, jest pełno ludzi, nagle widzę, że z tramwaju wysiada moja była dziewczyna, widząc to początkowo idę dalej w swoją stronę czyli ku wyjściu z tego miejsca, jak już prawie, że dochodzę do wyjscia, zawracam i idę w stronę mojej byłej dziewczyny, nie wiem czy ona mnie widzi czy nie, natomiast ja widzę, że ona przechodzi schodami na wyższy poziom tego miejsca, ja już za nią nie idę i wtedy sen się kończy.

Link to comment
Share on other sites

Guest winteer

A jakie relacje Was teraz łączą? Tęsknisz za nią?

 

Sam dworzec może mieć takie znaczenie, ze to miejsce gdzie ludzie przebywają ze sobą przez jakiś czas, np: dwóch podróżnych - jeden z Gdańska, drugi z Katowic - niby obaj są na dworcu/peronie, obaj gdzieś jadą, jednak przez chwilę są w tym samym miejscu i czasie, może nawet zamienią ze soba kilka słów.. ale i tak kazdy z nich wsiada do swojego pociągu.. z Tobą i tą dziewczną mogło byc podobnie - przez jakiś czas byliście parą - jednak po jakimś czasie, każde z Was wsiadło do swojego "pociągu".

 

Co do snu - może i to jest Twoja była dziewczyna, może i z początku ją ignorujesz, jednak w końcu zawracasz i idziesz za nią - zupełnie jakbyś żałował decyzji o rozstaniu, do czasu, gdy orientujesz się, że ona jest na "wyższym poziomie"... (tutaj to już strzelam) - wydaje mi się, że ten wyższy poziom, to nic innego jak świadomość tego, które z Was, wg Twojej sugestywnej oceny, skorzystał na Waszym rozstaniu.

Link to comment
Share on other sites

Obecnie praktycznie nie łączą nas jakieś super relacje, raz na jakiś czas porozmawiamy przez internet... dawno się też nie widzieliśmy.

Ale interpretacja snu nawet trafna. Dziekuje.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...