Skocz do zawartości

Pożegnania i powroty


Calipso

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć Nashirko :)

 

 

 

Jest to spowodowane tym, że pod czas tego jak nie było mnie na forum podjęłam decyzję o odejściu z niego. I dlatego napisałam, że na krótko jestem na forum, do końca tego tygodnia odchodzę z forum.

 

 

truskawko.....to przykra wiadomosc :_smutny:

 

nie wiem co spowodowało Twoja decyzje? ale napewno bedzie Cie brakowac , wielu osobom ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość truskawka
Truskawko dlaczego?? Cóż złego Ci uczyniliśmy? Czemi nas zostawiasz?

 

truskawko.....to przykra wiadomosc :_smutny:

 

nie wiem co spowodowało Twoja decyzje? ale napewno bedzie Cie brakowac , wielu osobom ....

 

Dziewczyny proszę o uszanowanie mojej decyzji, aczkolwiek troszkę wyjaśnienia dlaczegoż taką podjęłam decyzję Wam się należy - otóż muszę się zająć bardzo ważnymi sprawami osobistymi i niestety nie mam sił aby nadal być, udzielać się i tworzyć to forum - ostatni czas będąc na forum nie odczuwałam i nie odczuwam nadal przyjemności z bycia tutaj, wręcz odwrotnie. Czyż jest w takiej sytuacji sens nadal być gdzieś, gdzie nie czerpie się radości z tego? Jak dla mnie nie ma. A moja decyzja dojrzewała już dłuższy czas i zdecydowałam się odejść, które można powiedzieć, że jest zasłużonym przejściem na emeryturę.

 

Jeśli chcecie utrzymywać ze mną kontakt, to napiszcie na pw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jaga_Wiedzma

Oczywiście szanuję Twoj wybór, ale mam egoistyczną nadzieję, ze od czasu do czasu się tu pojawisz.

Życze też szczęscia na tej 'emeryturce" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość truskawka
mam egoistyczną nadzieję, ze od czasu do czasu się tu pojawisz.

Życze też szczęscia na tej 'emeryturce" :)

 

Nie zaprzeczam, myślę że się od czasu do czasu na chwilę pojawię.

 

A dziękuje, pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zaprzeczam, myślę że się od czasu do czasu na chwilę pojawię.

 

A dziękuje, pozdrawiam serdecznie.

 

 

uffff..... truskawko dobrze ze nie zaprzeczasz .... zawsze jakas iskierka nadzieji zostaje :_okok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też w pierwszej chwili pomyślałam że wróciłaś i szybko tu przybiegłam, a tu taka wiadomość .

Prawdę mówiąc nie wiem co napisać :_smutny: ,już tyle napisałaś od siebie że pozostaje uszanować Twoją teraźniejszą decyzje, z nutką nadziei że kiedyś wrócisz i będzie tak jak wcześniej ,ale na pewno życzę Ci wszystkie dobrego i :przytul: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość truskawka
Mam nadzieję iż na gadu gadu będziesz się pojawiać.

 

Będę, na pewno będę się pojawiać jak przyjdzie do mnie wiadomość na pw :haha: i czasami się odezwie do Was ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę, na pewno będę się pojawiać jak przyjdzie do mnie wiadomość na pw :haha: i czasami się odezwie do Was ;)

 

 

nio myśle emerytko :chytry_na: ,ze jednak nie zapomnisz o nas :serduszka:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za mna i tak nikt nie bedzie tesknil, chce odejsc gdyz zaczolem odczowac uczucia nad ktorymi jest ciezko panowac...wiec prosze o kasacje

 

Jej - twoja decyzja chyba była gwałtowna i pod wpływem emocji . :_smutny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość truskawka

Luk tak postanowił i trzeba uszanować jego decyzję. Jak będzie chciał to się pojawi pod innym nickiem - niestety prosił o usunięcie swojego konta, więc po krótkiej rozmowie na pw to zrobiłam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, bo właśnie wróciłam.

 

I chyba od razu pożegnam tych, którzy postanowili odpocząć od zgiełku, jaki zrobił się na forum.

 

Truskawko, Luk, życzę Wam spokoju i powrotu do równowagi :)

 

Pozdrawiam serdecznie :uscisk:

 

... i do poczytania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość truskawka

Dobra przyszedł na mnie czas ... nie piszę żegnajcie, bo nie odchodzę na zawsze ;)

Będę wpadać na forum ;)

Na razie pa pa :papa:

Trzymajcie się ;)

 

Ps. Jak będziecie mnie potrzebować to piszcie e-maile, pw lub na gg (Ci co go mają ;)) lub nawet jak będzie Wam bardzo tęskno i będziecie chcieli, abym wpadła na forum ;)

 

:papa:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra przyszedł na mnie czas ... nie piszę żegnajcie, bo nie odchodzę na zawsze ;)

Będę wpadać na forum ;)

Na razie pa pa :papa:

Trzymajcie się ;)

 

Ps. Jak będziecie mnie potrzebować to piszcie e-maile, pw lub na gg (Ci co go mają ;)) lub nawet jak będzie Wam bardzo tęskno i będziecie chcieli, abym wpadła na forum ;)

 

:papa:

 

To narazie :bukiet:

 

p.s. masz to jak w banku ....gdzies Cie znajde :_okok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jaga_Wiedzma

Reino, nie żegnaj się z nami na zawsze ale zagladaj i przekazuj wiedze o buddyźmie. Ja zawsze i chętnie będe czytała Twoje posty. I bardzo mocno trzymam kciuki abys na tej buddyjskiej ścieżce znalzła to co ja znalazlam na gnostycznej.

Trzymaj się dziewczyno i czasem daj znać co u Ciebie.

 

Dominiko, a Ty gdzie znowu się wybierasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jaga_Wiedzma
Vivi, to, co mogłabym Wam przekazać, byłoby bardzo powierzchowne. Zauważyłam, że nawet osoby praktykujące od wielu lat odsyłają mnie do osób lepiej wykształconych pod tym względem. Nie chcę tworzyć internetowego buddyzmu, pokazywać jakiegoś wycinka. Odsyłam do ksiązek pisanych przez autorytety oraz do... ośrodków, jeśli ktoś jest tym zainteresowanych.

Póki sama nie dojdę ze sobą do ładu nie chcę opowiadać, jaki buddyzm jest wspaniały.

 

Poza zrezygnowaniem z tematu ezoteryki najzwyczajniej w świecie nie mam czasu na forum.

 

To napisz nam od czasu do czasu co Ty odczuwasz przy tych zmianach, jak postzregasz drogę, którą wybrałaś. Nie chcodzi o zrobienie internetowego kursu buddyzmu ;) ale obiecaj, ze czasem podzielisz się swoimi spostzreżeniami i odczuciami. :prosi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niechętnie, ale muszę się z Wami pożegnać na pewien czas. Uznałem, że to będzie dla mnie dobre, mam kilka spraw na głowie, jak których nie uporządkuje nie pójdę dalej.

 

Pozdrawiam, Beoran ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość winteer
Niechętnie, ale muszę się z Wami pożegnać na pewien czas. Uznałem, że to będzie dla mnie dobre, mam kilka spraw na głowie, jak których nie uporządkuje nie pójdę dalej.

 

Pozdrawiam, Beoran ;)

 

Tylko wcześniej uprzedź na kiedy transparent powitalny naszykować :bukiet:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jaga_Wiedzma

Kochani moi, dziś opuszczam Was na jakiś zcas, choć obiecuję zagladać tu w miare mozliwości.

Zostawiam na straży Vana ;) Poradzi sobie, bo to mądry facet (wiem, znam go osobiście, można na nim polegać). A Wy proszę uważajcie na siebie, nie pchajcie się za bardzo w to czego nie rozumeicie, nie kłóćcie się, kochajcie i szanujcie na wzajem, rozwijajcie skrzydła w dyskusji i bawcie się dobrze.

A czasem mnie wspomnijcie ;)

 

Buziaki dla wszystkich i do miłego spotkania. :papa:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc maddlen dlugo Cie nie bylo bo az kilka godzin ale znow jestes juz i wszystko dobrze..

Witam tez tych bywalcow co dluzej nie bylo a mianowicie Vivan01 witam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ufffff ..... dzieki bo okropnie wtedy świruje , bede Cie potrzebowac :_kwiatek:

 

czekam na powrót cierpliwie :_okok:

 

 

Do pełni jeszcze chwilka czasu...

Doty, już jestem do pomocy for Ci :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Urshack

Chciałem wszystkim powiedzieć do widzenia. Niestety poglądy innych ludzi tutaj naprawdę bardzo gryzą się z moimi... jestem takim człowiekiem, który odbiera odczucia i cierpienia innych bardzo mocno i bierze je sobie do serca, nie potrafię również już na tym forum pomóc nikomu bo w sumie sam nic nie potrafię, a nie będę też ciągnął od innych bo nie chcę ich obarczać. Dziękuję wam za wszystkie miło spędzone chwile oraz wszelką pomoc, której mi udzieliliście. Życzę wszystkim wielu szczęśliwych dni. Składam również wniosek o usunięcie mojego konta. Z góry dziękuje.

Edytowane przez Urshack
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze Urshack, jeżeli taka jest twoja wola uszanujemy ją. Powodzenia na drodze życiowej. Konta raczej nie usuniemy, może się kiedyś przydać.

Pozdrawiam i żegnam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Urshack, nigdy nie bój się prosić o pomoc, to bardzo ważne.

Czasem sami nie dajemy rady, czasem wystarczy, że zamienimy z kimś kilka słów.

A sam, czy możesz komuś pomóc.

Tak. Jeżeli tylko kierujesz się czystymi intencjami i robisz to dla drugiej osoby, nie dla siebie. Wtedy Twoja pomoc, może nie zawsze bezpośrednio, ale z pewnością pozostawi jakiś pozytywny efekt.

 

Pozdrawiam Cię serdecznie i życzę Ci tego, co dla Ciebie najlepsze.

 

 

Doty, życzę Ci spokoju i powrotu do równowagi.

 

Pozdrawiam serdecznie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...