Skocz do zawartości

Pożegnania i powroty


Calipso

Rekomendowane odpowiedzi

2 miesiące to sporo czasu,odczuwam potrzebę postu i izolacji,co będzie sprzyjało moim przygotowaniom do matury(Vivien i Szizi trzymajcie kciuki!).Sam nie wiem czy wrócę,czy mam zamiar wrócić,ale jeśli już się na to zdecyduje,mam nadzieję iż pozostanie tu choć iskierka magii.

 

Kazdy z nas ma tak czasami,potrzeba chwili zeby odetchnac,zaczerpnac swiezego powietrza,podejsc z dystansem do pewnych rzeczy,spojrzec na swiat troszke z innej perspektywy.Nie mam zamiaru zatrzymywac Cie tutaj na sile :) kazdy z nas musi robic to co uwaza ze jest dla niego najlepsze.Jezeli uwazasz ze nadszedl ten moment teraz,po prostu zrob to w kazdym razie czekamy na Ciebie kiedy bedziesz znowu z nami.

Pozdrawiam!

 

Mr.Magic-szacunek dla Ciebie,dbaj o magie na forum

 

Wielkie dzieki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jaga_Wiedzma

Moi kochani... Niestety nadszedł ten dzień, kiedy musze się z Wami pożegnać. Dziś wieczorem jadę na blisko 2 miesiace do Niemiec, tam zaś mam ograniczony dostęp do internetu.

Juz za Wami tęsknię, mam nadzieję, ze niektórzy z Was tez zatęsknia za mną.

W razie, gdyby ktoś z Was czegoś ode mnie potrzebował to Vania ma ze mną stały kontakt.

 

Iwan, choć juz sie pożegnałeś moze ktoś Ci przekaże... Dzięki za pomoc i czujność, oraz konstruktywne polemiki. Wbrew powszechnej opinii nie zawsze sie ze sobą zgadzamy.

 

Anatemko... Trzymaj się i wytrwaj, kartkę wyślę na bank.

 

Seid, Ty być moja WWWS i my wiemy co to znaczy. Pilnuj te nasze dzieciaki, bo bez Ciebie zginą.

 

Szaman, Tobie jak zawsze mam do powiedzenia to samo, Ty wiesz co :lol:

 

Vania, czuwaj nad nimi wszystkimi i nie martw się o mnie. Wiesz, ze jestem pod dobrą opieką.

 

ANT, mój ulubiony Padawanie Anakinie, pomimo imienia jakim Cię nazywam, mam nadzieję, ze nie zejdziesz na ciemną stronę mocy :lol: a dla pewności zostawiam Cię w dobrych rękach.

 

MrMagik... Ty wiesz co ;) I ciesze sie. Będziemy w kontakcie.

 

HB, dla Ciebie YouTube - Yo Ho Ho and a Bottle of RUM! The Pirate Song Covered by Two Monkeys, a od maja mam juz zarezerwowany czas dla Ciebie :okok:

 

Szizi... - Dbaj o pejczyk i tresuj chłopców z SB :lol:

 

Winter i Asiamak, czuwajcie w policyjnych kolorach :lol:

 

Domi... Ty wiesz, co chcę Ci powiedzieć YouTube - Dla mojej Kochanej Przyjació?ki

 

Wybaczcie, że nie pożegnam każdego z imienia. Nie odchodzę na zawsze lecz na kilka tygodni. Każdy z Was wiele wniósł do mego zycia. Od każdego wiele się nauczyłam. Będzie mi Was diablo brakowało. Pamiętajcie o mnie to będzie mi raźniej na tym przymusowym wygnaniu.

 

Do następnego spotkania na forum...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaga_Wiedzma dziękuję :uscisk_na: ściskam mocno i trzymaj się tam i bądź uśmiechnięta jak ten nasz :i4bananbabluwh8:hihi, czas Ci wtedy szybciej minie .

 

Powodzenia i Pozdrawiam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Vivien... ja tylko tyle... :serducho:

- bo więcej nie może się przecisnąć... ;(( :zlezkawoku:

- wracaj do Nas... tęsknimy... :zalamka:

- ... :_mysli:,,,, :buziak::bukiet:

- pamiętaj, że masz jeszcze "braciszka"... do wychowania :papa2:

 

Twój "mały" braciszek... infedro...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iwanov powodzenia,by wszystko ułozyło sie po twej myśli,jak tylko chcesz,a nie jak musi być:)

 

Jaguś,bede bardzo tesknić i czekać,ściskam mocno!Pamietaj że tesknota to taka bliskość w oddaleniu..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MrMagik... Ty wiesz co ;) I ciesze sie. Będziemy w kontakcie.

 

Tak,Jago wiem dokladnie co :) przygotuj sie,odpocznij nabierz sil,bo jak wrocisz czeka nas tu duzo pracy :)

Jestesmy w kontakcie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vivien udanej podróży, poznałam Cie jako silną kobietę i taka masz wrócić, a nawet silniejsza;D

PS. Zaopiekuje sie Vanym:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Szizi... - Dbaj o pejczyk i tresuj chłopców z SB :lol:

 

Do następnego spotkania na forum...

 

Wezmę się za nich! Te cholery muszą wiedzieć kto rządzi ;) Viv, my będziemy mieć kontakt :* ale juz tesknie :( eh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brak mi slow!cieszy cie to??ze ktos sie nad kims znecal a osoby ktore mialy pilnowac porzadku-przymykaly na to oko???wstydzcie sie!!!!!!!!!!!!debilizm i paranoja!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Uciekam na dwa tygodnie...musze sie przygotowac do pewnych zmian ktore nastapia w moim zyciu i niestety ale nie moge polaczyc tego z forum.

Widzimy sie w Krakowie 3 maja o 12 pod Kosciolem Mariackim.Do tego czasu mnie nie ma...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis nadszedl dzien, gdy z Wami sie rozstaje,

Gdy nasze drogi rozchadza sie gdzies,

By kiedys znowu sie spotkac na rozdrozu ,

By sie odnalezc na nowo w nim sie ....

 

Z nadzieja ide dalej przed siebie,

Z usmiechem witam kazdy nowy dzien,

Dziekuje za wszystko co mnie spotyka,

Lecz z wielkim smutkiem dzisiaj ZEGNAM CIE!

 

Tak delikatnie i po mojemu, zegnam Was wszystkich i kazdego z osobna :

A takze pragne Wam podziekowac, za wszystko czego sie od Was nauczylam..

... nie bede wymieniac, aby nikogo nie pominac, kazdy Wie za co go doceniam :)

Do zobaczenia kliedys ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich ponownie. Wróciłąm na 6 tygodni troche odmieniona ale wciąż ta sama :)

 

Huurraaa... !!!... jest NASZA "Szamanka".... Huurraaa... !!! :hejka::buziak:

- jest Nasza VIVien kochana... nasza ostoja i nadzieja... :))) :peace::i4bananbabluwh8:

- TERAZ... dopiero będzie się DZIAŁO... :P:mysli: :slonko: :aniolek:

 

- VIViuś... skarbie odezwij się... czekam na Ciebie jak na zbawienie... :))) : :ostr::_kwiatek:

 

---- pozdrówkooo... infe... :muza:

Edytowane przez infedro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Miło mi się z wami pisało, a jeszcze milej spotykało, jednakże odczuwam wewnętrzną potrzebę, by opuścić to forum, do odwołania. Jak będzie jakieś ezospotkanie, to proszę by mnie powiadomić przez gg lub maila.

Pozdrawiam i żegnam :D

Edytowane przez Regis_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam raczej żegnam.

 

Powodów dużo odejścia z forum.

 

Główny czas pracy mnie goni. Praca jałowa ale jednak ktoś musi ją wykonać, żeby jako tako to gdzie mieszkam funkcjonowało.

A przy tym musze większy nacisk też nałożyć na zadbanie o siebie.

Ale jak będzie chwila wolna od stresów dnia codziennego wpadnę zobaczyć co u was.

 

Pozdrawiam Cieplutko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ja chciałam się z wami pożegnać , nosiłam się z ta myślą od prawie dwóch miesięcy , wreszcie dojrzało , około miesiąca temu złożyłam rezygnacje z praw vice-admina która nie była rozpatrzona pozytywnie , wiec dziś sama sobie odebrałam te prawa (wyjaśniam by nie było niepomówień) -mniejsza o szczegóły - potrzebuje wolności i mniej obowiązków .

A tak ogólnie :

Dziękuję, było mi naprawdę miło być tu vice-adminem tutaj i cieszę się że mogłam być z wami półtora roku , nie odchodzę z forum na stałe ,potrzebuje teraz przerwy ( miłe wspomnienia zachowam a jest ich wiele ) .

 

Pozdrawiam i buziaczki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem, po prostu nie rozumiem, czemu uciekają kolejni moderatorzy, którzy mogą tyle dla forum zrobić, a zamiast tego odwracają się. Nie jestem zła na Domi konkretnie, tylko ogólnie, bo to nie jest tak, że kiedyś trafiali tu tylko super ekstra zajebiści ludzie i dzięki temu atmosfera była inna. Każdego dnia trafiają tu różne niemilce, kłótnie też zawsze były, ale być może kiedyś było to lepiej opanowane, dzięki moderacji właśnie.

Rozumiem jednak, że Domi ma inne zajęcia i forum dla niej to za dużo.

 

Mam nadzieję, że będziesz obecna jako użytkowniczka forum i wpadniesz popaplać na SB :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Patryk8

Reino zgadzam się, kiedyś dzięki tym osobom czytałem to forum z prawdziwym zaciekawieniem, bo można się było czegoś dowiedzieć, a teraz 99% tematów to prośby o interpretacje snów teraz już dużo z nich odeszło, a jakoś nowych nie widać ... Niestety wszyscy mają swoje życie, obowiązki i nie mogą tu być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- buziaczki...Domi :)

- z pewnością byłaś "koniem pociągowym" tego forum... ;)

- wiec choćby już tylko z tego powodu... należy Ci się słuszny odpoczynek... :)

- proszę tylko nie likwiduj Swego konta... abyśmy choć tam mogli pisać jak bardzo tęsknimy... :(

 

--- miłego odpoczynku... infedro... :)*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sheina

cholera, a ja sie tyle nosilam z opuszczeniem forum,a jak na zlosc mnei cos tu trzyma ;> czy sie wam podoba czy nie :)) jestem jestem i nie uciekam ;))) tylko troche sie przebieram.... ilez mozna nosić jedne spodnie..

 

 

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałam taki okres, ze stierdzilam, ze moze jestem oszołomką,albo się przez forum staje... no, ale wciąż ... sie bujam ;)

 

Sheina ja tak o sobie myślę zawsze gdy loguję się na forum ;)

Ale ja również się nigdzie nie wybieram przez tą myśl.

Tak trzymaj pozytywna Oszołomko ;*

Zostań z nami ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sheina

:) czesc

 

 

Chciałabym się z Wami serdecznie pozegnac. Dziekuje za kazda ciekawa relacje, jaka tu sie nawiazala i wszelką pomoc jaka od wielu osob uzyskałam. Nie bede rozpisywac sie co i jak :) zegnam sie i życze wszystkim duzo szczescia :) Szczególnie chcialabym podziekowac bagheerze i olcacool , wiecie za co. Paru innym osobom, rowniez, one beda wiedzialy :) o jakich mowa :) duzo dobra i szczescia zycze. Moj pobyt tu juz sie skonczył :) ) prosze, abyscie nie pisasli juz na profilu i PW poniewaz nie bede tu zagladac :) )

 

pozdrawiam serdecznie. :*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sheina

:) Czesc

 

 

Chciałabym się z Wami serdecznie pozegnac. Dziekuje za kazda ciekawa relacje, jaka tu sie nawiazala i wszelką pomoc jaka od wielu osob uzyskałam. Nie bede rozpisywac sie co i jak :) zegnam sie i życze wszystkim duzo szczescia :) Szczególnie chcialabym podziekowac bagheerze i olcacool , wiecie za co. Paru innym osobom, rowniez, one beda wiedzialy :) o jakich mowa :) duzo dobra i szczescia zycze. Moj pobyt tu juz sie skonczył :) ) proszę, abyscie nie pisasli juz na profilu i PW poniewaz nie bede tu zagladac :) )

 

pozdrawiam serdecznie. :* :serducho_na:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę ,że Sheina opuszcza forum, a ja nie mogę bez forum wytrzymać (bez ludków) ja żegnałam się ponad 4 miesiące temu potrzebny był mi oddech i mam nadzieję, że Sheino też nabierzesz dystansu i wrócisz.

Ja powracam

Cześć Kochani pewnie nie tak intensywnie jak wcześniej ale będę zaglądać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) Czesc

 

 

Chciałabym się z Wami serdecznie pozegnac. Dziekuje za kazda ciekawa relacje, jaka tu sie nawiazala i wszelką pomoc jaka od wielu osob uzyskałam. Nie bede rozpisywac sie co i jak :) zegnam sie i życze wszystkim duzo szczescia :) Szczególnie chcialabym podziekowac bagheerze i olcacool , wiecie za co. Paru innym osobom, rowniez, one beda wiedzialy :) o jakich mowa :) duzo dobra i szczescia zycze. Moj pobyt tu juz sie skonczył :) ) proszę, abyscie nie pisasli juz na profilu i PW poniewaz nie bede tu zagladac :) )

 

pozdrawiam serdecznie. :* :serducho_na:

 

A ja czuję się oszukana, bo do Sheiny byłam przywiązana i dopiero dziś zauważyłam, że nie mam jej z nami... Nie wiem, co napisać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem z tymi całymi powrotami i pożegnaniami

 

 

Albo ktoś po prostu bez słowa stąd wychodzi beż żadnych wyjaśnień, wytłumaczeń, wielkich długich lamentów, historii swojego życia albo zostaje i tyle...

 

Jak ma ktoś stąd wyjść to stąd wyjdzie, jak nie to zostanie i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Kochani, nie będę się rozpisywać. Znikam z forum. Nic tu nie wniosłam, wyniosłam sporo.

Dziękuję wszystkim tym, którzy udzielili mi pomocy, gdy o nią prosiłam.

Pozdrawiam.

Karolina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karolinna :beczy: już odczuwam brak Ciebie...

Zawsze miałaś takie ciekawe sny :_oczko:

Wniosłaś Kochana, wniosłaś, też zmagałaś się z interpretacjami.

Ale jeśli postanowiłaś odejść to życzę Ci wszystkiego dobrego.

Zaglądnij tu czasem :zlezkawoku:

 

Iluminacik napiszę tylko tyle, nie odczuwasz tej niewidzialnej nici która łączy osoby angażujące się w życie tego forum.

Wiele osób bezinteresownie tu sobie pomogło i pomaga nadal, wiele osób dopiero tutaj znajduje zrozumienie, pocieszenie i całkowitą akceptację tego czym się zajmują i interesują.

Ty tego nie zrozumiesz, bo nie czujesz i nie widzisz tego co ja i wiele innych niefizycznie zżytych ze sobą osób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Kochani - w dniach 20.07. - 02.08.10 - mam urlop, także od kart :usmiech:

A że po ostatnich wydarzeniach nie wiem jeszcze, jak to będzie z moim powrotem, to tak czy inaczej wypada się pożegnać.

 

Proszę nie pisać w tym czasie próśb o wróżbę, zwłaszcza na PW - nie będę na nie odpowiadać.

 

Życzę Wam wszystkim wiele słońca, pogody ducha i odpoczynku :slonko:

 

Szczególnie serdecznie dziękuję tym wszystkim, od których w ostatnich dniach otrzymałam tyle wsparcia :buzki:

Dzięki Wam to wszystko ma sens :bukiet:

 

W nagłych wypadkach proszę o kontakt GG lub przez FB (mogę podać namiary na PW)

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochana Sehn- milego odpoczynku i wiele slonca. Mam nadzieje ze wybaczysz modom wpadki i wrocisz do nas pelna entuzjazmu. 3maj sie i baw sie dobrze:_buzki:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Lato lato lato czeka, razem z latem czeka rzeka"... a dokładnie morze :lol:

 

Kochani, opuszczam Was na 2 tygodnie... jadę odpocząć i złapać trochę :slonko: nad polski Bałtyk. Będę pojawiała się, ale pewnie sporadycznie, bo nie wiem jak będzie z netem.

 

Trzymajcie się cieplutko!!! :slonko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich którzy dołączyli do naszego grona i tych co powrócili witam serdecznie. Do tych co odchodzą , to wiem ze wrócą, bo to jest magiczne miejsce

 

Weronko miłego odpoczynki i wracaj wypoczęta

Domi super ze jesteś dalej z nami , mimo ze masz większe wyzwanie , rozwinąć inne forum

Iwan mimo ze mnie nie lubisz, to ci powiem , wiem ze wrócisz , życzę owocnych przemyśleń . Wracaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tulip-wiem, ze już znalazłeś początek swoje drogi i kroczysz nią pewnie Powodzenia i szczęścia, oraz dalszego wspanialego rozwoju swojej osobowości. Jeżeli poczujesz , ze chcesz nam na nowo pomagać. Wracaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...