Skocz do zawartości

Pożegnania i powroty


Calipso

Rekomendowane odpowiedzi

Nash, nie wyobrażam sobie Forum bez Ciebie.

 

I chcę, żebyś wiedziała, że Twoja dotychczasowa praca nadal będzie procentować.

 

Do zobaczenia - Kochana - kiedyś! :slonko:

Edytowane przez kaffka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobrze.. przyszłam tu w grudniu i w grudniu odchodze :)

mój czas na forum minął. ciesze się, ze byłam z Wami, że Wy byliście ze mną. Spotkałam wśród Was przyjaciół. Nauczyłam się dużo. Bezcenne.

A teraz sie juz żegnam.

 

Roznoście swoje światło po ziemi, pomagajcie, nie bierzcie sie za coś, co Was przerasta.

 

i czasem pomyslcie o mnie ciepło :)

 

dziękuje za wszystko :)

 

Żegnajcie

 

Będzie mi Ciebie brakowało Nashirko...

i Ty pomyśl czasem i o nas ciepło!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobrze.. przyszłam tu w grudniu i w grudniu odchodze :)

mój czas na forum minął. ciesze się, ze byłam z Wami, że Wy byliście ze mną. Spotkałam wśród Was przyjaciół. Nauczyłam się dużo. Bezcenne.

A teraz sie juz żegnam.

 

Roznoście swoje światło po ziemi, pomagajcie, nie bierzcie sie za coś, co Was przerasta.

 

i czasem pomyslcie o mnie ciepło :)

 

dziękuje za wszystko :)

 

Żegnajcie

 

złóż życzenia znajomym i rodzinie na niespodzianka.info

Zegnaj kochaa i gorace usciski, pamietaj o nas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobrze.. przyszłam tu w grudniu i w grudniu odchodze :)

mój czas na forum minął. ciesze się, ze byłam z Wami, że Wy byliście ze mną. Spotkałam wśród Was przyjaciół. Nauczyłam się dużo. Bezcenne.

A teraz sie juz żegnam.

 

Roznoście swoje światło po ziemi, pomagajcie, nie bierzcie sie za coś, co Was przerasta.

 

i czasem pomyslcie o mnie ciepło :)

 

dziękuje za wszystko :)

 

Żegnajcie

 

złóż życzenia znajomym i rodzinie na niespodzianka.info

 

Szkoda Nashira że odchodzisz ,powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naschirko, odchodż w grudniu, zgodnie z życzeniem, ale wracaj 1 -ego stycznia 2010 i wiem ze przyjdzie ten dzień i powrócisz, może nie 1 -ego stycznia ,ale juz nie bawem Czekamy- cieplutkie pozdrowienia:bukiet_na:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam siły, narazie nie będę wchodzić na forum.

Umarł mi tata.

 

wiele sily ci teraz zycze...tu slow pocieszenia nie ma gdybys kiedys chciala pogadac odezwij się przeszlam przez to niedawno....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Kochani przyszłam się z wami pożegnać ,czas na moja przerwę .Dostałam od losu swoje 5 minut i chce je wykorzystać jak najlepiej.Mam nadzieje że to dobry wybór,czeka mnie dużo pracy .

 

 

Mimo wszystko postaram się tu kukać :usmiech: i spełniać w miarę moja role na forum jaką do tej pory miałam, choć będzie mocno ograniczona.

 

Buziaczki :*

Edytowane przez winteer
edycja postu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani przyszłam się z wami pożegnać ,czas na moja przerwę .Dostałam od losu swoje 5 minut i chce je wykorzystać jak najlepiej.Mam nadzieje że to dobry wybór,czeka mnie dużo pracy .

 

 

Mimo wszystko postaram się tu kukać :usmiech: i spełniać w miarę moja role na forum jaką do tej pory miałam, choć będzie mocno ograniczona.

 

Buziaczki :*

 

domi do zobaczenia.....będziemy czekać na Twój wielki powrót:buziak:

Edytowane przez winteer
edycja cytatu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Chcąc w końcu wprowadzić swe noworoczne postanowienie w życie, opuszczam to forum (no może z czasem zaglądne) na czas nieokreślony. Kiedyś pewnie wrócę;) Miło mi się z wami pisało i dziękuję tym którzy wnieśli tu sporą wiedzę oraz chcieli się podzielić doświadczeniami.

 

Pozdrawiam, całusy :buziak:

Edytowane przez Regis_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcąc w końcu wprowadzić swe noworoczne postanowienie w życie, opuszczam to forum (no może z czasem zaglądne) na czas nieokreślony. Kiedyś pewnie wrócę;) Miło mi się z wami pisało i dziękuję tym którzy wnieśli tu sporą wiedzę oraz chcieli się podzielić doświadczeniami.

 

Pozdrawiam, całusy :buziak:

 

u, szkoda. Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sethi -zaglądaj jak najczęściej .:cmok_na:

 

Ja też jakiś czas temu z wami się żegnałam ,jednak pewne sprawy poszły mi łatwiej niż sadziłam . Jestem na forum niestety w kratkę troszkę -ale jestem i będę .

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vitaj... Viv...

 

- pozwól że i ja nie będę ukrywał swej radości... :hejka:

- bardzo nam Ciebie brakowało... :_beczy:

- dzięki bardzo, że wróciłaś... :_kwiatek:

- jesteś dla Nas... :slonko:

 

 

Twój mały duchowy braciszek --- infedro... :muza::kwiatek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Kochani ......po długiej przerwie .

 

Mam nadzieje ze mnie jeszcze co niektórzy pamietają ??? Potrzebowałam czasu zeby sie pozbierac i wrócic do Was , oby juz na dobre .

 

 

 

poz. doty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość Jaga_Wiedzma

Masz trochę racji Reino. Ostatnio w gąszczu snów, wróżb i tarotów, ciężko się przebić do innych tematów. Pamiętam wiele naszych dyskusji na jakze interesujące tematy. Będzie mi tego brakowało, choć faktycznie ostatnio nie było tego wiele. Mam nadzieję, że odnajdziesz to czego szukasz. A i liczę, ze moze jeszcze czasem zagladniesz na forum.

Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Dharma

No to nie pozostaje nam nic tylko wziąć te wszystkie słowa do serca i zacząć ożywiać to forum. Nic straconego wkoncu każdy ma dużo do powiedzenia nawet jesli nie jest jasnowidzem czy szamanem. Chociażby w dziale UMYSŁ LUB ROZWÓJ DUCHOWY.. dla mnie zastanawiające stało sie, że dość dużo ludzi pisze na gg .. Gdy się pytam czy jest zarejestrowana ta osoba na forum w większości odpowiada ze nie .. widocznie coś odpycha od tego forum i obawiam się, ze nie nudne tematy ale reakacje na nowych.. i pewne wywyższanie się .. ale to tylko moje gdybanie

 

najważniejsze zeby coś z tym zrobić. Od długiego czasu wszyscy dobrze wiemy, ze cos niedobrego dzieje sie na forum.. Dlaczego tego nie zmienimy?? Po co tyle gadać i narzekać na złą atmosferę :D

 

papa Reino szerokiej drogi, ale wróć kiedyś napewno będzie do czego..:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też będę się z Wami powoli żegnac.Niebawem poproszę o zamknięcie konta.Czuję,że muszę stąd odejśc,z nadzieją spotkania kilku ezoludków w realu.Tu złapałam oddech,tu dostałam wiatru w żagle,tu otrzymałam pomoc,poukładałam sobie w głowie,cała do przodu,drogę znam,dziękuję Wam za wszystko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to nie pozostaje nam nic tylko wziąć te wszystkie słowa do serca i zacząć ożywiać to forum. Nic straconego wkoncu każdy ma dużo do powiedzenia nawet jesli nie jest jasnowidzem czy szamanem. Chociażby w dziale UMYSŁ LUB ROZWÓJ DUCHOWY.. dla mnie zastanawiające stało sie, że dość dużo ludzi pisze na gg .. Gdy się pytam czy jest zarejestrowana ta osoba na forum w większości odpowiada ze nie .. widocznie coś odpycha od tego forum i obawiam się, ze nie nudne tematy ale reakacje na nowych.. i pewne wywyższanie się .. ale to tylko moje gdybanie

 

najważniejsze zeby coś z tym zrobić. Od długiego czasu wszyscy dobrze wiemy, ze cos niedobrego dzieje sie na forum.. Dlaczego tego nie zmienimy?? Po co tyle gadać i narzekać na złą atmosferę :D

 

papa Reino szerokiej drogi, ale wróć kiedyś napewno będzie do czego..:D

 

- podpisuje się pod każdym Twym słowem Dhari...

- jakbyś mi to z ust wyjęła...

- ciekawe dlaczego mam takie odczucie... KIN7

 

pozdroo --- infedro...

Edytowane przez infedro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też będę się z Wami powoli żegnac.Niebawem poproszę o zamknięcie konta.Czuję,że muszę stąd odejśc,z nadzieją spotkania kilku ezoludków w realu.Tu złapałam oddech,tu dostałam wiatru w żagle,tu otrzymałam pomoc,poukładałam sobie w głowie,cała do przodu,drogę znam,dziękuję Wam za wszystko :)

 

 

:placze_na::placze_na::placze_na::placze_na:

 

 

nic nie napiszę :placze_na:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:placze_na::placze_na::placze_na::placze_na:

 

nic nie napiszę :placze_na:

 

- a ja napiszę...

- laverita przemyśl swą decyzję... gdyż jak sama pisałaś w KINie "nic z tego nie rozumiem"

- więc nie mów chop... dopóki nie przeskoczysz... :)

- tym bardziej ze temat się rozkręca... i jeszcze dużo ciekawych atrakcji przed Nami... :)

- więc nie dawaj nam powodu do smutku... gdyż może odbić Ci się czkawką... ;((

- bo wiesz na prawo nie ma rady... co dajesz to odbierasz...

- wiec nie ma żadnego ale... jesteś z Nami...

- bo odejść to najprościej... ale nie zawsze najrozsądniej...

- wiec wypatruj atrakcji... :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- a ja napiszę...

- laverita przemyśl swą decyzję... gdyż jak sama pisałaś w KINie "nic z tego nie rozumiem"

- więc nie mów chop... dopóki nie przeskoczysz... :)

- tym bardziej ze temat się rozkręca... i jeszcze dużo ciekawych atrakcji przed Nami... :)

- więc nie dawaj nam powodu do smutku... gdyż może odbić Ci się czkawką... ;((

- bo wiesz na prawo nie ma rady... co dajesz to odbierasz...

- wiec nie ma żadnego ale... jesteś z Nami...

- bo odejść to najprościej... ale nie zawsze najrozsądniej...

- wiec wypatruj atrakcji... :))

 

:) Infedro,Infedro... O Ty!!! :) Może rzeczywiście za dużo było dramatyzmu w moim poście,laverita prosi o topór,moderatorze tnij... Jestem z Wami,a nasze KIN-o jest mi szczególnie bliskie(jeszcze Ci pokażę z tym kalendarzem Majów :P ) ale musi byc mnie tu na forum po prostu mniej. Z zupełnie innych powodów niż tutejsze afery. Mniej,ale to nie znaczy,że zakręciłabym kurek z ciepłą energią. Czasami może zawiewało ode mnie chłodem,ale też nic tak nie hartuje jak naprzemienne kąpiele ... Życie...A ja też jestem tylko człowiekiem,chociaż pracuję nad tym,żeby byc lepszym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jaga_Wiedzma

No ciąć nie będę ale nie puszczę z forum :D A całkiem poważnie, życie to nie tylko forum. Po prostu bywaj z nami w miarę swoich możliwości. Ja zreszta też niedługo znikam z forum na dłużej, wiec rozumiem cię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ciąć nie będę ale nie puszczę z forum :D A całkiem poważnie, życie to nie tylko forum. Po prostu bywaj z nami w miarę swoich możliwości. Ja zreszta też niedługo znikam z forum na dłużej, wiec rozumiem cię.

 

 

Nigdy nie wiadomo Viv,czy mnie nie zetniesz :D Kiedy tu zajrzałam nieśmiało pierwszy raz było mi naprawdę bardzo bardzo źle.A potem po prostu zostałam,zapomniałam jak bardzo mi źle i polubiłam to miejsce. I bywam tu na miarę swoich możliwości,ale łapię się też na tym,że to jedyna strona na którą zaglądam w wolnym czasie :) Poza tym mam jeszcze całe mnóstwo rzeczy w realu do robienia i do zrobienia,ale już z nową głową :) Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i nadszedł czas na mnie..........

:beczy:

Nie będę tu tak często zaglądać. Czas uporządkować swoje życie. Zająć się sobą a nie innymi, jak do tej pory. Nie będę wiedziała co się dzieje nowego. Kontakt z tymi z którymi mam nie urwie sie :)

Będę odłączona od internetu, ale raz w tygodniu zajrzę tutaj.

Pamiętajcie "Brokacikowy Pejczyk" jest z Wami! Niech Ciemna strona mocy jest z Wami :lol:

Vivien:przytul:Vania:przytul:Iwanov:przytul:Lya :przytul: i wieeleee osob tule :) bede na GG ;)

Na stałe wróce w czerwcu ;)

Edytowane przez Szizi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Vanilia22

A ja znowu na jakiś czas się muszę sie pożegnać. Trzeba trochę odpocząć i zając sie własnym życiem....

 

Trzymajcie sie wszyscy ciepło:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

viv. na litość, odchodziłaś i wracałaś kilkanaście razy ?

 

oczekujesz jakieś dodatkowej energii czy co ?

 

powiedz, ja mam jej dostatek, nie musisz jej czerpać ze smutku i tęsknoty użytkowników..

Edytowane przez sosnowiczanin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jaga_Wiedzma

Sosnowiczanin ja nie odchodze, po prostu wyjeżdżam i nie mam tam takiego dostępu do netu jak w domu. Uważam, ze wypada sie wiec pozegnać, a że bedę tęsknic za wieloma osobami to normalne. Ale jeszcze nie wyjeżdżam, jeszcze kilka dni jestem.

 

Vanilko trzymaj sie i wracaj szybko. A jak będę we Wrocławiu to się spotkamy, co powiesz na chińską herbaciarnię na więziennej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Vanilia22

Vanilko trzymaj sie i wracaj szybko. A jak będę we Wrocławiu to się spotkamy, co powiesz na chińską herbaciarnię na więziennej?

 

 

Jestem jak najbardziej za:) Wystarczy że napiszesz esa czy zadzwonisz.

 

Dziękuję wszystkim :):):) Wrócę napewno:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszedł czas i mnie sie pozegnać z Wami- doszlam do wnioslu, ze ezoteryki nie zam i juz nie poznam. Bedę zaglądać, ale juz nie tak ,jak do tej pory. Bawcie sie dobrze. Serdecznie pozdrowienia dla wszystkich . Fajnie ze poznałam tak wielu wsapanialych ludzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszedł czas i mnie sie pozegnać z Wami- doszlam do wnioslu, ze ezoteryki nie zam i juz nie poznam. Bedę zaglądać, ale juz nie tak ,jak do tej pory. Bawcie sie dobrze. Serdecznie pozdrowienia dla wszystkich . Fajnie ze poznałam tak wielu wsapanialych ludzi

 

Radianko Ty jesteś wspaniałą osobą - wpadaj i odwiedzaj nas :usmiech:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Iwanov

Zdarzyło się i ja jestem zmuszony do odejścia,dlatego może napisanie ckliwego pożegnania nie będzie w moim stylu,ale trudno,jak odchodzić to z hukiem.To był dość długi okres czasu,prawie pół roku,uczciwe zdążyłem zapuścić tu swoje korzenie,poznać wielu wartościowych ludzi jak bezwartościowych,mądrych i głupich,jednak przez te 6 miesięcy dzięki każdemu z nich coś wynoszę.Na szczęście tych mądrych było więcej niż głupców.

 

Forum to jest wyjątkowe,nadal,mimo iż jego magia się powoli rozpływa,taka jej natura,jest zmienną,miejmy nadzieje,iż wróci do tego miejsca.Skąd się bierze ta nagła chęć ekspresji?Żal opuszczać miejsce,którego byłem częścią i miałem wpływ,dobry lub zły,zależy jak na to patrzeć.

 

2 miesiące to sporo czasu,odczuwam potrzebę postu i izolacji,co będzie sprzyjało moim przygotowaniom do matury(Vivien i Szizi trzymajcie kciuki!).Sam nie wiem czy wrócę,czy mam zamiar wrócić,ale jeśli już się na to zdecyduje,mam nadzieję iż pozostanie tu choć iskierka magii.

 

No to pora na dedykacje:

Vania-pamiętaj gamvik i krata czystej.czekam.

Vivien-za szalik i kanapeczki

Szizi-za tony brokaciku i pejczyk

Agoria-za bycie nimfą

Anatemka-za zuo i mhr0k,no i masz na koniec coś do posłuchania YouTube - Daredevil - Man without fear - Drowning Pool feat. Rob Zombie )

Seidy Nerdy-wiedźmowanie i niewyszukane seksualne żarty:D

Szamanie Wiejski-za bycie dobrym chłopem i na pożegnanie

Mr.Magic-szacunek dla Ciebie,dbaj o magie na forum

ANT-by rozwinął skrzydła

Lord C-za optymizm i dobre serducho

Na koniec chciałbym pozdrowić wszystkich forumowiczów,z którymi miałem styczność,no poza paroma wyjątkami:]

Żegnam i miejmy nadzieje do przeczytania:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jaga_Wiedzma

Ivan kanapeczki i szlaiczek zawsze u mnie masz, i parę innych rzeczy też. Czekam i do napisania. Trzymaj się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalnie, eh wzruszyłam się Iw

Kochanie Ty moje :beczy:

Będę trzymać kciuki!

Będę tęsknić!

Byle do wakacji, pamiętaj, że % nie ominą Cię ze mną!

Please, destroy me, this way ;)

Edytowane przez Szizi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udanych przygotowan i samych piatek na maturze, slad po sobie zopstawiles napewno wiec czekamy tak samo na wielki powrot z hukiem :)Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...