Jump to content

Co to było ?


Rose.
 Share

Recommended Posts

Witam :)

 

Mam pytanie dotyczące OOBE, które przez jakiś czas bardzo mnie nurtowało.

Parę miesięcy temu, próbowałam OOBE praktycznie codziennie, ale bez rezultatów.

Jednak w jeden dzień, leżałam sobie i byłam bardzo zrelaksowana jak nigdy wcześniej. Oddycham normalnie, aż tu nagle serce zaczęło mi tak bić, no normalnie to było nierealne. Bardzo się tego przestraszyłam, ale też ucieszyłam, bo w końcu coś mi się udało osiągnąć ;) Na następny dzień sprawdziłam na necie, co to mogło być i na jednej stronce było napisane, że to czakra serca.

Moje pytanie brzmi:

Czy to miało coś wspólnego z OOBE czy to tylko dlatego, że byłam bardzo zrelaksowana i czy to na pewno czakra serca?

:mysli:

P.S. To bicie serca...Ja wiem, że to na pewno nie było "moje" serce, to było coś innego ;)

 

Z góry przepraszam jeżeli ten temat już był (chociaż sprawdzałam).

Link to comment
Share on other sites

Uspilas swoja swiadomosć, a usypiajac swiadomosc wpadasz w trans i poprawia ci sie koncentracja (tzn nie masz metliku mysli). Najprawdopodobniej skoncentrowalas sie z niewioadomo jakich przyczyn na biciu serca, najprawdopodobniej na dluzsza chwile moze i dlatego wydalo ci sie to jakies dziwne. Np w snach tez nie snisz o kilku rzeczach tylko podsiwadomosc kresli ci jednostajny sen.

 

A wiesz co to jest czakra splotu slonecznego?

Link to comment
Share on other sites

wyobraz sobie np jak oddychasz, kontroluj kazdy swoj wziew i wyziew,caly czas koncentruj sie na oddechu, po jakims czasie poczujesz az oddychsz nierównomierie, tak samo moze byc ze zbytnim koncentrowaniu sie na bicu serca. dlatego bilo ci tak serce bo za bardzo sie na sercu skupilas. A co do splotu slonecznego to jest to miejsce bardzo powiazane ze stanami wejscia w stan obe, bardzo czesto jest tak ze ludzie odczuwajacy paraliz odczuwaja rowniez ucisk w splocie slonecznym.

Link to comment
Share on other sites

Guest EmptyHand

W czasie takiego leżenia w skupieniu, koncentrując się na niczym, na oddechu, czy na biciu serca, Twoje czakry mogą samoczynnie się oczyszczać, czy rozwijać pąki. Przy takiej niby zwyczajnej praktyce może dojść nawet do takiego wzrostu aktywności, że to miejsce zacznie Cię boleć, np. czakra trzeciego oka ("ból" w cudzysłowiu bo ciężko określić to jako cierpienie ;) )

 

Najlepiej nam czasem wychodzi coś gdy nie staramy się usilnie czegoś osiągnąć bo się spinamy i blokujemy straszliwie, co uniemożliwia "nieodczuwanie" ciała i oderwanie się od tej powłoki by sobie polatać.

 

Polecam Ci pracę z czakrami w ogóle a w szczególności z czakrą serca bo coś widzę, że mogła być lekko przyblokowana. Mało otwartości na uczucia innych, dystansowanie się do bliskich, czy ludzi w ogólności, niemożność wyrażenia swoich uczuć w pełni, brak bliskości, czy choćby możliwości przytulenia się do osoby, którą się kocha - te i wiele innych przyczyn mogą rzucić cień na nasze serca, które pracować będzie nadal, ale będzie nam ciężko tak czy siak.

 

Tutaj może ktoś gdzieś wspominał o metodach pracy z czakrami, ale to trzeba też poczytać o tym. Np. Czakry od podstaw, David'a Pond'a albo Jesteś kolorem, Annie Wilson Lila Bek.

 

Tutaj zaś są odpowiednie mudry i mantry do pracy z nimi: Mudry, praca z czakrami - Przebudzenie

 

Tutaj zaś jantry, czyli tradycyjne malunki przedstawiające czakry na odpowiednich im kolorach, wszystko (poza tłem kolorowym i siódmą czakrą, która nazywana jest tysiąc-płatkowym lotosem, którego tutaj nie namalowano) się zgadza i bardzo pomaga w pracy z czakrami, ale nie jest niezbędne: Jantry siedmiu czakr

 

Co do zaś samego snu - nie wszystkie są jednostajne, w niektórych się naprawdę dużo dzieje. Przestałaś próbować na siłę, przestałaś myśleć i słyszałaś siebie. Może się bardziej otworzyłaś na swoje wnętrze, ale takie przełomy, o których mówi nam nasze ciało są bardzo ważne, nie wolno ich bagatelizować i trzeba nauczyć się je czytać. Ciało Ci powie o Twojej kondycji, jeśli się na nie otworzysz bardziej, skoncentrujesz i zacznie Ci na nim, czyli na sobie, swoim rozwoju etc. bardziej zależeć ;)

 

A jeśli chcesz rzeczywiście wyjść to nie możesz się w jakikolwiek sposób koncentrować na swoim ciele, na tym życiu tutaj etc. Tutaj niech wypowie się bardziej Seastain87 a ja uważam, że w jakikolwiek sposób nie możesz odczuwać tego ciała fizycznego a musisz się przestawić i dostroić do tych subtelnych wibracji ciała astralnego i nie trzeba nad tym myśleć, tylko się tym stajesz. I think ;)

Edited by EmptyHand
Link to comment
Share on other sites

Ja w początkowych etapach treningów oobe też miałem tak że serce mi przez chwilę waliło jak młotem. Zdarzało się to w szkole, na dworze, nie tylko podczas transu. To co mówi Seba ma sens. Teraz przypominam sobie że podczas moich początkowych praktyk koncentrowałem się na sercu. To bicie było momentami tak silne że nawet przestałem na jakiś czas próbować oobe ;) Ale nigdy nie było długotrwałe, chwilka i już.

Link to comment
Share on other sites

Guest EmptyHand

Pamiętaj, że żaden z nas może nie mieć racji, ale zawsze dostaniesz jakąś odpowiedź ;) Zawsze pytaj jak masz wątpliwości. Nawet jak ich nie masz to konfrontowanie swojego zdania ze zdaniem innych jest kreatywne przez swój krytyczny charakter.

 

Dobrze jest czasem usłyszeć opcję obalającą Twój punkt widzenia.

 

A jeśli chcesz luźniej i szybciej pogadać, to wbijaj na gg: 785180

Link to comment
Share on other sites

No nareszcie ktoś o tym napisał ... Też to mam ! Leże sobie, wchodzę w sen (Oobe), ale nagle moja super podświadomość gada że przecież ja już wychodze z ciała, wchodzę do snu (albo coś w tym rodzaju no -,-) i Ta da ! Serce może nie bije jak 'młotem', ale czuje je bardziej niż nigdy wcześniej. Och, jak ja kocham to uczucie. Może dzięki wam uda mi się to usunąć.. Podziękuję wam symbolicznym kliknięciem na kciuczek 'Podziękował' :)))

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...