Jump to content

wyrywanie serca, śmierć


zimnoh2o

Recommended Posts

Miałem ostatnio sen w którym będąc na zajęciach na studiach, wyrwałem sobie serce, wraz z aortą i mniejszymi tętnicami(nie wiem dlaczego, ale wydaje mi się ze byłem czymś przygnębiony). Serce było oznaczone jakimiś pieczątkami, które wskazywały gdzie znajduje się jaka jama serca(2 komory i 2 przedsionki). Gniotłem własne serce w palcach, a gdy osoby na studiach zaczęły udzielać mi pierwszej pomocy włożyłem je z powroem i "podłączyłem" naczynia. Były przecieki, i krwawiłem do jamy brzusznej. Czułem się fatalnie. po powrocie do domu, ledwo trzymałem się na nogach, i kazałem współlokatorowi aby po mojej śmierci powiedział mojej dziewczynie że ją kocham(w rzeczywistości nie wiem co do niej czuję do końca), a rodzicom podziękował za wszystko. Później wszystko co cennego w miarę 'przepisuję' bliskim. Na koniec widze swoje odbicie w lustrze, w którym mam siwe włosy, siwą brodę, ale nie długą (w rzeczywistości mam 22 lata i raczej nikły zarost), i bardzo zmęczoną twarz. Później sen się urywa, ale wydaje mi się że umieram. Tak, wiem- strasznie to powalone, ale zadziwił mnie ten sen. Proszę o interpretację, lub jej próbę.

Link to comment
Share on other sites

Guest SooYoung

Serce to miejsce gdzie przebywają nasze uczucia. Wyrwanie sobie serca mówi o chęci usunięcia ze swojego życia uczuć, w tym miłości. Czyli - bez serca będzie mi lepieje, bo nie będzie bolało kiedy ktoś mnie zrani, kiedy ktoś nie odwzajemni moich uczuć.

 

W tym śnie, Twoja podświadomość pokazał Ci żebyś popracował trochę nad tzw, grubą skórą, tzn nie musisz całkowicie pozbywać się uczuć, uciekać od miłości ale nauczyć się jak radzić sobie z odrzuceniem, z niespełnieniem, nabierz trochę dystansu do pewnych spraw, do relacji z ludźmi, ale nie bądź zimny - czyli bez serca, bo przecież we śnie na nowo wstawiłeś swoje serce.

 

Wyjęcie serca to też symboliczne przyjrzenie się swoim emocjom i właśnie temu jak traktujesz miłość.

To sen z cyku -> znak na drodze rozwoju osobistego- pokazano na co zwrócić uwagę żeby żyło Ci się lepiej, spokojniej.

Edited by SooYoung
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...