Skocz do zawartości

Czarna postać- związek z OOBE? POMOCY


pink_bliss

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

od dość dawna mam problemy ze snem, z jednej strony nie mogę zasnąć wcześnie, z drugiej przetrzymuję się maksymalnie, albo do 5-6 nad ranem, albo idę spać, jak już oczy mi się kleją i mam pewność, że od razu zasnę, BO SIĘ BOJĘ.

 

W trakcie zasypiania słyszę różne, głośne odgłosy. Czy to rozmowa kilku osób, czy np. zatrzymujący się stary autobus tuż nad moją głową, ale nie tylko... Najgorsze są kroki i odgłos skrzypiących, otwieranych drzwi od mojego pokoju. Są to naprawdę przerażające odgłosy- ale... zazwyczaj krokom i otwieranym drzwiom towarzyszy czarna postać stojąca w drzwiach, która po chwili zbliża się w moją stronę... często rzuca.

 

Nie wiem co to jest, ale nie sądzę żeby był to paraliż senny, gdyż gdy tylko widzę tę postać natychmiast zasłaniam się rękoma, podnoszę się i szybko zapalam światło. Myślałam o omamach hipnagogicznych, ale wydawało mi się, że je się w jakiś sposób wywołuje podobnie, jak OOBE. Piszę o tym w tym wątku, ponieważ kilka lat temu próbowałam kilkakrotnie OOBE i kilka razy mi się udało. Nie wiem, czy ta czarna postać może mieć jakiś związek z praktykowaniem wcześniej ww. OOBE... Może coś się do mnie przyczepiło, no nie wiem... Szukam pomocy już wszędzie i nie wiem, co robić. Strasznie się boję, bo spotyka mnie to prawie zawsze, kiedy próbuję iść spać wcześniej...

 

Wczoraj miałam koszmar, w którym była ta czarna postać... z tą różnicą, że jestem pewna, że był to sen.

 

Ogólnie bardzo lubię horrory w każdej postaci i lubię się "bać", ale to nie jest, jak oglądanie horroru czy np. pójście do domu strachów- JESTEM PRZERAŻONA.

 

Dodam, że zawsze miałam dużo snów, czy to dziwnych, czy to koszmarów (w tym śmierć bliskich), czy to sny, które powtarzają się po kilka razy. 27 lutego miałam operację i od tego czasu śni mi się coś codziennie i wszystko pamiętam... Dziwi mnie to tym bardziej, że mam niedoczynność tarczycy, przez którą mam straszne problemy z koncentracją i pamięć, jak stara babcia... W związku z chorobą jestem ciągle zmęczona, osłabiona i senna, a i tak nie mogę lub nie chcę spać.

 

Nie wiem co robić, bardzo proszę o pomoc :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może warto popracować nad sobą, modlitwa, medytacja .

Często takie coś proste a jak może pomagać.Jesteś dość młodą osobą.

Czy masz zwierzątka, kotka lub pieska, a może ktoś z twoich krewnych ma, zajmij się nim, przytul, to też pomaga.

Warto też przygarnąć zwierzątka, dokonać adopcji, nasi bracie mniejsi, mogą tobie pomóc,

i co ważne mogą cię wiele rzeczy przydatnych rzeczy w życiu nauczyć:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam króliczka od października, ale to nic nie dało, zaostrzyło mi się to jakoś w grudniu :(

 

A Jak często tulisz tego króliczka? Co czujesz do tego króliczka?wiem że znajomym pomógł przygarnięty kociak, inni przygarnęli kundelki.Może więcej ruchu na świeżym powietrzu? bezalkoholowe/bez używek/ wypady w góry.Co daje tobie radość w życiu? wiesz jaki masz cel, co chcesz osiągnąć i dla czego oraz po co?Czy przypadkiem nie czujesz się samotna zagubiona, rozmawiałaś o tym z krewnymi?Jaki rodzaj muzyki słuchasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Jak często tulisz tego króliczka? Co czujesz do tego króliczka?

 

Bardzo często, lata sobie po moim pokoju, wskakuje na łóżko i sam przychodzi się przytulać, jest taki kochany <3 Kocham go bardzo bardzo mocno, chciałam kupić miniaturkę, okazało się, że ten baranek nie jest nią, ale bardzo się cieszę, że trafiłam akurat na niego, nigdy bym go nie oddała.

 

Może więcej ruchu na świeżym powietrzu? bezalkoholowe/bez używek/ wypady w góry.

 

Miałam operację 27 lutego i od wyjścia ze szpitala wychodzę na spacery, prawie codziennie.

Alkoholu nie piję, a na takie wypady to raczej kasy brakuje... ;/

 

Co daje tobie radość w życiu? wiesz jaki masz cel, co chcesz osiągnąć i dla czego oraz po co?Czy przypadkiem nie czujesz się samotna zagubiona, rozmawiałaś o tym z krewnymi?

 

Mój chłopak ;p

Hmm... Cel... skończyć studia, założyć własną kancelarię, mieć szczęśliwą rodzinę.

Nie czuję się samotna, bo mam najlepszego chłopaka na świecie. Zagubiona trochę tak... miałam jedno takie przeżycie... 1,5 roku temu... Dopiero niedawno odważyłam się o tym powiedzieć rodzicom... Przez to bywałam u psychologa już nie raz, ale jeszcze nigdy nie powiedziałam jej, o co tak naprawdę chodziło, bo zwyczajnie się wstydziłam. Myślę, że teraz już mi lepiej... Miałam kryzysów wiele, ale to było rok temu.

 

Jaki rodzaj muzyki słuchasz?

 

Hmm... elektroniki, indie rock, indie pop (the xx itp.), czasem house (ale mam na myśli np. avicii, afrojack itp.), a czasem nawet klasyczna- zależy od nastroju :)

 

To coś pomoże w diagnozie? :)

Edytowane przez pink_bliss
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jestes warazliwą osobą? dużo oglądasz horrorów? wiesz że horrory są bardzo sugestywne a sny często sa zwiazane z przeżytymi w ciągu dnia sytuacjami na ktore poświecałas duzo koncentracji. Uważaj abys nie programowała sobie do głowy ze świat duchowy (astralny) to świat upiorów i nieszczęść, później śnia Ci sie tylko głupoty. A w momencie odzyskania świadomości poza ciałem po prostu przywołujesz nieporządane rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...