Jump to content
Ripian

Wejscie w OOBE przez paraliz senny.

Recommended Posts

Ripian

Siema , mam pytanie. Czy mozliwe jest wejscie w OOBE lub LD przez paraliz senny? Byloby przydatne , poniewaz wychodzi mi wywolac paraliz , dlatego dobrze byloby z tego skorzystac.

Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites
Auegamma

Witam,

 

LD to stan w którym jesteś świadomy tego że śnisz i dodatkowo, jesteś w stanie kontrolować to o czym śnisz, najistotniejszym elementem w celu osiągnięcia stanu LD jest uświadomienie sobie że się śni we śnie, a nie to czy się osiągnęło paraliż senny czy też nie.

 

OOBE można osiągnąć na wiele różnych metod, tylko garstka z nich wymaga paraliżu sennego, a nawet w tych metodach które go wymagają, nie jest to warunek wystarczający by osiągnąć OOBE. Te metody które go wymagają zwracają szczególną uwagę na proces świadomego wyjścia woli z ciała, czy to za sprawą tzw. fal czy też za sprawą wizualizacji unoszenia się nad ciałem, czy też to do czego paraliż senny prowadzi, nie odczuwania swojego fizycznego ciała ułatwiając odczuwanie swojego energetycznego ciała, co pomaga w poruszaniu się ciałem energetycznym a nie fizycznym.

 

Pozdrawiam,

Auegamma

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...