Skocz do zawartości

Pływam w basenie ze zmarłą osobą! Pomocy!!


my5zaku

Rekomendowane odpowiedzi

Niedawno zmarła mi tragicznie najlepsza przyjaciółka, od tej chwili śni mi się codziennie... Powtarzający się sen wygląda następująco:

Jesteśmy na otwartym basenie w Warszawie na którym często bywałyśmy w lato. Ale basen w rzeczywistości zawsze przeperłniony ludźmi w moim śnie jest zupełnie pusty. Jesteśmy tylko my dwie i pływamy w nim, woda jest niebywale przejrzysta, pogoda piękna, świeci słońce, nie ma wiatru z 30 stopni na +. Chodzimy, pływamy ale ona nic do mnie nie mówi, ja do niej też. Jak gdyby był to niemy sen... A potem nagle mamy leciec samolotem, stoimy w kolejce. I sen się urywa. To z samolotem nie wiem czy jest ważne ale basen się powtarza cały czas. A to sama pływam a to z nią. Nie wiem czy chce mi coś powiedzieć czy ten sen ma coś znaczyć żebym coś dla niej jeszcze zrobiła przed pochowaniem. Bardzo za nią tęsknie a przede wszystkim nie dochodzi do mnie to, że umarła. Cały czas mam wrażenie, że przyjdzie do mnie i będziemy rozmawiać, że wcale nie umarła. Z góry dziękuje za pomoc. [*]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi się, że byłyście po prostu bardzo związane, nie śni ci się nic złego, zatem nie masz się czym przejmować, zwyczajnie odwiedza cię w snach, bo wie,że o niej myślisz, że przeżywasz, rozpaczasz, nie może byc przy tobie ciałem ale jest duchem, objawia ci się w postaci snu. Nie martw się, nie sądzę aby czegoś od ciebie oczekiwała, pozdrawiam cieplutko i serdecznie współczuję utraty bliskiej osoby, wiem jakie musi być to dla ciebie ciężkie:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może Twojej przyjaciółce jest przykro że przez nią cierpisz. Pamiętaj że jeżeli na prawdę się przyjaźniłyście to przyjaciółka zawsze będzie blisko w Twoim sercu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedawno zmarła mi tragicznie najlepsza przyjaciółka, od tej chwili śni mi się codziennie... Powtarzający się sen wygląda następująco:

Jesteśmy na otwartym basenie w Warszawie na którym często bywałyśmy w lato. Ale basen w rzeczywistości zawsze przeperłniony ludźmi w moim śnie jest zupełnie pusty. Jesteśmy tylko my dwie i pływamy w nim, woda jest niebywale przejrzysta, pogoda piękna, świeci słońce, nie ma wiatru z 30 stopni na +. Chodzimy, pływamy ale ona nic do mnie nie mówi, ja do niej też. Jak gdyby był to niemy sen... A potem nagle mamy leciec samolotem, stoimy w kolejce. I sen się urywa. To z samolotem nie wiem czy jest ważne ale basen się powtarza cały czas. A to sama pływam a to z nią. Nie wiem czy chce mi coś powiedzieć czy ten sen ma coś znaczyć żebym coś dla niej jeszcze zrobiła przed pochowaniem. Bardzo za nią tęsknie a przede wszystkim nie dochodzi do mnie to, że umarła. Cały czas mam wrażenie, że przyjdzie do mnie i będziemy rozmawiać, że wcale nie umarła. Z góry dziękuje za pomoc. [*]

 

Witam!

Woda w snach często oznacza poprostu energię. Twoja woda jest czysta, i nieskalana jest w nij razem z tobą twoja zmarła koleżanka - to taki specyficzny symbol że ona jest jest obok tylko w postaci innej energii. Strasznie jesteśmy przywiązani do naszych ciał tak bardzo że nawet poich smierci chcielibyśmy aby nasze groby były piękne (zobacz ile rezerwacji jest na cmętarzach) a nasze ciała w dniu sądu ostatecznego powstały. A gdzie miejsce na duszę czy o nią się troszczymy a dusza to poprostu czysta "energia miłości" i to właśnie przekazuje ci koleżanka - jestem tak jak zawsze byłam obok nic sie nie zmieniło tylko ty tego nie zauważasz - pochowałaś moje ciało ale nie wierzysz w moją duszę czyli w jestestwo mojej osoby. Ciało to tylko materia, która do materi powróci po naszej fizycznej śmierci a nasza osoba jest czyms więcej i o tym nie zapominajmy opłakując ciała naszych bliskich.

Pozdrawiam:

Sławomir

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...