Skocz do zawartości

Prośba do Sławomira - NURKOWANIE w basenie


zbojnicka.dziewka

Rekomendowane odpowiedzi

Miałam sen: nurkowałam w basenie (chyba na 3m), tak jakby to były zawody, i ja najdłużej wytrzymałam pod wodą (chyba rywalizowałam z jakąs inną dziewczyną?).

Co to znaczy?

Dziękuję za interpretacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj to może znaczyć,że jesteś osobą wytrwałą w życiu i nie dajesz się tak łatwo podejść. I lubisz wyznaczać sobie cele według,których się kierujesz ;)

Ale oczywiście kieruj się własną intuicją ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps.

Gdzie jest "Sławomir"? on tak fajnie tłumaczył moje wątki

 

Należy byc wdzięcznym za każdą próbę pomocy i poświęcenie swojej uwagi i czasu , a sugerowanie , ze oczekujesz pomocy kogoś innego "fajnie tłumaczącego " nie jest ok, skoro już korzystasz z takiej od innej osoby chętnej Ci pomóc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To pisz w temacie,że do Sławomira...

 

sikorka 11, wyraźnie wytłuszczonym drukiem napisałam" "dziękuje za interpretację", podziekowałam Ci tez kliknieciem. O co chodzi? Aż tak ubodło te "ps.", po prostu nie ma mnie często na forum, zwyczajnie pytam forumowiczów: gdzie jest Sławomir? Nie ma żadnego zwrotu: najlepszy na świecie w interpretacji...etc..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps.

Gdzie jest "Sławomir"? on tak fajnie tłumaczył moje wątki

 

Należy byc wdzięcznym za każdą próbę pomocy i poświęcenie swojej uwagi i czasu , a sugerowanie , ze oczekujesz pomocy kogoś innego "fajnie tłumaczącego " nie jest ok, skoro już korzystasz z takiej od innej osoby chętnej Ci pomóc

Bluebell, wyraźnie wytłuszczonym drukiem napisałam" "dziękuje za interpretację", podziekowałam sikorce 11 też kliknieciem. O co chodzi? Aż tak ubodło te "ps.", po prostu nie ma mnie często na forum, zwyczajnie pytam forumowiczów: gdzie jest Sławomir? Nie ma żadnego zwrotu: najlepszy na świecie w interpretacji...etc..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość cyganicha

Witajcie

W celu ułatwienia sprawy edytowałam tytuł postu dodając słowa "Prośba do Sławomira". Jak pojawi się na forum, łatwiej będzie Mu odszukać post. Na pewno z chęcią udzieli uzupełnienia interpretacji Sikorki.

 

Pozdrawiam i dziękuję Wszystkim, którzy udzielają interpretacji w tym dziale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie nie ubodło, bo nawet mnie ten Twój post nie dotyczył. Ale chodzi o właściwe postępowanie - najpierw pisz, że Ci chodzi o konkretną osobę interpretującą, by nikt inny Ci nie próbował pomagać. Jest mnóstwo osób czekających na jakąkolwiek pomoc, od każdego, nie zabieraj więc komuś czasu na interpretacje które nie bardzo Cie interesują, z szacunku do innych użytkowników. Najwyraźniej nie rozumiesz o co mi chodzi, bo nic poza sobą nie widzisz.

Sam fakt, że mi zarzucasz, że mnie coś tam dotknęło, pokazuje, że nie widzisz tego, ze nie o mnie chodzi, lecz o innych. Prawdopodobnie nie wiesz jak to jest bo rozmawiamy różnymi językami, więc kończę tę dyskusję.

Pozdrawiam i życzę miłego popołudnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również pozdrawiam (wszystkich) i żeby było jasne: cenię każdą pomoc, miło mi że wogóle ktoś mój post przeczytał, zależy mi też na różnych zdaniach różnych osób.

A nawiasem mówiąc bardziej zależało mi na interpretacji snu, który opisałam z szukaniem auta:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość cyganicha
zależy mi też na różnych zdaniach różnych osób.

[/i]

 

Dziewko :) żeby była jasność sytuacji teraz i na przyszłość ;)

Zgodnie z regulaminem Interpretatorzy mogą pisać uzupełnienie wcześniej udzielonych interpretacji snów ale nie mogą ich podważać.

I proszę na przyszłość precyzuj od razu w temacie postu jeśli zależy Tobie na interpretacji od konkretnego Użytkownika. Jeśli zaś chcesz interpretację z uzupełnieniem od różnych Użytkowników wystarczy na bieżąco uczestniczyć w jej udzielaniu i w odpowiednim czasie dopisać taką prośbę.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałam sen: nurkowałam w basenie (chyba na 3m), tak jakby to były zawody, i ja najdłużej wytrzymałam pod wodą (chyba rywalizowałam z jakąs inną dziewczyną?).

Co to znaczy?

Dziękuję za interpretacje

 

Witam!

Nie było mnie trochę bo mam dużo pracy, jutro znowu wyjeżdżam i jestem poza domem do końca tygonia - życie!

Moim zdaniem basen może symbolizować uczucia zaś ta rywalizacja to moze byc zabieganie o czyjeś względy to mogłoby wyjasnić dlaczego konkurujesz z innymi dziewczynami.

zastanawia mnie tylko to - wytrzymywanie pod wodą - to tak jakbyś chciała zwrócić uwagę jakiejś osoby ale w sposób typowo kobiecy czyli " im bardziej mi na nim zależy tym bardziej udaję obojętną".

Pozdrawiam:

Sławomir

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak:) właśnie tak się zachowuję. Tak:) może chodzić o zwrócenie na siebie uwagi w taki "durny" sposób...

Sławomir, kiedy juz wrócisz...odpowiesz mi na mój sen?: o szukaniu starego samochodu marki BMW kolor szaro-niebieski, co jakis czas mi sie to śni, że chodzę i szukam naokoło bloku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...