Skocz do zawartości

Zapomnienie


Zamigotanie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jeśli żle umieściłam wątek to proszę o przeniesienie go. Przedstawię sytuację w pigułce. Chciałabym o kimś zapomnieć. O człowieku z przeszłości. Nie zrobił mi przywdy, ani ja jemu. Było nam cudownie, ale było i już nie będzie. Mam cudowne wspomnienia, bardzo tęsknię. Nie jestem w stanie sama o nim zapomnieć. Ciąglę myśle i brakuje mi go. Nie potrafię wyprzeć go z pamięci, towarzyszy mi w każdej godzinie. Słyszałam o metodach w magii na różne sprawy. Wierzę w medale i takie tam, ale nie znam się na tym. Czy jest sposób na zapomnienie? Poza psychicznym wytłumaczeniem oczywiście, bo ono nie pomaga. Tęsknota jest ponad to. Prosze o odpowiedz i niewyśmianie mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jestes pewna, ze juz nic sie nie da zrobic??

 

Ze to juz jest sprawa przesadzona??

 

Sa zapewne skrypty i modlitwy na odkochanie sie, w czary bym sie nie bawila, jezeli nie mam o nich zielonego pojecia.

 

Ja na przyklad nie mam, wiec sie w to nawet nie mieszam ;]

 

Ja tez probuje caly czas zapomniec, ale to jest silniejsze ode mnie, zrobilam skrypt...Jezeli nie zadziala przez pare miesiecy, to wtedy zrobie skrypt na zapomnienie i ruszenie z miejsca.

 

Ale pamietaj, niezbadane jest zycie ludzkie, zawsze mozecie jeszcze do siebie wrocic :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj w ten sposób.

 

Ułóż się wygodnie w miejscu, w którym nikt ani nic nie będzie Ci przeszkadzać. Najlepiej gdybyś została z dźwiękiem ciszy sam na sam na dłuższą chwilę.

Odpręż się i zamknij oczy.

 

Spróbuj przypomnieć sobie wasze wspólne miłe chwile, które on stworzył.

Spróbuj przypomnieć sobie wasze wspólne miłe chwile, które Ty stworzyłaś.

Jeśli on wyrządził Ci jakąś krzywdę, przypomnij ją sobie i mu wybacz.

Jeśli Ty jemu wyrządziłaś jakąś złość przeproś go i wybacz sobie.

Na koniec w myślach podziękuj mu za ten wspólnie spędzony czas, życz mu powodzenia,pożegnaj.

 

Powinno pomóc, motywuj się tym, że to się skończyło, nie udało i wiele dobrego jest przed Tobą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Zamigotanie

 

Proponuję takie techniki:

 

1. Wyobraź sobie obraz tej osoby o której chcesz zapomnieć. Spraw żeby ten obraz stracił kolory, zszarzał. Następnie zmniejszaj ten obraz coraz bardziej aż zniknie. W to miejsce wyobrażaj sobie innego mężczyznę nowego partnera (bo jak zrozumiałem tamten był partnerem). I wyobrażaj sobie różne miłe chwile z tym innym mężczyzną (nie ważne czy on już istnieje w twoim życiu). Nowy obraz ma być duży i kolorowy, wyraźny i z dźwiękiem.

 

2. Kontrowersyjne ale skuteczne. Wyobrażaj sobie tamtą osobą o której chcesz zapomnieć i jednocześnie obok niej coś nieprzyjemnego. Na przykład coś co brzydko pachnie lub jakąś inną nieprzyjemną rzecz. Ta technika wbrew pozorom nie spowoduje że przestaniesz lubić tą osobę. Po prostu nabierzesz do niej większego dystansu niż teraz.

 

Te techniki są oparte na wiedzy o działaniu umysłu. Tylko kwestia decyzji czy naprawdę chcesz oderwać swój umysł od lgnięcia do tej osoby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...