Skocz do zawartości

Proszę o interpretacje snu...Śmierć .....


Karolcia21

Rekomendowane odpowiedzi

Witam...Chciałabym prosić o interpretacje snu...nigdy jeszcze tak się nie czułam...sen wydawał sie taki realny....

Dzisiaj w nocy przyśniło mi się że mój partner nie żyje...nie było w śnie tego jak umarł z jakich powodów...tylko poprostu świadomośc i wiadomość że nie żyje...

Chodzilam po miescie zalatwiajac jakies sprawy i wciąż płakałam....wciąż towarzyszyła mi świadomość ze jego juz nie bedzie,że nie mogłam nawet sie z nim pozegnac...ze bedzie mi brakowac ....ze nie porafie sie z tym pogodzić...(dodam ze tego dnia zanim połozylismy sie spać strasznie sie pokłóciliśmy)

 

W snie wystepowała jeszcze scena ze byłam w szkole(niie uczymy sie,partner pracuje ja zajuje sie córka) i w szkole powiedziano mi ze pieniadze ktore miał w portwelu(nie wiem skad go miałam) chciałam oddac jego rodzicom..ale powiedziano mi ze tylko jesli jakis prawnik sie zgodzi....

Najbardziej z tego snu jednak pamietam to uczucie tesknoty,,,,ta swiadomosc i załamanie..płacz,rozpacz....

Bardzo prosze o interpretacje...z góry dziękuje:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karolciu sen min.jest sposobem na pozbycie sie napięc jakie towarzyszyły nam podczas dnia.Piszesz ,ze pokłóciłaś sie ze swoim partnerem We snie płakałas ,widziałas go umierającego .Sen Twoj oznacza oczyszczenie i ulge zwiazana z napięciem emocjonalnym .Oznacza tez pogodzenie sie z partnerem i radosc z tym związaną.Wszystkiego dobrego życzę.Miriam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękuję bardzo...za interpretacje:) bo już miałam czare mysli..że pewnie to wróży bezpowrotny rozpad naszego zwiazku albo cos takiego.....Dodam że juz sie pogodziliśmy...z samego rana...więc mysle że bedzie dobrze:):)Jeszcze raz bardzo dziękuje;*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...