Skocz do zawartości

Biała suknia ślubna


asiaholand

Rekomendowane odpowiedzi

witam was wszystkich i chciałabym was prosic o pomoc , poniewaz rok temu miałam sen jak ja uciekałam w białej sukni ślubnej od ołtarza i miesiąc póżniej zmarła mi babcia , a teraz dziś rano miałam po roku sen z białą suknią ślubną tylko juz nie byłam to ja w roli głównej a inna kobieta na którą patrzyłam, boję się ze za mies lub o innej porze moze byc niestety .....( a wiem poniweaz ja mam w wieksszosci prorocze sny ale tego nie moge zinpretowac, to wię pomożecie mi....?prosze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,jestem tu nowa ale postaram się odpowiedzieć jak najlepiej umiem.Zaznaczam,że nie interesuję się wyjaśnianiem snów jako proroctw a raczej jako sygnałów naszej podświadomości.

Zastanów się,czy ostatnio nie miałaś w życiu jakiś wyjątkowych stresów,czy nie znalazłaś się w sytuacji, w której się czegoś bałaś, lub czy nie martwiłaś się o kogoś bliskiego. Twój mózg prawdopodobnie takim snem informuje świadomość,że czegoś się boisz,lub,że do Twojej podświadomości dotarły niepokojące objawy,których nie rozpoznała Twoja świadomość. Ten sen nie jest proroctwem, a sygnałem,że coś Cię niepokoi, może Twój organizm wysyła sygnały,że coś jest nie tak. Informuje Cię o czymś,czego świadomie nie zauważyłaś. Pomyśl,czy z Twoim ciałem nie dzieje się cos złego,albo czy nie martwisz się podświadomie o bliskich. Mam nadzieję,że troszkę Ci pomogłam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

asiaholand, przede wszystkim nie wydaje mi się aby pierwszy sen miał związek ze śmiercią babci. Śnić o własnym ślubie zazwyczaj zwiastuje jakieś przejściowe problemy, jeżeli uciekasz z tego ślubu, to znacz że w życiu tak samo uciekasz od problemów, zamiast stawić im czoła.

Opis Twojego ostatniego snu jest na prawdę ubogi aby dobrze go zinterpretować, ale wydaje mi się, że, leżeli jesteś singlem, po prostu doskwiera Ci samotność.

 

kola139 i bibusia4, uważam że Wasze wypowiedzi nie są zbyt podstawne, dlatego proszę, nie bawcie się w interpretowanie, ponieważ wprowadzacie niepotrzebny zamęt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serdecznie przepraszam,że podjęłam próbę pomocy. Średnio gościnne macie to forum,skoro wypowiedzi użytkowników to "niepotrzebny zamęt".Oczywiście wypowiedzi moderatorów są jedyne i słuszne, a forum dyskusyjne to nie miejsce na wyrażanie swoich opinii. Mówiąc na marginesie interpretacje snów to nie tylko symbolika ogólnie znana. Przydają się choć podstawy psychologii,ale oczywiście szanuję to,że Wy rad nie potrzebujecie. Pozdrawiam i życzę powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kola139, masz rację, może zbyt ostro zareagowałam po przeczytaniu postu bibusi4, ale po prostu nie rozumiem, na jakiej podstawie wnioskujesz o związku symboliki sukni ślubnej we śnie, i 'podświadomym martwieniem się'. Nawet jeżeli asiaholand odpowiedziałaby twierdząco na Twoje pytania, i tak miało by się to nijak do jej snu.

Naszych użytkowników traktujemy jak najbardziej poważnie i oczywiście szanujemy każdy przejaw dobrowolnej pomocy.

Na przyszłość proszę takie osobiste wycieczki załatwiać przez PW. Nie ma sensu zaśmiecać tematu innej osoby.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...