Skocz do zawartości

była miłość, oszustwo i nadzieja


marzenus22

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio śnił mi się mój były chłopak, do którego mam wielki sentyment. Śniło mi się, że chciałam mu oddać płytę choć nie wiem skąd ją miałam. I korzystając z okazji, że spotkałam jego przyjaciela, chciałam tą płytę mu przez niego przekazać. Jednak on powiedział, że mam ją oddać sama. Wtedy odwróciłam się i zobaczyłam, że on stoi za mną. A gdy chciałam się odsunąć Marcin mnie zatrzymał i przytulił. Po chwili spojrzał się na mnie i pocałował mnie.

 

Minął chyba tydzień od tamtego snu, a dzisiaj miałam kolejny.

 

Spotkałam się z Marcinem na jakimś dwudniowym festynie. Na przywitanie dał buziaka w policzek mojej koleżance, później mi. Jednak od razu po tym powoli zbliżył swoje usta do moich i bardzo delikatnie mnie pocałował. Do końca dnia już wszędzie byliśmy razem. Następnego dnia wydawało mi się, że to był tylko sen. Więc spytałam go o to. I wtedy on od razu znów mnie pocałował. Po chwili powiedział, że musi iść do swojego pokoju i że mam iść z nim. Poszłam więc. Od razu gdy tylko weszliśmy do pokoju gorąco mnie pocałował. Po chwili wcisnął jakiś przycisk na jakimś dziwnym urządzeniu, z którego 'wyszedł' rachunek na kwotę około 2 tysięcy. Wtedy on dał mi go do ręki. I wtedy zrozumiałam, że on tylko udawał i że oszukał mnie. A te wszystkie pocałunki to jedno wielkie kłamstwo.

 

 

Co może oznaczać ten sen? To dla mnie bardzo ważne, ponieważ ostatnio złapałam z Marcinem bardzo dobry kontakt. Dużo rozmawiamy przez gg, piszemy sms'y.

 

 

Proszę o wytłumaczenie snu! Z góry DZIĘKUJĘ!!

Edytowane przez marzenus22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marzenus22, sam motyw z Marcinem bierze się stąd, że sama masz nadzieję na odnowienie relacji z nim. Jednak jeśli chodzi o rachunek... być może jest to przypomnienie, że nie dotrzymałaś jakiegoś postanowienia lub obietnicy, i w jakiś sposób odnosi się to do Marcina.

 

 

Pozdrawiam.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie tylko co oznaczają te pocałunki. Jakiś czas temu też mi się śnił i również wtedy pocałował mnie.

 

Dzisiaj opowiedział mi, że tej nocy gdy ja śniłam o nim i tym rachunku, ja jemu również się przyśniłam. A w jego śnie chodziło o to, że on jechał autobusem i przez chwilę widział w tym autobusie również mnie.

Co to może znaczyć?

 

Jestem tym bardzo zakłopotana, bo ostatnio on nie jest mi tak całkiem obojętny i nie wiem co to wszystko znaczy.

 

Z góry dziękuję za pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...