Skocz do zawartości

Białe koty i zostanie oszukanym


agzach

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Miałam nad ranem bardzo dziwny sen. Śniło mi się że odwiedziłam koleżankę z którą pracowałam dwa lata temu i zrobiłam dla niej zakupy o które mnie poprosiła gdyż jej córka nie poszła do przedszkola. Jak do niej weszłam to wokół miała 3 białe koty - jeden chodził po mieszkaniu, inny leżał w tekturowym pudełku a trzeci wskoczył mi na kolana. Na początku chciał mnie podrapać ale mu zabroniłam i odsunęłam od siebie - chyba go zrzuciłam ale dokładnie nie pamiętam. W między czasie koleżanka sprawdziła czy zakupy się zgadzają po czym spojrzała na łączną kwotę. Jej siostra która stała obok powiedziała że była mi winna 5 funtów a łączna kwota zakupów wyniosła 20 funtów... Dostałam najpierw te 5 funtów a w tym czasie kot ponownie pojawił się na moich kolanach ale tym razem stanął na łapkach i gładził mnie przednimi łapkami po twarzy ale tym razem bez pazurów. Pogłaskałam kota po czym wstałam bo koleżanka poszła po pieniądze i mnie zawołała. Więc doszłam do niej a ona razem z mężem powiedzieli że idą rozmienić pieniądze i czy pójdę z nimi to mi oddadzą reszte. Zgodziłam się i koleżanka przepuściła mnie pierwszą po czym zamknęła za mną drzwi nie oddając mi pieniędzy i tłumacząc że już dostałam swoje '5 funtów' po czym razem z mężem zaczęli patrzeć na mnie z ironią przez szklane drzwi... Patrząc na nich wyjęłam telefon i zaczęłam dzwonić na policję ale już nie wiem co się stało dalej i czy udało mi się porozmawiać z policją ponieważ się obudziłam i była 8:30 rano.. Nie wiem czemu we śnie widziałam ją jak mnie oszukała gdyż w rzeczywistości ta dziewczyna nie jest zdolna do takich rzeczy. Wciąż utrzymujemy znajomość, razem wspierałyśmy się w pracy i naprawdę jestem zszokowana tym snem. Co więcej jej mąż ze snu to nie jej mąż w rzeczywistości - to znajomy mojego partnera..Czy powinnam się obawiać co się może wydarzyć? Czy zostanę okradziona albo pozbawiona godności? Czy wydarzy się coś złego??

 

Pozdrawiam,

Aga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koty często w snach są ostrzeżeniem przed kimś fałszywym. Tutaj są trzy, co może sugerować, że powinnaś uważać być może na trzy osoby, lub sytuacje w tej liczbie. Biel kotów może sugerować, że zagrożenie wygląda niewinnie, może osoba oszuka Cię niechcący lub przybierze taką postać w twoich oczach by zdobyć zaufanie. Problem pojawia się, gdy chcesz komuś pomóc, więc może ostrzeżenie dotyczy okoliczności, kiedy chcesz być dla kogoś miła lub litujesz się nad nim. Jeden z kotów próbował Cię podrapać czyli możliwe, że przed zagrożeniem oszustwa będziesz mieć jakieś sygnały ostrzegawcze, że ta osoba nie jest do końca godna zaufania, albo kwestia, którą się angażujesz budzi niejasności. Jednak zastanawiam się czy to zrzucenie go z kolan nie sygnalizowało też, że coś ignorujesz. Nie przyjmujesz sygnałów ostrzegawczych, że coś jest w twoim otoczeniu nie tak. Dalej jest próba uśpienia twojej czujności. Dostajesz część należności, a kot przymila się, głaszcze Cię, a potem pozbywają się Ciebie, kiedy zostajesz urobiona odpowiednio, by się w porę nie połapać. Co do osób ze snu zdarzenie nie koniecznie musi być wynikiem złej woli twojej koleżanki. Możecie paść ofiarami intrygi kogoś trzeciego. Ciekawi mnie ta zamiana męża twojej koleżanki w znajomego twojego partnera. Może sen chciał zasugerować, że ktoś przyjaźniący się z twoim partnerem wykorzysta go, a Ty poniesiesz stratę, jeśli dasz się w to wciągnąć. Pozostaje mieć oczy szeroko otwarte, a w porę na pewno zauważysz kto jest tym drapiącym kotem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tamaya, bardzo Ci dziękuję za interpretację mojego snu. Z natury jestem osobą bardzo ostrożną i po przejściach. Do tego moja kobieca intuicja jeszcze mnie nie zawiodła jeśli chodzi o rozszyfrowywanie ludzi w moim otoczeniu. Ale pozostanę czujna bo bardzo interesujące jest to co mówisz o znajomym mojego partnera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...