Skocz do zawartości

ryba969

Rekomendowane odpowiedzi

1.Jestem w jakimś domu ściany są ciemne ( brązowe ) i drewniane ja stoje przed oknem ( wszystko widzę z boku) na ścianie wisi ikona/obraz przedstawiający mężczyzne w długich włosach pod obrazem jest biały napis że to obraz przedstawiający jezusa z przełomu XIX/XX wieku. Obraz miał żółte tło.

 

Nie wiem co jezus ma do mnie bo chrześcijaninem nie jestem , prędzej buddystą.

 

2. Jeżdżę po polnej drodze , są żniwa, pola pszenicy są już skoszone i widać na drogach tylko słomę, po której później przejeżdżam rowerem. Potem pojawiam się kawałek dalej i zjeżdżam z górki ale spadam z roweru na plecy (nie trzymałem kierownicy), nic mi nie jest i jadę dalej w tym momencie siostra odjechała mi na kilkaset metrów. jadąc z góry doganiam traktor , który potem wyprzedzam wymijam traktor i jakies czarne zwierzę przypominające kurę. Wyjeżdżam na górę i robię zdjęcie, obok jest cmentarz ( stoję do niego plecami). Nieco niżej są budynki gospodarcze i domy okolicę spowija lekka mgła. Słońce zachodzi coraz bardziej i niebo spowijają szare chmury, siostry juz nie dogoniłem. Sen odbywał się na rzeczywistym terenie ( oprócz tego miejsca ze żniwami bo jego nie kojarzę, reszta to rodzinna wieś) Mnie ten cmentarz ciekawi, czemu zatrzymałem się akurat obok niego. Cały sen od żniw rozgrywał się przy zachodzącym słońcu. A droga asfaltowa którą jechałem prowadzi w kierunku zachodzącego słońca i na początku zjeżdża w dół a potem pod górę i znowu w dół.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość cyganicha

Witaj :) Pierwszy sen,powiedziałabym,że jesteś w trudnym momencie swojego życia,otrzymujesz wsparcie,by podnieść Cie na duchu.Dostajesz wsparcie,a to co przedstawione na obrazie/ikonie to wskazówka dla Ciebie do dalszego wewnętrznego rozwoju.Modlitwa jest pomocą i z każdej opresji udaje się cierpiącego wyciągnąć.Jezus w tym przypadku nie reprezentuje postaci z biblii ale Twój etap na drodze do osiągnięcia perfekcji.Kolory miłości,intuicji,rozwoju,łaski i mądrości.

Drugi to Twoje zmagania w zyciu. Raz jest lepiej a raz gorzej.Pomimo jakiegos jednorazowego niepowodzenia udaje sie Tobie osiągać małe i większe sukcesy,potem znów porzucasz jakis sposób myslenia/analizujesz przeszłość,znów w coś się angażujesz i realizujesz swoje plany.U Ciebie powtarza się w snach motyw podróży a to na rowerze,a to przez wieś/tak pamiętam te podróże Twoje.Poszukujesz swojego miejsca,coś masz nie do końca sprecyzowane,jakbyś się miotał i stad też te góry i doły naprzemienne.Cmentarz który Cie ciekawi przedstawia coś co umarło w Tobie.Kwestionujesz jakiś sposób myslenia/uczucie/plan/znajomość.Co potwierdza też zachodzące słońce.Jeśli pojawiaja się jakieś przeszkody na drodze do realizacji planów/być może uczuciowych/nie poddawaj się,nie zamykaj w sobie,nie wracaj tak bardzo do przeszłości.Nie zamęczaj sam siebie-a czemu,a dlaczego...Tak miało być.Odpuść i idź do przodu, pod górkę by móc z góry obserwować i podziwiać widoki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...