Jump to content

koleżanka, latający motor

KasienkaNurek
 Share

Recommended Posts

śniło mi się że moja dawna koleżanka(miała długie brązowe włosy) podwiozła mnie swoim ściigaczem(motorem) pod dom. Ten motor latal, jak jechalismy. jak juz w domu byłam, to ona wracała normalnie, nie latając. Co może oznaczać ten sen? pozdrawiam

Kasieńko, ten sen jest z całą pewnością pozytywny :) Sam fakt że latasz to symbol radości jaka teraz Cię czeka, natomiast ten motocykl oznacza, że nie powinnaś rezygnować ze swoich dotychczasowych poczynań, gdyż jesteś na dobrej drodze.

Pozdrawiam.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Similar Content

• esyfloresy
      By esyfloresy
      śniło mi się, że mój chłopak od dłuższego czasu spotykał się z moją bardzo dobrą koleżanką i był z nią w trwałym związku równocześnie będąc ze mną (ona wiedziała o mnie, ja o niej nie), natomiast gdy odkryłam ten fakt i zaczęłam krzyczeć, on zwyzywał mnie i wcale nie przejął się sytuacją, koleżanka zaś zdawała sobie nic z tego nie robić i przeprowadziła ze mną rozmowę opowiadając o tym jaki jest cudowny i jak się poznali. taka sytuacja nie może mieć miejsca ponieważ te 2 osoby nie znają się, czy jednak istnieje możliwość że gdy się poznają to do tego dojdzie albo czy po prostu jedno z nich może być nieszczere w naszych relacjach?
    • veralke
      By veralke
      Witam, bardzo proszę o interpretacje snu, w którym generalnie tańczę, raz sniło mi się że tańczyłam w pracy z jedną kobietą z mojej firmy i szarpałysmy się troche o to która z nas ma prowadzić, a dziś śniło mi się że tańczę z kolegą z Rosji i to ja prowadzę, ale też się troche przy tym szarpaliśmy. Za każdym razem tańczyłam a wszyscy się na to patrzyli, część się śmiała, część nie - generalnie czułam się oceniana przez innych

Czekam na odpowiedź
    • Guest Sancho Pansa
      By Guest Sancho Pansa
      Zadałam sobie pytanie przed snem, czy uda mi się wyciągnąć kolegę i przyczynić się do zmotywowania go do działania. Przyśniło mi się, że zdziwiona widziała motory i miałam pójść na studia, by konstruować części do tych motorów. Później śniło mi się, że jechałam na motorze.
      Od razu uprzedzam, że i nie mam prawka na motor i nie studiuje.

moje interpretacja to, że uda mi się pod warunkiem, że sama wszystko zorganizuje, "skonstruuje". Nie wiem, czy się ze mną zgadzacie więc proszę o pomoc.
    • Legion2099
      By Legion2099
      Ostatniej nocy śniła mi sie koleżanka z pracy. Wydaje mi się, że śniła mi się kilkanaście razy, gdyż zawsze, gdy zobaczyłem Jej twarz to od razu się budziłem. Wstałem bardzo zmęczony i niewyspany, także sądzę, że budziłem się realnie. Nie pamiętam nic z otoczenia snu. Tylko Jej twarz, którą znam.
    • karlajna
      By karlajna
      Witam,

Wczoraj przyśniła mi się koleżanka z liceum, z którą miałam kontakt 10 lat temu, Agnieszka- taka dobra klasowa duszka, która zawsze każdemu pomagała i zawsze miała dobry humor pomimo problemów w domu rodzinnym, gdzie nie było pieniędzy na wszystko. Śniło mi się, że podjechała samochodem, białym sedanem zadbanym choć starym rzęchem, na pierwszy rzut oka wcale na takiego nie wyglądał, jakaś chyba amerykańska marka kiedy otworzyła drzwi okazało się, że w środku jest bardzo luksusowy ale był to szczyt luksusu w latach 70' w stanach. Jasna skóra taka żółtawa, w środku było miejsce tylko dla jednej osoby, kierowcy cała reszta zabudowana jakimiś gadżetami obok kierowcy zamiast sąsiedniego siedzenia był taki jakby stół tzn powiększona deska rozdzielcza, tam był telefon lodówka... Agnieszka była wyjątkowo uśmiechnięta i zadowolona ze swojego auta cieszyła się nim, tak jakby to był najnowszy model. Czuła się atrakcyjna i zamożna w tym aucie. Wcisnęłam się na moment do tego auta i siedząc chyba na jej fotelu podjechałyśmy na stację benzynową, w trakcie tej krótkiej jazdy strasznie śmierdziały jej stopy i skarpetki których nie miała włożonych. nie mogłam wytrzymać więc poprosiłam ją żeby założyła, ona uśmiechnięta radosna chciala żebym podała jej te skarpety które gdzieś tam się rozwalały pod fotelami, nie były brudne ani jej stopy ani skarpety, w szarym kolorze, po prostu strasznie śmierdziały. takie małe pulchne czyste ale śmierdzące stopy. były tam gdzieś też buty z rudawej skóry wiązane, buty były raczej nowe, również czyste. Co to wszystko może oznaczać? Pozdrawiam
  • Create New...