Skocz do zawartości

Sen o stopach, samochodzie i koleżance


karlajna

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Wczoraj przyśniła mi się koleżanka z liceum, z którą miałam kontakt 10 lat temu, Agnieszka- taka dobra klasowa duszka, która zawsze każdemu pomagała i zawsze miała dobry humor pomimo problemów w domu rodzinnym, gdzie nie było pieniędzy na wszystko. Śniło mi się, że podjechała samochodem, białym sedanem zadbanym choć starym rzęchem, na pierwszy rzut oka wcale na takiego nie wyglądał, jakaś chyba amerykańska marka kiedy otworzyła drzwi okazało się, że w środku jest bardzo luksusowy ale był to szczyt luksusu w latach 70' w stanach. Jasna skóra taka żółtawa, w środku było miejsce tylko dla jednej osoby, kierowcy cała reszta zabudowana jakimiś gadżetami obok kierowcy zamiast sąsiedniego siedzenia był taki jakby stół tzn powiększona deska rozdzielcza, tam był telefon lodówka... Agnieszka była wyjątkowo uśmiechnięta i zadowolona ze swojego auta cieszyła się nim, tak jakby to był najnowszy model. Czuła się atrakcyjna i zamożna w tym aucie. Wcisnęłam się na moment do tego auta i siedząc chyba na jej fotelu podjechałyśmy na stację benzynową, w trakcie tej krótkiej jazdy strasznie śmierdziały jej stopy i skarpetki których nie miała włożonych. nie mogłam wytrzymać więc poprosiłam ją żeby założyła, ona uśmiechnięta radosna chciala żebym podała jej te skarpety które gdzieś tam się rozwalały pod fotelami, nie były brudne ani jej stopy ani skarpety, w szarym kolorze, po prostu strasznie śmierdziały. takie małe pulchne czyste ale śmierdzące stopy. były tam gdzieś też buty z rudawej skóry wiązane, buty były raczej nowe, również czyste. Co to wszystko może oznaczać? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj

 

wg mnie: możliwe, że Agnieszka się odezwie, lub Ty do niej. W jej życiu zaszły teraz zmiany. Może się spotkacie, i ona nie wszystko Ci powie o sobie (sprawa ta będzie dla Ciebie jak by to powiedzieć, niemile pachniała, może to będziesz nad interpretować bo ona ma czyste (stopy) intencje).

 

Stopy to symbol materialny, tego jak żyje się w świecie (przedmioty, dobra luksusowe).

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...