Skocz do zawartości

Szkoła, wyspa, była miłość, pocałunki?


Kuroi Neko

Rekomendowane odpowiedzi

Śniło mi się, że byłam w mojej szkole, która jednak była umieszczona na jakiejś wyspie. Była ona lekko górzysta, o ciemnej trawie, otaczały ją szarawe wody, w środku wyspy znajdowało się jezioro o wodzie takiej samej jak ocean na zewnątrz.

 

Razem z koleżanką szukałyśmy czegoś na wyspie i w szkole. W budynku musiałyśmy znaleźć jakieś srebrne kulki, żeby otworzyć jakieś wejście, które znajdowało się w ziemi wyspy. Odnalazłyśmy wszystkie potrzebne kulki. Moja była przyjaciółka chciała się wtrącić w sprawę i też poznać co jest za drzwiami w ziemiach tej wyspy, ale ja i ta moja koleżanka byłyśmy jakby wybrane do odkrycia co tam jest i nikt inny nie mógł tego zobaczyć więc dość nie miło ją wypraszałam od nas. W końcu wepchnęłyśmy te kulki w odpowiednie miejsce i te drzwi się otworzyły, ale nie wiem co było dalej.

 

Nagle znów byłam w szkoły. Na korytarzu zobaczyłam mojego kolegę z zagranicy (była miłość, teraz jesteśmy dobrymi znajomymi). Strasznie się ucieszyłam :) W związku z tym, że on nie mówi po polsku przez całą resztę snu wszystkie rozmowy odbywały się w języku angielskim. Poszliśmy do domu. Nie wiem jak, ale jakoś pokazywały nam się elementy mojego i jego pokoju. Porównywaliśmy je i np kiedy coś mieliśmy podobnego lub tego samego to się cieszyłam :D Co mnie dziwi, to że elementy z jego powodu to była np półka z rupieciami mojego obecnego chłopaka albo tak samo jego błękitne ściany. W pewnym momencie staliśmy blisko siebie i pocałowaliśmy się. Tzn to był taki buziak. A potem kolejny buziak i kolejny i kolejny (...). Nie wiem ile ich było, ale wiem, że nic więcej nie chciałam, tzn nie chciałam się z nim zacząć całować, bo myślałam "nie mogę, mam chłopaka". Potem poszliśmy do parku. Było chłodno. Chodziliśmy, gadaliśmy, aż do wieczora, kiedy to wróciliśmy i odprowadziłam go do domu :)

 

 

Proszę o interpretację tego snu :) Zaintrygowało mnie to, że po 2 dniach cały czas tak dokładnie go pamiętam i to czemu nagle przyśnił mi się ten mój kumpel :D Z góry dziękuję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak fajnie (myślałem wczoraj o Tobie, bo mi się te zdjęcie kota podobało jak je pierwszy raz widziałem, dziś wchodzę a tu proszę ;D:D)

 

sen: szkoła jako nauczenie się czegoś (otoczona wyspą, trudno dojść do tej "wiedzy" lub jest to wiedza dla nielicznych). Kulki i dalsza fabuła jak wspomniałem, wiedza dla wybranych (w tym Ciebie). Koleżanka może oznaczać osobę z Twojego otoczenia, bliską (nie koniecznie koleżankę).

 

Były chłopak jako powrót czegoś z przeszłości (na 90% twierdzę, że chodzi o znajomość i to bliską - pocałunek). To będzie znajomość trochę "natrętna" (w dobrym tego słowa znaczeniu jako, że pocałunki są miłe, tyle że jak za dużo to nie jest już tak fajnie).

 

Znajomość się skończy i tyle. Mnie też zaintrygowało to, że on Ci się przyśnił a jeszcze bardziej zaintrygowało mnie to, że dziś do Ciebie piszę (a wczoraj tylko o tym myślałem). :D:D:D

 

pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale czemu akurat 'ta' dana koleżanka w tym śnie miała tą misję razem ze mną a nie inna? Czy to też może mieć jakieś znaczenie?

Więc jakaś stara znajomość się skończy? Szkoda :(

 

Tak trochę od tematu - ta sama koleżanka śniła mi się chyba tej samej nocy. Tzn mój znajomy ze szkoły (za którym nie przepadam) miał jej kupić prezent na mikołajki, ale nie wiedział co i chciał jej kupić tylko cukierki. Spotkałam go akurat w hipermarkecie i sie wkurzyłam na niego, że tylko tyle chce jej kupić, zaczęłam gadać, że ona jest taka miła i fajna, a on się nic nie potrafi wysilić. Zaczęłam mu rzucać różnymi pomysłami na prezent dla niej, w końcu wkurzona sama wybrałam jakąś taką brudno-złotą ramkę na zdjęcia w kształcie serca i wrzuciłam mu do torby xd

Czy to może mieć jakiś związek z poprzednim snem? Bo dość dziwne dla mnie, że znowu ta dana dziewczyna była w śnie, a raczej była poruszona jej kwestia :P

 

Dziękuję za interpretację :D I faktycznie ciekawie się złożyło ha :D Akurat jakoś od kilku dni mam taki nawał snów, zaraz napiszę kolejny temat właśnie z prośbą o interpretację ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej ;D

 

Jak czytam Twoje sny to jakbym czytał Władce Pierścieni (mają lepszą fabułę, tylko bohaterów mało ;D). Nie mogę się doczekać kolejnego, ;D

 

Chłopak którego lubisz jakby troszkę mniej (że tak poetycko napiszę) oznacza sprawę która do Ciebie "przyjdzie". Osoba niekompetentna będzie się nią zajmować, a Ty zobaczysz to i będziesz czuła, że potrafisz zrobić to lepiej, i będziesz się wkurzać, że nie słuchają Twoich rad (jak we śnie).

 

Wg mnie cukierki jako coś słodkiego (od powiedzenia słodzić komuś, podlizywać się). Ramka na zdjęcie to podobno jak się komuś daje ją na jawie to znaczy, że się z tą osobą rozstanie.

(tylko to powtarzam, nie znam z doświadczenia).

 

We śnie może oznaczać podobnie. Specjalnie nie tłumaczę wszystkiego, żebyś też myślała ;D

Dodam tylko, że co myślę o brudno-złotym kolorze. Złoto lubię (bo czemu nie ;D) lecz zakurzone, może jakaś stara sprawa (sprzed wielu lat, lub miesięcy) i już nie będzie taka lśniąca (bo złoto błyszczy, nadążasz? ;)) W przeszłości błyszczało z biegiem czasu przestało.

 

Ma związek i ma związek (z poprzednim snem). Uważam, że będzie jeszcze jeden lub dwa sny z tej serii. (trylogia !) (niekoniecznie teraz, za jakiś czas).

 

jacek ;D

 

P.S. mam pytanie, o tło do tych snów : Ty się uczysz obecnie, studiujesz, pracujesz? będzie mi łatwiej interpretować.

Jeżeli nie chcesz tutaj, to napisz prywatną wiadomość.

Edytowane przez jacekb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uczę sie w liceum aktualnie, 2 kl :)

 

Spokojnie, wszystko rozumiem co piszesz. Nadal jednak zastanawia mnie dlaczego w obu tych snach pojawiała się akurat ta jedna koleżanka?

 

Napisałam jakiś czas temu tutaj nowy temat, ale to już nie z tej serii raczej, aczkolwiek może sie mylę :P

 

I dzięki za kolejną interpretacje :D Naprawdę fajnie piszesz, bardzo prosto i zrozumiale :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...