Skocz do zawartości

cyganicha zawieszam interpretację snów do odwołania


Gość cyganicha

Rekomendowane odpowiedzi

Gość cyganicha

Kochani ze względu na notoryczne problemy techniczne spotykające mnie na forum od jakiegoś czasu -od chwili obecnej zawieszam interpretację snów do odwołania.Dopóki na stałe nie będę miała możliwości normalnie odpowiadać na posty w sub forum-nie będę tego czyniła.

 

Czuję się bardzo niezręcznie w stosunku do Was,ponieważ Wy oczekujecie pomocy a ja ze względu na błędy występujące po stronie technicznej forum,interpretacji Wam udzielić nie mogę.Pomimo najszczerszych moich chęci.

Każdego dnia byłam na forum i na bieżąco sprawdzam,ile mi się udawało-tyle interpretowałam.Wyłapywałam momenty-co było bardzo uciążliwe.

 

Obiecuję,że wszyscy użytkownicy którzy do tego momentu zamieścili w moim sub forum posty z prośbą o interpretację snu,otrzymają ją-ze względu na wyjątkową sytuację-wiadomością pw.

Użytkownicy nowi,którzy nie mają możliwości korzystania z pw -dostaną jako wpis w profilu.Ewentualnie proszę o napisanie 10 postów,wówczas będzie możliwość korzystania z priva.

 

Wiem,że czekacie ale proszę-nie poganiajcie.Sukcesywnie będę odpisywała każdemu z Was.Postów jest dużo a interpretacji udzielam w swoim prywatnym czasie.Dlatego bardzo proszę o zrozumienie.

 

Nie moją winą jest zaistniała sytuacja.Jednak ze swej strony najmocniej Was przepraszam.

 

Pozdrawiam Was cieplutko i życzę wszystkiego co najpiękniejsze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...