Skocz do zawartości

sen, brudna woda, trupy


MariannaM

Rekomendowane odpowiedzi

Miałam dziwny sen, bardzo mnie zaniepokoił.

Stałam na jakimś podwyższeniu albo nawet unosiłam się w powietrzu, nie potrafię tego dokładnie określić. Patrzyłam z góry na brudną wodę (wyglądała trochę jak bagno), nie widziałam żadnych brzegów, otoczenia, więc nie wiem czy było to jezioro czy może staw. Na środku, pode mną, po tej wodzie pływał biały materac. Był czysty, śnieżnobiały, brudne miał tylko krawędzie. Na tym materacu leżały trzy osoby, wyglądały przerażająco, wydawały się takie szare, wręcz gnijące. Dwa leżały obok się, a ten trzeci, samotnie, po drugiej stronie materaca Po chwili zorientowałam się, że to trupy. Mam wrażenie, że jedną z tych martwych osób jest moja przyjaciółka, z którą łączą mnie bliskie, ale dosyć skomplikowane relacje, a obecnie widuję ją bardzo rzadko i czuję, że znajomość powoli umiera. Nie potrafię uzasadnić, dlaczego uważam, że ona była jedną z martwych osób, po prostu bardzo mocno czułam jej obecność w tym śnie.

To przyśniło mi się wczoraj, ale dalej widzę rozmazane, takie nieokreślone ciała tych ludzi i brudną wodę. I wszystkie te osoby wydają się znajome.

Proszę o pomoc w interpretacji. Wyjątkowo mnie męczy ten sen.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że są to wszystkie osoby z którymi w ciągu całego swojego życia łączyło Cie coś szczególnego. Przyjaciółka, może jakaś pierwsza miłości albo przyjaciółka z dzieciństwa? Materac odpływał? Byli martwi tak jak twój kontakt z nimi, brudna woda może oznaczać niezgodności pomiędzy wami. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Unosisz się w powietrzu lub znajdujesz się wysoko, co może nasuwać karierę, lub wzniesienie się na inny poziom rozwoju duchowego. Jesteś ponad bagnem, brudną wodą czyli życiem pełnym nieczystych zagrywek, przepychanek. Na tej wodzie unosi się biały materac czyli coś przeciwnemu temu. Biel to czystość intencji. Nie wszyscy, którzy zostali tam na dole są źli, lub Ci nieżyczliwi, ale jednak martwi. Może martwi dla Ciebie, czyli Wasza znajomość nie przetrwała, musieli się usunąć byś mogła rozwijać skrzydła na swojej nowej drodze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedzi. Chyba powinnam jeszcze dodać, że skoczyłam do tej wody, a właściwie na materac. Było widać rozpryskującą się wodę. Zastanawiam się, czy to ma jakieś znaczenie. I przepraszam, że piszę o tym dopiero teraz, wcześniej po prostu wypadło mi z głowy. Co do interpretacji to obie skłoniły mnie do przemyśleń.

 

"Nie wszyscy, którzy zostali tam na dole są źli, lub Ci nieżyczliwi, ale jednak martwi. Może martwi dla Ciebie, czyli Wasza znajomość nie przetrwała, musieli się usunąć byś mogła rozwijać skrzydła na swojej nowej drodze." Tak, chyba uchwyciłaś sedno. Mam problem z odczytywanie emocji i zaufaniem do innych, niestety straciłam przez to ludzi, na których mi zależało.

Jeszcze raz bardzo dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skok mógł oznaczać próbę zbliżenia się, do nich, do ich poziomu. Chciałaś odzyskać być może to co Cię z nimi łączyło. Wspominasz, że czujesz oddalenie od tej przyjaciółki. Może więc sen pokazuje, że z czasem pewne relacje same wygasają, co byś nie zrobiła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...