Jump to content

ciągłe sny o basenie


nathalielucy
 Share

Recommended Posts

1. zwiedzając jakieś miasto, weszłam do jakiegoś przeszkolonego domu, w którym był basen, weszłam do basenu chyba w ubraniach, ale woda była zimna więc szybko wyszłam.

2.Byłam z mamą na basenie ale w średnim pływały jakieś gluty, nie chciałam wejść do takiego brudnego, nacisnęłam jakiś guzik do uruchomienia filtru i woda się oczyściła. Później w nim pływałam.

3. Byłam na basenie z osobami z klasy. Okazało się że zapomniałam stroju, a strasznie chciałam popływać. Nie wiem jak to się stało ale później jednak pływałam, nie wiem czy miałam kostium, czy ubrania, raczej kostium.

4.Pływałam w kolejnym basenie, ale wynurzając się z wody basen wydawał mi się duży, wchodząc, nie mogłam nurkować bo wypierała mnie woda, nie mogłam płynąc pod wodą bo dotykałam nogami ścian basenu.

 

Strasznie intrygują mnie te sny, za każdym razem śni mi się inny basen. Rzadko zdarza mi się zapamiętywanie snów, nieczęsto chodzę na basen, a na przełomie 2 miesięcy śniły mi się aż 4. sny związane z pływaniem.

Bardzo proszę o interpretację snu. :oczy:

Link to comment
Share on other sites

Guest cyganicha

Basen reprezentuje miłość w małżeństwie lub trwałym związku.Pojawia się w ważnych snach,kiedy niepokój lub szczęście staje się najważniejsze w związku.Sen o basenie pozwala rozwiązać wszystkie problemy pod warunkiem,że woda jest czysta i przejrzysta.Sukces i szczęście.Kąpiel w ciuchach symbolizuje denerwujące wydarzenie w miłości a pływanie to konieczność staczania walk,bo miłość nie przychodzi za darmo.Pływanie z osobami z klasy wskazuje,że w jakiejś sprawie potrzebna Ci jest rada i pomoc.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...