Jump to content

Pogrzeb, króliki, sklep, polityk, woda, kościół, uciekać, słodycze

Paulla

Recommended Posts

Witam,

miałam dwa sny. Pierwszy:

byłam na pogrzebie śp. cioci Marzeny, która zmarła w lato. Jej trumna przykryta była czarnym materiałem. Chciałam odejść stamtąd, bo się bałam i poszlam w przeciwną stronę lecz jednak trafiłam na jej pomnik było tam napisane Tyszka. Ludzie, którzy szli z trumną również mówili, że Tyszka umarła.

Drugi:

Byłam na wsi, u rodziny. Była ładna pogoda w miarę. Trochę błota. Miałbyć jakiś koncert czy impreza. Na drzewach i w nich białe króliki były. Siostra cioteczna mówiła, że w rękę się ułożyły i, że to znak, że ta impreza zaraz się zacznie. Weszłam do domu. Ciotka robila coś w kuchni, później oglądała telewizję siedząc w fotelu. Był Palikot. W telewizji była pokazana ta impreza plus program Ewa Gotuje. Miałyśmy chęć coś upiec. Wpadłam na pomysł, żeby to były babeczki różowym lukrem polane. Siostra cioteczna wzięła szlałk i oblała swoją koleżankę, później mnie byłam w krótkich spodenkach i oblewała je tworząc pionowe paski, a później ciocię siedzącą w fotelu i sufit. Za oknem wtedy padało.

Wczorajszy sen może również pomoże w interpretacji: pierwszy także jakiś pogrzeb, a drugi to, że byłam w sklepie były tam 2 ekspedientki. Stoisko z alkoholem i słodyczami także przede wszystkim z rogalami. I doszłam do tego stoiska. Była kolejna. Chciałam kupić wino lub szampana, ale zamiast tego kupiłam rogala wiśniowego.

Bardzo proszę o interpretację tych snów. Mam ich ostatnio mnóstwo i niektóre mnie przerażają wręcz tj. ten pogrzeb.

Z góry dziękuję za poświęcony czas.