Skocz do zawartości

Tajo.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Nurtuje mnie jeden sen, z dzieciństwa, przyśnił mi się w wieku 4-5 lat.

A zatem, byłem w jakimś dużym pomieszczeniu przypominał on podziemie, coś tego rodzaju.

Posadzka była zanurzona w jakiejś brudnej wodzie pod kolor zieleni...

Wtedy pojawiła się osoba. Owa osoba chciała mi pokazać wyjście,

ale szybko się oddalała nie zdołałem jej dogonić w tej wodzie.

Przy (może) wyjściu odwróciła się i uśmiechnęła po czym odeszła

Ja w tej chwili próbowałem przyspieszyć lecz sen się skończył...

Czułem się jak bym coś stracił, nie zdążył.

Myślę, że nie chodzi tu może o samo otoczenie a o tą postać

wydaje mi się, że też była koloru ciemnozielonego. Miała zniszczona twarz jakby po wypadku pożarowym.

Jako dziecko raczej bał bym się takiej osoby a ja wręcz przeciwnie :)

 

Jeszcze dopowiem, że poprzedniego dnia przyśnił mi się sen, w którym również spotkałem tą osobę

bawiliśmy się razem, itp.

 

Teraz z biegiem czasu opisując odczucie do tej osoby powiedział bym, że bylem w niej zakochany :)

 

 

Proszę o interpretacje moich snów, aczkolwiek dużo mi dał sam fakt, że to napisałem.

Pozdrawiam.

Edytowane przez Tajo.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musiałbyś przypomnieć sobie, jakie emocje Ci wtedy towarzyszyły. Jakie problemy wtedy przeżywałeś. Z jaką sytuacją miałeś do czynienia i jak poczułeś się po tym śnie.

 

Być może był jakiś problem, który w Tobie głęboko tkwił aż zrzuciłeś go do "piwnicy". Ten sen miał na celu pokazanie Ci wyjścia z tego stanu psychicznego. Dodatkowo obraz lęku był spotęgowany przez ową szkaradną osobę, której normalnie byś się bał - jak sam przyznałeś. Ona pokazuje Ci wyjście z tego stanu. W ten sposób pokazuje Ci, że nie taki diabeł straszny. Brudna woda to często symbol konfliktu wewnętrznego lub innego rodzaju problemu. Zielony dodatkowo mógłby wskazywać na problem emocjonalny. Wymowne tym bardziej, że jej twarz ma ten sam kolor. Fakt, że ta osoba przyśniła Ci się ponownie kolejnego dnia świadczy właśnie o tym, że psychika potrzebowałą takiej kropki nad "i" żeby raz na zawsze rozprawić się z lękiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...