Skocz do zawartości

Fide

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

zarejestrowałam się ta tym forum bo mam nadzieje że któryś z użytkowników będzie w stanie odpowiedzieć choć częściowo na moje pytanie.

 

Mianowicie od ponad roku jestem zakochana w moim przyjacielu, i mniej więcej od tego czasu zaczęło się ze mną dziać coś dziwnego. Dawniej rzadziej, a teraz coraz częściej na skutek jego dotyku (zwykłego, pozbawionego jakiegokolwiek erotycznego podtekstu), albo słów (kiedy wyraża prawdziwą troskę o mnie, albo ukazuje zaangażowanie w naszą przyjaźń) przez moment strasznie boli mnie brzuch. Jakby ktoś szybko ciął mnie nożem mniej więcej od pępka w dół. Nie jest to przyjemne odczucie, nie sądzę by było jakąś zmodyfikowaną wersją "motylków w brzuchu", a przy tym jest niezwykle silne.

 

Najpierw to ignorowałam, aż w końcu za niemal każdym razem gdy ma miejsce któraś z wymienionych wyżej sytuacji. Wtedy zaczęłam szukać czegoś podobnego w internecie, jak zwykle kiedy dzieje się coś czego nie rozumiem i zaskoczona zauważyłam ze internet, niezawodny dotąd, milczy. Nawet szukanie po angielsku nie przyniosło żadnych sensownych rezultatów. Jedynym tropem są dla mnie czakry, ich umiejscowienie- ból zaczyna się od splotu słonecznego i kończy się mniej więcej w czakrze sakralnej.

I to jest moje pytanie- czy możliwe jest że jakieś zablokowanie/budzenie się czakr może wywoływać takie reakcje? Czy może to po prostu jest taka budowa mojego ciała i nie należy przenosić tego na wymiar duchowy? Dodam że mój przyjaciel nie wie o moim uczuciu, a ja tłumie w sobie wszelkie mogące zmienić ten stan zachowania.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twój stan emocjonalny może tylko nasilać już istniejącą chorobę. Najpierw udaj się do lekarza pierwszego kontaktu i opowiedz mu o swoich dolegliwościach, jeśli nie znajdzie żadnych fizycznych przyczyn Twoich problemów i stwierdzi, że mogą one mieć podłoże psychosomatyczne, wtedy możesz zacząć doszukiwać się innych przyczyn.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak moze sie objawiac silny stres - piszesz, ze tlumisz emocje

tez polecalabym wizyte u lekarza, dluotrwaly stres zaowocuje w koncu jakas choroba - oby nie, moze rozmowa z psychologiem pt jak sobie radzic ze stresem w takiej sytuacji

byc moze bedzie tez potrzebne leczenie/wspomaganie farmakologiczne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...