Jump to content

Dla zwały .


Opentaniak

Recommended Posts

Znaliśmy się ponad rok a rok byliśmy ze sobą i okazało się , że jest z jakimś dawidem w ciąży od miesiąca a mnie powiedziała , żebym sprdl^*. za przeproszeniem , że do wszystko było dla zwały a jak ktoś nie kapuje to dla odpoczynku i dla beki . Ledwo żyłem przez pierwsze 5 godzin mało mi czaszka nie pękła . W tzw międzyczasie pogadałem ze znajomą z klasy to mi pomogła psychicznie ale cóż . Spróbuję jeszcze w pewnym sensie ale jak się nie uda to dodam w poście link do ankiety . Może i to dziwne ale mnie jak diabli skręca z braku kontaktu z kimś normalny blisko . Musze sobie dać radę . Dozo .

Edited by Lilith
czcionka
Link to comment
Share on other sites

Jestem ciekawy, jaki cechy posiada "człowiek normalny"? pytam, bo uważam, że taki czlowiek nie istnieje.

 

Otóż istnieje, to jestem właśnie Ja :D

 

Swoją droga współczuję. Ale trzymam kciuki, żeby się wszystko ułożyło.

Link to comment
Share on other sites

Hem w spory kompleksowe wolę się nie wtrącać . A tak przedewszystkim dzięki za każde ciepłe słowo . A jeśli bym chciał zrobić ankietę czy coś w tym rodzaju to co powinienem zrobić ankietę?

Link to comment
Share on other sites

Ankietę z jakim pytaniem chciałbyś?

 

Ps. sytuacji nie zastroszczam, ale może lepiej, że tak sie stało...lepiej dla Ciebie oczywiście i tego się trzymaj :okok:

Edited by Daffne
Link to comment
Share on other sites

Źle się wyraziłem - to ma być raczej kwestionariusz . Chcę zakończyć stary etap w życiu ale mam dosyć po wszystko samotności i chcę wspólnie z kimś w kim z pełną wzajemnością będę mógł się zatracić spędzić resztę życia . Jestem gotowy na wszystko ( bez zbędnych nawiązań i aluzji ) . W kwestii arkusza to nic szczególnego . Miejsce pochodzenia , zainteresowania , preferencje , podejście do życia , coś ogólnie od siebie ( tj od osoby wypełniającej ) . Tyle . Wk'* mnie portale typu randkowe więc biorąc pod uwagę magiczną atmosferę tego forum ;-) to miejsce za zgodą oczywiście będzie idealne . Zrobię krótki putin_inarz i jeśli można go wstawię . Tylko gdzie podanie złożyć żebym mógł zamieścić ? Pozdr .

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Mam dosyć kombinacji ankietowania czy innego wygwizdowa . Wiem kim , jestem , wiem czego od życia chcę i chcę i to życie spędzić jak najlepiej z tą właściwą osobą . Mam swój typ ale przedewszystkim liczy się wnętrze . Generalnie nie jestem wulgarny ale mam w dupie co mam lub nie mam wypisane i gdzie ale nie poddam się póki nie znajdę tej jedynej na całe życie .

Link to comment
Share on other sites

Mam dosyć kombinacji ankietowania czy innego wygwizdowa . Wiem kim , jestem , wiem czego od życia chcę i chcę i to życie spędzić jak najlepiej z tą właściwą osobą . Mam swój typ ale przedewszystkim liczy się wnętrze . Generalnie nie jestem wulgarny ale mam w upie co mam lub nie mam wypisane i gdzie ale nie poddam się póki nie znajdę tej jedynej na całe życie .

 

Rozglądaj się, a pewnie samo przyjdzie :okok:

Miłość to nie targ, gdzie można nabyć ją jak kg ziemniaków...albo jest albo jej nie ma...:)

Myślę, że większość chciała by spędzić życie obok kogoś właściwego :)

Edited by Daffne
lit.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...