Skocz do zawartości

starożytny cmetarz-prosze o interpretacje


Tibbles

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich

Wczoraj w nocy miałam sen o cmentarzu.

Płynełam łódką po wodzie(zielona)gdy nagle moim oczą ukazał sie brzeg, maiestatyczne zbocze góry porosnietej zielonymi drzewami posrod których był starożytny cmetarz(ktos kto plyna ze mna lodka powiedział,ze jest to miejsce spoczynku inków)widok był tak piękny,ze az zaparło mi dech w piersiach.Pełno drzew,roslin,zielen,słonce wyłaniajace sie za gory i ten cmetarz.Kiedy wyszlam na brzeg ogladalam piekne nagrobki(na ktorych byly zdjecia osob tam spoczywajacych???)oraz pomniki dawnych bogów.Na cmetarzu panowała kompletna cisza i spokoj,taki błogostan.To miejsce było piekne.Nie chciałam sie obudzic.

Czy mogł by mi ktos pomóc zinterpretowac ten sen?

Ta zielen i cmetarz mnie straszni ciekawia bo wydaja sie zupełni sprzeczne ale w moim snie to tak jakby byly to dwa wspolgrajace ze soba symbole.

Z góry dziękuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam tak jest mala sprzecznosc, najczesciej cmentarz to nie jest dobry znak, zapowiada on problemy, niepokoje,ale ten twoj cmentarz nie byl takim zwyklych cmenatarzem, na nim byly pomniki dawnych bogow, do tego byl piekny, a nie rozpadajacy sie wiec nalezy go inaczej tlumaczyc, a mianowicie spotkaja Cie jakies sukcesy, zaszczyty, potwierdza to wtedy obecnosc we snie pieknych roslin, malowniczych widokow, zielonych drzew. Sen jest zapowiedzia pomyslnosci i szczescie :), pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...