Skocz do zawartości

Jazda samochodem bez haluców oraz zęby


amplifieduser

Rekomendowane odpowiedzi

1. Średnio raz na 2 tygodnie śnią mi się zęby. Raz tracę wszystkie zęby a czasami tylko kilka. Dosłownie je wypluwam, wypycham językiem wprost na słoń. Nie czując przy tym żadnego bólu. Wypluwam jak landrynki. Jestem w stanie je policzyć. Sen mega realistyczny. Dodam iż jeszcze nikt nie umarł (jak to mówią interpretacje snów z zębami), raz tylko zdarzyło się że śniłem że jadłem ciasto ze śliwkami i tam była pestka na której to złamał mi się ząb. Tej albo następnej nocy zmarł dziadek kumpla z którym właśnie spędzałem wakacje.

 

2. Drugim bardzo częstym snem jest sen że zabieram ojcu samochód bez pozwolenia lub też to mój własny i w momencie gdy już wyjadę na ulice, czuje że hamulce działania bardzo bardzo słabo. Wciskam z całych sił pedał a samochód nieznacznie zwalnia. Towarzyszy temu mega wielki strach przed stłuczką :/ W tych snach pedały w samochodzie wydaje się bardzo małe i ciężko mi je wcisnąć. Jakby była to wersja mini dla dzieci.

P.S. mam prawo jazdy ;)

 

Byłbym dzwięczny za interpretację ;)

Edytowane przez amplifieduser
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

amplifieduser , odnośnie snów o zębach, ostrzegają Cię one przed porażkami i stratami. Jeśli sen się powtarza, to prawdopodobnie jest to sytuacja, której możesz zaradzić aby tym stratom zapobiec, bądź je zmniejszyć.

 

Drugi sen: jazda, kierowanie samochodem odzwierciedla to, jak w rzeczywistości kierujesz swoim życiem - niepewnie, nie do końca masz kontrolę nad tym co się dzieje.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...