Skocz do zawartości

RoxanneSara

Rekomendowane odpowiedzi

Wciąż pamiętam ten sen, pomimo tego, że gdy mi się przyśnił miałam 6 lat.

 

 

 

Razem z rodzicami i starszą siostrą pojechaliśmy do naszego starego domu na wiosce. Rodzice poszli do domu z moją siostrą a ja siedziałam na ulicy i patrzyłam w otwartą studzienkę ściekową (taką okrągłą). Ten dom był daleko od innych i w okolicy nic nie było słychać, ani nikogo tam nie było. Tylko z tej studzienki unosiły się zielone opary. Usłyszałam krzyk mojej mamy...

 

Ze studzienki wyszła starsza kobieta i zaczęłyśmy rozmawiać. Namawiała mnie, żebym poszła z nią; że nie chce mnie skrzywdzić, ale ja stwierdziłam, że nie mogę. W tym czasie przybiegła do mnie siostra i powiedziała, że z tatą coś się dzieje złego... Że umiera. Zaczęłam płakać...

 

Kobieta zamieniła się w gnijące monstrum i stwierdziła, że zabrała i mojego ojca i moją matkę i, że bardzo cierpią... Że uwolni ich tylko jeśli pójdę z nią. Siostra osłoniła mnie własnym ciałem i stwierdziła, że sama woli zginąć, niż żebym ja poszła z tamtym czymś... Kobieta stwierdziła, że to nie jest problem, ale moja siostra wepchnęła ją do tej studzienki i przytrzasnęła jej rękę zamknięciem tej dziury. Ta ręka pełznęła w naszą stronę.

 

Moja siostra przytuliła mnie i przeprosiła. I weszła do tej studzienki... A ta kobieta znów stała się normalna... Podeszła do mnie i spojrzała mi w oczy pustym wzrokiem... (Wciąż pamiętam dokładnie jej słowa.) "Teraz możesz żyć... Bez nikogo jesteś bezbronna i nie sprawiasz zagrożenia" powiedziała i zniknęła. A z nią zniknął ten zielony dym...

 

 

 

Z góry dziękuję za interpretację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...