Skocz do zawartości

skrypt na miłość- pytanie


panelek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam drogie panie i panów : )

Od kilku dni jestem szczęśliwą posiadaczką skryptu na przywołanie miłości. Jednak mimo ciągłego zagłębiania się w temat jestem dalej zielona więc proszę o opinię. Jak trzymam mój skrypt w rękach i myślę o tym konkretnym chłopaku to czuję w łapkach ciepło. Czy to dobrze ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A z jakich run się ten skrypt składa? Bo może się okazać, że mimo intencji on wcale nie jest "na miłość"...

Adresowanie takich rzeczy do konkretnej osoby jest jej zniewalaniem i może na dłuższą metę przynieść więcej szkody niż pożytku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No,. skrypt kuku nie zrobi - ale i miłości nie sprowadzi. Gebo - wzajemna wymiana. Berkano - w tym ujęciu ma zapewne wzmacniać kobiecość, a Tiwaz pewnie została zupełnie bez sensu użyta jako "strzałka" kierunkująca. Odala, to dziedzictwo, więzi rodowe itd., czyli w "skrypcie na miłość" ewentualnie małżeństwo.

 

Generalnie skrypty na stronie to mydło i powidło, wiele jest szkodliwych, nie polecałabym stosowania, jeśli samemu wiedzy na temat run się nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma skryptu "na miłość". Nie ma czegoś takiego.

Poszukaj, w innym wątku polecałam skrypt, który może doprowadzić do symetrycznej, partnerskiej i opartej na porozumieniu relacji z dowolnym człowiekiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Nie ma skryptu "na miłość". Nie ma czegoś takiego.

Poszukaj, w innym wątku polecałam skrypt, który może doprowadzić do symetrycznej, partnerskiej i opartej na porozumieniu relacji z dowolnym człowiekiem.

 

A możesz przypomnieć ten skrypt.

Będę wdzięczna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest gdzieś wśród innych wątków z prośbami o skrypt "na miłość". Szukanie nie boli - wystarczy je przejrzeć. Oczywiście, mogłabym go powtórzyć, ale nie widzę potrzeby, to byłoby niepedagogiczne. Zauważyłam, że wśród osób proszących o skrypt/wróżbę, pytających o coś na forach ezoterycznych panuje jakieś takie dziwne przekonanie, że najlepiej, żeby coś zostało zrobione za nich. Po co samemu przeszukać wątki, jeśli można coś dostać na tacy? Po co samodzielnie naprawiać związek lub zdobywać faceta, jeśli można to zrobić skryptem?

 

Przykre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...