Jump to content

Byłam wampirem


jadz
 Share

Recommended Posts

Na początku snu weszłam przez jakieś ogromne metalowe drzwi, które otworzyli mi 2 mężczyźni. Później okazało się, że byli wilkołakami. Kiedy przekroczyłam próg budynku, stałam się wampirem. Byli tam tez inni, wampiry, wilkołaki ale też i zwykli ludzie, wszyscy żyli razem. Mieliśmy do wykonania jakąś ważną misję. Zakochałam się w jednym z 2 towarzyszących mi wilkołaków, ale wiadomo było, że gdyby któreś z nas przez przypadek zraniło drugiego, to ta osoba by zginęła. Jednak ja czułam się odporna na to, nie bałam się niczego. Chciałam nawet zostać krzyżówką wilkołaka i wampira. Kiedy mój cień na coś padał, widać było ogromne skrzydła. Na sam koniec snu spojrzałam lustro i zauważyłam, że mam zupełnie inną twarz. Bardziej pociągłą, lekko opuchniętą i trupio bladą. Oczy były pomalowane na czarno, usta na czerwono. Moja twarz była zupełnie inna, ale na swój sposób, pomimo tej bladości - piękna. Pamiętam, że im dłużej byłam wampirem, tym więcej potrafiłam, i coraz więcej ludzi mnie słuchało, a ja się o nich troszczyłam.

Pamiętam, że z uczuć dominowała duma, troska i miłość. Otaczający mnie ludzie byli moimi przyjaciółmi, nieważne, kim byli. Żyliśmy razem, razem wypełnialiśmy misje i podróżowaliśmy. Wydawało się, że nie widzieliśmy różnic między nami.

Sen cały dzień siedzi mi w głowie, jednak nie mam pojęcia co on może oznaczać. Wydaje mi się, że ta twarz, którą widziałam w lustrze, jest jakby połączeniem twarzy mojej, i mojego chłopaka.

Bardzo proszę o pomoc w interpretacji tego snu.

Pozdrawiam :)

Edited by jadz
Link to comment
Share on other sites

Jak dla mnie to sen o tym czego pragniesz, nie mam tu na myśli wilkołactwa ani zostania wampirem, ale te cechy które w twoim śnie dostrzegasz u siebie i sytuacje w jakich jesteś.

Wszyscy żyjący w zgodzie, bez kłótni i nierówności.Otoczenie pełne przyjaciół, na których można liczyć. Do tego stan zakochania. Bycie kimś silnym i posiadającym wiele możliwości, do tego te stylowe mroczne skrzydła. Wyróżnianie się z otoczenia. Uroda i szacunek ludzi, o których dbasz. No i poczucie misji, celu - to się w życiu na jawie wcale tak często nie zdarza.

Całkiem rozsądne marzenia, wydaje mi się, że większość z nas chciałaby tak mieć :)

Być może coś na jawie zdołowało cię i sen pojawił się dla równowagi.

Link to comment
Share on other sites

To fakt, byłam akurat po rozmowie ze swoim chłopakiem, który chciałby stanąć w miejscu. Przyszłość dla niego nie ma większego znaczenia, podczas gdy ja dużo o niej myślę, chciałabym jeszcze tyle zrobić, tyle spróbować. Może to właśnie stąd ten sen :) Dziękuję za pomoc :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...