Skocz do zawartości

szczur


Agnieszka Stępniak

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

mialam dziwny sen. Snilo mi sie ze w moim pokoju slychac bylo drapanie szczura, zeszlam z łóżka i otworzylam je bo z tamtad dochodzil ten dźwięk. W komorze na posciel biegal szczur ktorego sie przestraszylam (a to dziwne bo nie boje sie szczurow, kiedys nawet chodowalam). Zlapalam go, podrapal mi reke i usiłował mnie ugryc nie udalo mu sie to bo zlapalam go za grzbiet. Nie byl to zwyczajny szczur, byl on taki 'sztywny' , 'twardy' ze nie dalo sie go zlapac za sierść na karku jak np kota. Zanioslam go do lazienki i wrzucilam do wanny, szczur zaczął biegac po niej jak szalony i próbował wyskoczyc. Szybko zamknelam dzwi i poszlam po tate ktoremu kazalam go zabic. Gdy wchodzilam z nim do lazienki obudzilam sie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jacek Bartnicki

Witam.

 

Szczur kojarzy mi się z 1: gryzieniem 2 to zwierzę bardzo inteligentne (moja mama widziała, jak szczur ukradł z kurnika jajko i toczył je ostrożnie w swoich łapkach pewnie do norki, by je potem zjeść albo coś ;D). Dla mnie taki szczur we śnie może oznaczać, taką sprytną, inteligentną osobę, która wie jak "działać" by samemu najwięcej na tym zyskać.

 

Myślę, że ta osoba (to może być chłopak lub dziewczyna, chociaż ja bardziej obstawiałbym chłopaka) zbliży się do Ciebie i będzie bardzo blisko (wręcz będzie nieproszony wchodził do Twojego życia - we śnie do łóżka i na pościeli). Wg mnie zjawi się sam, nieproszona - jak we śnie.

 

Będziesz chciała się go pozbyć i nie wiadomo jak sytuacja się zakończy (sen nie wskazuje jednoznacznie).

Pozdrawiam Cię ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agnieszko, szczury w snach bardzo często symbolizują nasze lęki. Gdy się pojawiają jest to znak, że w danym momencie nie czujemy się pewni wobec konkretnej osoby, czy sytuacji. Jest bowiem coś, co szczególnie nas trapi czy niepokoi. Co dokładnie? Na to pytanie musisz sobie na spokojnie sama odpowiedzieć. Jeżeli nie jesteś pewna z czym to wszystko logicznie zestawić, wiedz, iż szczur nierzadko odzwierciedla niepokoje związane ze stanem zdrowia oraz higieną osobistą. Kiedy zaś gryzie, lub drapie, może - choć nie musi - uosabiać burzliwą miłość, przyjaźń np. partnera, który wyrządził nam krzywdę, lub związek, w którym trwamy, a w którym nie czujemy się dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...