Skocz do zawartości

Ćwiczonko z 1 kartą... zagadka?


Zib

Rekomendowane odpowiedzi

Gala.tea fryzjer :)

 

Rano miałam się spotkać z singielka, ale się pochorowała wiec stad komuś ten wisielec wypadł.

O 17:00 przychodzi do mnie fryzjerka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro
Gala.tea fryzjer :)

 

Rano miałam się spotkać z singielka, ale się pochorowała wiec stad komuś ten wisielec wypadł.

O 17:00 przychodzi do mnie fryzjerka :)

Czyli moje karty dobrze powiedziały - singiel lub singielka.Pokazały tę pierwszą osobę, as monet jako szansa, a 10 mieczy jej niewykorzystanie z powodu choroby ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inez dokładnie tak tylko, ze ja pytałam o te truga osobę z która mam się spotkać o 17:00

 

Gala.tea karta MAG z pewnością byłaś aktywna, albo przemeblowanie, cos przestawialas albo sprzątałas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bibo, bardzo dobrze. Sprzątałam, ale o jednen rodzaj czynności pytam. Co takiego sprzątałam w Magu?

Edytowane przez gala.tea
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze mylas jakies kielichy, wazony, szyucce?

 

Sprzatalas miejsce w ktorym masz zwyczaj klasc karty?

Edytowane przez bibo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro
Wiesz, ze to byla moja pierwsza mysl :) Kurde chyba bardziej musze swojej intuicji zaufac.

 

Kim chce zostac moj syn w przyszlosci

 

2 mieczy - lekarzem, chirurgiem konkretnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inez moze, ale ten lekarz Ci wyszedl, bo ja go czasem namawiam (pracuje w sluzbie zdrowia).

Podpowiem jeszcze, ze on ma rowniez ciekawy pomysl na siebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyciągnęlam 7 Mieczy. Chce coś robić nietuzinkowego, wybić się, wykazać pomysłowość i spryt. Może to być nowa dziedzina, bo syn Twój wydaje się być wojownikiem. Nie mam pojęcia z kim i o co chce walczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 buław- coś związanego z transportem, komunikacją, może jakiś przewodnik, wizjoner, przychodzi mi też ambasador, jakiś reprezentant spraw w innym miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ismer podpiął ten temat
  • 11 miesięcy temu...
8 minut temu, Wildwood napisał:

Moze ten temat tez reaktywujemy??

Zadam pytanie. O czym tak namietnie czytam mniej wiecej od 2 dni? @Roulette @runoutofbreath

9 Mieczy, podczas tasowania wypadła sama. Obstawiam psychologię - może o zaburzeniach psychicznych, depresji? Coś z  dziedziny psychologii.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.12.2020 o 22:39, Roulette napisał:

9 Mieczy, podczas tasowania wypadła sama. Obstawiam psychologię - może o zaburzeniach psychicznych, depresji? Coś z  dziedziny psychologii.

Czytam historie foeumowiczow o paranormalnych zjawiskach ktorych doswiadczyli duchy demony itp. 

W sumie karta niezla. Wiele z nich wydarzylo sie podczas snu.

Jor tern

 

Edytowane przez Wildwood
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, Gringe napisał:

To tak z okazji świąt- co dostałam pod choinkę? :usmiech:

https://pin.it/7mqYB9Rk

 

3 pentakle - nie mam pojecia. Na karcie mam tablice ouia czy jak to sie pisze i 3 kobiety chyba rozmawiaja z duchami, ale domyslam sienze nie to. Wiec moze gra planszowa. Moga byc jakoes narzedzia. Vyc mozee jest to cos do czego sa potrzebni inni ludzie.

moze to byc diy, prezent zrobiony wlasnorecznie.

edit:jeszcze jak wlasnymi rekami to rzezba obraz

 

Edytowane przez Wildwood
Nowa mysl
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Gringe napisał:

@Wildwood- zgadza się- jeden z prezentów to drewniane pudełko na karty Tarota :)

Poczekam jeszcze chwilę z weryfikacją- może ktoś jeszcze się wypowie :

W sumie to wcale nie zgadlam. A czy jest rzezbione albo malowane? 

Edytowane przez Wildwood
  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert

Jest to drewniane pudełko z wyrytym na gorze monogramem - pomalowane czymś zabezpieczającym drewno. Made in India. 

Skoro nikt się już nie wychyla to zdradzę resztę tajemnicy co dostałam- w komplecie( zestaw zawierał 3 produkty) była talia kart Tarota  i książka do tego plus zestaw kosmetyków do pielęgnacji włosów( 3 produkty). 
Wcześniej siostra opłaciła mi w ramach prezentu pościel :serduszka2:

W dumie 3 prezenty- 3 zestawy po 3 rzeczy( pościel też składała się z 3 elementów- 2 poszewki na poduszki i poszewka na kołdrę). 

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, Gringe napisał:

Jest to drewniane pudełko z wyrytym na gorze monogramem - pomalowane czymś zabezpieczającym drewno. Made in India. 

Skoro nikt się już nie wychyla to zdradzę resztę tajemnicy co dostałam- w komplecie( zestaw zawierał 3 produkty) była talia kart Tarota  i książka do tego plus zestaw kosmetyków do pielęgnacji włosów( 3 produkty). 
Wcześniej siostra opłaciła mi w ramach prezentu pościel :serduszka2:

W dumie 3 prezenty- 3 zestawy po 3 rzeczy( pościel też składała się z 3 elementów- 2 poszewki na poduszki i poszewka na kołdrę). 

Moja karta wyglada nastepujaco. W sumie to ani na posciel ani na kosmetyki. Mozna wyczytac ze sklada sie z 3 czesci. Ze ma zwiazek z ezo i ze to jakies pudelko. Drewniane diy moze. No ale ze karty to bym nie wpadla.

 

To ja zadaje. Pytanie proste. Jakie mam zwierze?

66.png

  • Super 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Gringe napisał:

Wracając do Twojego pytania- wylosowałam kartę Kochankowie, co podobno oznacza potwora morskiego... 

Masz akwarium? Jakieś rybki? :szok_:

Bawimy sie w szynkie pytanie i szybka opowiedz czy czekamy na innych ktorzy prawdopodobnie nigdy nie nadejda?

Edit:a nie masz zadnych zwirrzat na karcie?

Edytowane przez Wildwood
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert

A zaraz dociągnę - choć przy kochankach na mój lacki rozum stawiałabym na kota- bo to takie zmysłowe zwierzę :)

Dostałam klasyczną talię Raidera-White i takiej jeszcze nie miałam w swojej kolekcji. Bardzo mnie to cieszy. Zdaję się na gust kupującego teraz i nie narzucam swoich gustów :)

moja najstarsza talia to Stefan Punk Tarot i bardzo ją lubię :)

A jaka jest Twoja ulubiona? Wygląda na ciekawą ta talia z której wkleilas rysunek.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Gringe napisał:

A zaraz dociągnę - choć przy kochankach na mój lacki rozum stawiałabym na kota- bo to takie zmysłowe zwierzę :)

Dostałam klasyczną talię Raidera-White i takiej jeszcze nie miałam w swojej kolekcji. Bardzo mnie to cieszy. Zdaję się na gust kupującego teraz i nie narzucam swoich gustów :)

moja najstarsza talia to Stefan Punk Tarot i bardzo ją lubię :)

A jaka jest Twoja ulubiona? Wygląda na ciekawą ta talia z której wkleilas rysunek.

Dokladie jest to kot. Czarna niewielka kotka.

Stefan punk tarot? nigdy o takiej nie slyszalam. Wpisalam w necie i nic pod tym haslem nie wyskakuje. 

Tez mam RW, ale nie uzywam. Talia z ktorej korzystam to Pagan Tarot. Mamy wzloty i upadki. Czasem suprr do.mnie przemawia a czasem nie lubimy soe tygodniami. Przegladalam wiele roznych talii alr jak zobaczylam grafike PG to nie mialam watpliwosci ze to ta. 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert

No i kot do Kochanków idealnie pasuje. Taki erotyczni-zmysłowy. Choć do zwierząt futerkowych to niby Diabeł jest przypisany. 
Trzeba zdać się na swoją intuicję :)

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Gringe napisał:

No i kot do Kochanków idealnie pasuje. Taki erotyczni-zmysłowy. Choć do zwierząt futerkowych to niby Diabeł jest przypisany. 
Trzeba zdać się na swoją intuicję :)

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Wildwood napisał:

 

Ja bym sie nie domyslila. Raczej bym oczekiwala od kart ze pokaze sie karta z kotem.

Zadasz pytanie? 

Ps stefan punk brzmi szalenie :sark:

Edytowane przez Wildwood
  • Dobre! 1
  • W punkt 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert

A widzisz. Tobie wyszła 3 Monet. Moneta to rzecz a z 3 to daje - 3 rzeczy... :)

taaaa...muszę sprawdzać, co piszę bo czasami to brzmi szalenie :laugh: :laugh: :laugh:

Co moje dziecko teraz robi? :)

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Gringe napisał:

 

Co moje dziecko teraz robi? :)

7 bulaw- albo cosbazgrze w zeszycie albo walczy kijem maczuga zniewidzialnym wrogiem albo karczuje las

edit jeszcze mam kalkulator to moze liczy

Edytowane przez Wildwood
  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Gringe napisał:

Myślałam, że może wyciągniesz 4 mieczy - bo syn aktualnie śpi. Na kanapie na mojej ręce... :)

 

Hmm to karta do bani. Ciezko tutaj wyczytac sen.

42.png

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Gringe napisał:

A kobieta na Twojej karcie wg mnie ma przymknięte oczy a przynajmniej nie widzę by miała otwarte 

Wydaje mi sie ze oczy ma zwrocone w dol na kartke na stole a mezczyzna obok cos jej tlumaczy. wiec sa otwarte ale tego tu nie widac.Jest po jej lewej stronie. Aczkolwiek moze troche zobrazowaly ta sytuacje a w jakim wieku syn?1 ale nie pojazaly najwazniejszego

Edytowane przez Wildwood
  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert

No zgodnie z rysunkiem tej karty powiedziałabym, ze ciś jest na gorze, oddalone- obserwuje z bezpiecznej odległości. Może to schowanie pod stołem to bezpieczna odległość? 
Eremita jest wycofany, więc ja bym powiedziała, ze pasuje :D na pewni nie gania po domu jak szalony ;) 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Gringe napisał:

Od kogo dostałam nową talię Tarota pod choinkę? :)

Jeśli jeszcze masz ochotę pozgadywać :D

3 miecze? Od kobiety ze zlamanym sercem??

Edit:albo od kigos przez kogo masz zlamane serce

Edytowane przez Wildwood
  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Gringe napisał:

Mężczyzna. Znajomy mojej siostry- w pewnym sensie ona mu złamała serce. 
Zgadza się. 

W trakcie tasowania wypadl rycerz kielichow a na odp 3 miecze ale ona nie chciala z nim byc/zdradzila go jezeli mogr zapytac?  Miecze to w sumir mezczyzna - moglam sie domyslic.

 

Jakiego koloru sa sciany w moim pokoju?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert

Skomplikowana relacja. Nawet nie chodziło o bycie razem w dosłownym znaczeniu tego słowa.  Można powiedzieć, ze zerwała kontakt intymny a teraz są dobrymi znajomymi. Ona na niego zawsze może liczyć jeśli chodzi o pomoc. On jest Holendrem. 
W sumie karty powiedziały to, co najważniejsze. 
Na Twoje pytanie mam kartę-  Paź mieczy. Tło jest niebieskie. Oprócz tego na karcie jest trochę białego , żółtego i czerwonego. I ciut zielonego. 

image.jpg

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Gringe napisał:

Skomplikowana relacja. Nawet nie chodziło o bycie razem w dosłownym znaczeniu tego słowa.  Można powiedzieć, ze zerwała kontakt intymny a teraz są dobrymi znajomymi. Ona na niego zawsze może liczyć jeśli chodzi o pomoc. On jest Holendrem. 
W sumie karty powiedziały to, co najważniejsze. 
Na Twoje pytanie mam kartę-  Paź mieczy. Tło jest niebieskie. Oprócz tego na karcie jest trochę białego , żółtego i czerwonego. I ciut zielonego. 

image.jpg

Dzieki. To pasuje. Ryc kieli to.koze na niego liczyc przyjaciel/kochanek.

 

Tlo nie jest niebieskie.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Gringe napisał:

Czyli chodzi o białe chmurki? :)

Nie. Mam 2 kolorowe sciany. Oba kolory sa na tej karcie. Ale nie jets ro bialy ani niebieski. Sciany sa inne sufit inny

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert

Ooo- to mnie zaskoczyłaś....pozostaje żółty, czerwony i zielony. Kolory sà w mniejszości więc to już ruletka- ponieważ postać jest żółto- czerwona to stawiam

na te barwy. 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Gringe napisał:

Ooo- to mnie zaskoczyłaś....pozostaje żółty, czerwony i zielony. Kolory sà w mniejszości więc to już ruletka- ponieważ postać jest żółto- czerwona to stawiam

na te barwy. 
 

Zgaduj dalej

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Gringe napisał:

Jakby się uprzeć jest pomarańczowy na rajtkach u pazia....

wymieniłam już wszystkie kolory- chyba, że mam problem ze wzrokiem...

Moze niezrozumiale napisalam ale chodzilo mi o to ze nie ma niebieskiego  i bialego. Chcialam zebys odgadla dokladne polaczenie kolorow a nim jest zielen-sciany a zolc -sufit

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert

Ufff....czyli nie zielono-białe a zielono-żółte? Musi ciekawie wyglądać. Karty były blisko- i ja tez. Przynajmniej nie ma mowy o różowym :laugh:

:oklasky:

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Gringe napisał:

Dobra, no to kolejna runda- Jak będzie wyglądać u mnie Sylwester? Weryfikacja 01.01.21 :D

Zapraszam do obstawiania ;)

Karty z przelozenia wyszly ze w domu byc moze nic specialnego sie nie bedzie dziac. No i z rodzina/przyjaciolmi.

Ale wyciagnelam Kochankow. A ta karta mowi ze bedziesz miecc dylemat czy zostacw domu  z dzieckiem czy isc gdzies. Byc moze zostaniesz a przynaciele/rodzina przyjda do Ciebie.

Byc moze wyjdziecie przed dom. Gdzies gdzie sa drzewa.

Edit:no chyba ze menem jakims bo wkoncu kochankowie.

 

pagan-tarot-0lovers.jpg

Edytowane przez Wildwood
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert

@Wildwood bardzo ciekawie przedstawiona karta Kochankowie. Podkreślony jest w niej dylemat- którą z dwóch dróg obrać?  W większości kart Tarota jeśli już jest pokazany dylemat to chodzi o dwie osoby. Tutaj niekoniecznie - może chodzić w sumie o wszystko. O drogę, sposób działania. 
Do rzeczy jednak. Plany na Sylwestra są takie, że w domu na bank jestem- u nas znów Lockdown a i bez tego to nie miałabym zupełnie gdzie pójść. Siedzę z siostrą i naszym przychówkiem no i ma przyjechać facet z którym trochę randkuję. Miała być i nasza koleżanka ale samochód padł i nie mamy jak jej przywieźć :/

 

Edytowane przez Gringe
  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Gringe napisał:

@Wildwood bardzo ciekawie przedstawiona karta Kochankowie. Podkreślony jest w niej dylemat- którą z dwóch dróg obrać?  W większości kart Tarota jeśli już jest pokazany dylemat to chodzi o dwie osoby. Tutaj niekoniecznie - może chodzić w sumie o wszystko. O drogę, sposób działania. 
Do rzeczy jednak. Plany na Sylwestra są takie, że w domu na bank jestem- u nas znów Lockdown a i bez tego to nie miałabym zupełnie gdzie pójść. Siedzę z siostrą i naszym przychówkiem no i ma przyjechać facet z którym trochę randkuję. Miała być i nasza koleżanka ale samochód padł i nie mamy jak jej przywieźć :/

 

Dla mnie ta karta mowi o osobie ktora musi dokonac wyboru ale takiego czy zostac w domu rodzinnym czy odejsc e dorosle zycie. To jest dla podstawowy dylemat tej karty i to wynika z drogi tarotowego glupca przez wszystkie AW. Ale jasne ze pasuja tez inne. 

Ale mialysmy czekac do.1.01 z odpowiedzia :sark:

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Gringe napisał:

Pozostaje pytanie- co będzie tym dylematem w Sylwestra?... ciekawe :mysli:

Mnie tez, bo z przelozenie wyszly karty kaplanka umiar 10 kieli- czyli w domu z rodzina. Moze kochanki pokazuja atmosfere. Wogole sie z kartami nie umawialam zeby pokazywaly cos w przelozeniu. Dopiero ostatnio zaczelam zerkac tam no i zauwazylam ze w tym przelozeniu karty lepiej opisujasytuacje niz karta ktora wyciagne:obled:

  • Lubię to! 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Gringe napisał:

Ogólna atmosfera to Kochankowie- jakby nie było to trochę taka randka dla mnie bo z Panem A. Nie widziałam się ponad 2 tygodnie...

No to jakies tete a tete bedzie jak nic. 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.12.2020 o 00:10, Wildwood napisał:

Mnie tez, bo z przelozenie wyszly karty kaplanka umiar 10 kieli- czyli w domu z rodzina. Moze kochanki pokazuja atmosfere. Wogole sie z kartami nie umawialam zeby pokazywaly cos w przelozeniu. Dopiero ostatnio zaczelam zerkac tam no i zauwazylam ze w tym przelozeniu karty lepiej opisujasytuacje niz karta ktora wyciagne:obled:

Również zaczęłam niedawno stosować przełożenie i niebywałe, że jest tam zawarte mnóstwo podpowiedzi,a później zwykle losuję minimum jedną z kart z przełożenia!! :O (póki co za każdym razem)

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uff, nie wiem, jak mogłam tyle postów opuścić! Już wiem,co to za talia i dołączam się do odpowiedzi na pytanie @Gringe.

 

Wylosowałam Królową Denarów. Hmm...

Obstawiam, że nie wychodziłaś na żadne balangi, byłaś w domu, jednak nie czułaś się z tego powodu źle. Wg mnie - jakieś imprezy u Ciebie też odpadają.(czyli bez gości).

 

Tak wygląda moja Królowa

 

 

queen.png

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...