Skocz do zawartości

Ćwiczonko z 1 kartą... zagadka?


Zib

Rekomendowane odpowiedzi

9 Denarów – doglądasz, pilnujesz czegoś co znajduje się na świeżym powietrzu np dom, budowa przed kradzieżą, biuro, działalność, biznes rodzinny, agroturystka opiekujesz się tym pod czyjąś nieobecność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 buław - musisz coś monitorować, pilnować czegoś. Stawiam na szpital, lekarza

 

bardzo dobrze, co prawda nie jest to lekarz dla ludzi a dla zwierząt, jeżdżę z kotką, której po sterylizacji źle goi się rana, brawo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

As Denarow, As Pucharow, 2 Denary,-cos ladnego i ozdobnego, artystycznego, chyba kosztownego tez.

Zaslony na okno, dywan ? Moze cos zwiazanego z podrozami.

Cos ozdobnego do domu, jakies naczynia moze, talerze, swieczniki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak to coś domu, jednak zamówiliśmy też meble i pewnie to karty pokazały. Ale tu nie o meble chodzi...ale to kosztowna rzecz

Edytowane przez wiedzma.marta89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

V PAPIEŻ - chyba nie spędzisz Sylwka w kościele, bardziej obstawiam jakiś plac gdzie jest kosciół. To może też być takie duże pomieszczenie jak kościół, wielka hala, gdzie zorganizują bal. To może być szkoła, sala gimnastyczna, aula uczelniana, zjazd absolwentów. Kojarzy mi się też jakiś pałacyk. Inna interpretacja tej karty to spędzisz go w tradycjach rodzinnych, u najstarszego antenata rodu :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z przełożena miałam diabła, czyżbyś przykuta, została w domu, hm?

Zgadłaś! Gratuluję! Mam gości w domu. Wszystkim szampańskiej zabawy życzę.

Twoja kolej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku :-)

 

Moja zagadka taka sama: gdzie ja spędzię Sylwestra? ;-)

 

10 Mieczy - miejsce opustoszałe, może zamek, to gdzieś, gdzie się śpi na ziemi. Lochy jakieś... Opustoszałe budowle. No nie wiem, ale już jadę do Ciebie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WoW dziękuję bardzo:) Dla Ciebie także Najserdeczniejsze Życzenia:*

A możesz dopowiedzieć czy robisz u siebie czy idziesz do kogoś??

Moje pytanie: Miałam gdzieś wyjechać z sąsiadami na sylwestra. Jednak zrezygnowałam z tej propozycji. Gdzie miałam jechać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie :)

 

Walet mieczy: tam gdzie głośna muzyka, dyskoteka, miasto. Na mojej karcie w tle właśnie widać miasto, Sylwek na rynku? Często jest tam wietrznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś blisko... na pewno jest tam wietrznie, głośno też moze być, być może widać miasto... Mam nadzieję, że podpowiedziałam;) Wystaczy podać ogólnie miejsce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość anhana

Ale masz fajnie, zazdroszcze. Baw sie dobrze ;)) Moja zzgadka : Z kim rozmawialam wczoraj wieczorem ? Mozecie tez zahaczyc o wyglad, jak sie uda z jednej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rycerz Mieczy-blondyn z dlugimi wlosami,moze byc wylysialy lekko :)

wysoki, ktos wygadany, ale bywa marudny, skrupulatny, zawsze ma racje"Na koniu czyli mogl skads przyjechac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość anhana

Byl to mężczyzna, rozmawialismy na FB, przyjaciel, faktycznie w podróży, znak wodny, nie wiem czy jest obiektem westchnień wielu pań, ale raczej przystojny, szczupły niski, inteligenty, blondyn, skrupulatny. I komu tu oddać zagadkę ?

 

Grahanka Twoja kolej !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 Pucharow-spelnilas jakies swoje marzenie przez ten zakup

To cos artystycznego, solidnego, troche ciezkiego,,(wypelnionego).

Jakis gadzet, cos rozrywkowego do zabawy, cos na karnawal?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłam to dla siebie, nie dla domu.

Nie ma nic wspólnego z kwiatami.

Ermita to dobra karta, królowa mieczy też jeśli chodzi o charakter, 9 kielichów nie wiedziałabym ja kto ugryźć - TheKonstancja trafnie wskazała cechy, ale nie sugerujcie się tym, bo może to też wyglądać inaczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ciezkie to moze buty?

 

TAK!!! Buty :-) w stylizacji dla motocyklisty. Wyglądają dość ciężko, ale są bardzo wygodne i można je założyć praktycznie do wszystkiego. Taki trochę bardziej ostry look. Czarne, z masyną podeszą, obcasem klockiem i zamkiem :-) hahaha

Gratulacje TheKonstancja jakim cudem zobaczyłaś to w karcie 9 pucharów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooo, jeszcze mialam skojarzenia ze zlotymi guzikami/cekinami i po tym chcialam sie poddac;:)

Tak sobie "pomedytowalam" i wyszlo mi ze 9 Kielichow to cos masywnego, solidnego, na czym mozna oprzec ciezar.

Jakby nie podpowiedz ze cos z ubrania, w zyciu bym nie zgadla :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość anhana

Co to było- Król buław

Do czego sluzy - król monet

Zgubiłas może kartę płatniczą, kasę, płytę jakaś( to mi przyszło patrząc na monetowego), kluczyki do samochodu, słuchawki, telefon (król buław )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość anhana
:) Moja zagadka brzmi : Jak spędziłam czwartkowy wieczór przed feriami ? Już nie mam pomysłu na te zagadki, ale przynajmniej nie pytam o rzecz więc powinno być prościej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Królowa Buław - zajęłaś się swoją urodą. Możliwe, że poszłaś do fryzjera, ale bardziej prawdopodobne, ze malowałaś pazurki, robiłaś maseczkę na twarz lub włosy, brałaś relaksujące kąpiele. Albo... zakupy... Jakieś prezenty?

Edytowane przez gala.tea
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość anhana

Byłam na randce w dość obskurnym miejscu ,przy napojach dużo, dużo rozmawialiśmy , dziwne karciochy powychodziły. Najłatwiej było chyba zgadnąć po Cesarzowej, albo królowej buław, które wyciągnęła galatea. The Konstancja twoja kolej, bo gdyby nie ta kobieta to byś trafiła :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość anhana

Co to :walet denarów - coś związanego z muzyką(płyta,winyl), podróżami( książka o jakimś zakątku ), coś egzotycznego, estetycznie wyszukanego

Do czego służy : Królowa mieczy : służy do wzbogacenia ciebie intelektualnie,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawiedliwość (na spodzie karty Q mieczy) - chłodne te karty...pierwsza myśl to broszka, coś z biżuterii, a może jakieś kadzidełka, coś co służy uspokojeniu i wyciszeniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bizuteria, wisiorek w ksztalcie kolka.

Egzotyczny, bo wzorowany na mangal sutra (hinduskim symbolu).

Zastanawia mnie ta Q Mieczy, co wam.obu wyszla .

Tak czy siak -Wiedzma marta- twoja kolej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Księżyc - energia żeńska, więc jest to kobieta lub zwierzak, a może ta kobieta ma psa, kota. Choroba związana z układem pokarmowym lub niedomaganie związane z wiekiem i starzeniem się organizmu, możliwe też choroby przewlekłe, dlatego również uważam, że może chodzić o babcię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Księżyc - energia żeńska, więc jest to kobieta lub zwierzak, a może ta kobieta ma psa, kota. Choroba związana z układem pokarmowym lub niedomaganie związane z wiekiem i starzeniem się organizmu, możliwe też choroby przewlekłe, dlatego również uważam, że może chodzić o babcię.

 

Uznam odpowiedź bo zawarty jest tam osobnik o którego mi chodziło:) To mój ukochany piesek zachorował. Jest już stary niestety - 10 lat skończył. Jego choroba była związana z układem pokarmowym i wiąże się to z jego wiekiem.

Super Grahanko! Gratulacje!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję. Pierwsza moja myśl to pies, ale często zerkam co wyciągnęli inni i próbuje to scalić w jedno. Zasugerowałam sie kobietą, tymbardziej, że księżyc niesie taką energię.

 

Moje pytanie. Mojego męża nie było na święta, czeka na niego prezent od św. Mikołaja. Co mu kupiłam?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Papiez-ksiazka, kurs doszkalajacy, lekcje jezyka, wycieczke, album.o.podrozach, albo akcesoria z tym zwiazane (buty do trekkingu,kijki, plecak, )

Breloczek do kluczy ,zegarek, jakis markowy gadzet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 Monet - to może być coś, co podniesie jego kwalifikacje zawodowe, albo rozwinie w kierunku hobby. Jakiś podręcznik, narzędzie którym się posługuje. Coś do robienia czegoś innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...