Skocz do zawartości

zabojstwo i milosc


kate67

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie!!! Jestem tutaj nowa ale mam nadzieje, ze ktos mi pomoze...

 

Mialam dzisiaj bardzo dziwny sen, nie pamietam poczatku... to co dokladnie moge przywolac, to bylo nas kilka osob, siedzielismy w szeregu gdzies na ziemi i wiedzielismy, ze za chwile zostaniemy zabici/ zastrzeleni. Ja bylam ostatnia osoba w szeregu, obok mnie jakas kobieta a kolo niej mezczyzna ktorego kochalam (nikt ze znajomych, rodziny ani ktos kogo osobiscie spotkalam, widzialm go tylko we snie). Jak juz zblizala sie osoba ktora miala nas zabic, nie zwracajac uwagi na kobiete siedzaca obok, zlapalismy sie zarece i pocalowalismy. Pozniej wszyscy odwrocilismy sie tylem, ja schowalam glowe w kolana aby miej bolalo, jak juz morderca sie zblizal i czekalismy az nas zastrzeli. Padly strzaly ale do mnie nie strzelano, podnioslam sie, kobieta obok i wiekszosc ludzi byla zabita, oprocz mnie, mojago ukochanego i chyba jeszcze jednej osoby ktora slabo pamietam.

 

Kiedys dosc czesto miewalam sny ze ktos mnie goni, chce zlapac lub zabic ale nigdy taki jak ten ktory opisalam.

 

Bede BARDZO wdzieczna za pomoc w interpretacji!!!!!!!!!! :prosi:

Z gory serdecznie dziekuje!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć! Ten sen rzeczywiście dość mocno się różni od tych snów, w których uciekałaś. Tutaj jest klimat totalnej akceptacji, pogodzenia się z losem - i proszę do śmierci wcale nie dochodzi. Ja bym to tak interpretował, że Ty widzisz i akceptujesz, że musisz wprowadzić pewne zmiany w swoim życiu oraz zmiany w Twoim podejściu do niektórych osób. Akceptujesz w znacznie większym stopniu siebie jaką jesteś i uczucia, które się w Tobie pojawiają. Wygląda też na to, że potrafisz w tym okresie czerpać wsparcie od bliskich Ci osób w rzeczywistości, np. bliscy znajomi, rodzina. A napisz trochę z jakim typem osoby kojarzy Ci się ten chłopak / ukochany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...