Skocz do zawartości

Danly

Rekomendowane odpowiedzi

wczoraj śniło mi się iż...wracając ze szkoły, szłam na busa...widze pełno ludzi...ktorzy ida w moją stronę...pytam kolegi "co sie dzieje" a on mi moiw...ze musimy jechac...innym busem..poniewaz (ten bus ktorym mielismy jechac...miał wypadek i kierowca o imieniu RAfael NIE ZYJE! (DOPOWIEM IZ NIE ZNAM NIKOGO O TAKIM IMIENIU) no i pojechalismy innym busem..dalej nie pamietam...o co w tym chodzi?! nic nie rozumiem?! skad wogole taki sen ? POMÓŻCIE! z góry dziękuje:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość winteer

Przeniosłam Twój temat, ale bardzo bym prosiła abyś następnym razem prośbę o interpretację snu umieściła w odpowiednim dziale forum, OK?

 

 

Co do Twojego snu:

Moim zdanie przesiadka do innego autobusu może wskazywać zmianę towarzystwa (współpasażerów - jeśli takie faktycznie miało miejsce we śnie) albo rozpoczęcie życia na nowych, lepszych zasadach (zmiana środka lokomocji)... możliwe ze to zapowiedź nadchodzących zmian.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeniosłam Twój temat, ale bardzo bym prosiła abyś następnym razem prośbę o interpretację snu umieściła w odpowiednim dziale forum, OK?

 

 

Co do Twojego snu:

Moim zdanie przesiadka do innego autobusu może wskazywać zmianę towarzystwa (współpasażerów - jeśli takie faktycznie miało miejsce we śnie) albo rozpoczęcie życia na nowych, lepszych zasadach (zmiana środka lokomocji)... możliwe ze to zapowiedź nadchodzących zmian.

 

Dziekuje...:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...