Jump to content

Sen o Byłym Chłopaku

śliwkaaa
 Share

Recommended Posts

Od 12 miesięcy nie jestem z moim byłym Sebastianem z którym byłam 1.5 roku. Potem miałam chłopaka parę miesięcy i od 4.5 roku nie mam żadnego chłopaka, ale spotykam się z jednym Marcinem który był dobrym kolegą z moim byłym, coś miało z tego być niby, ale urywa nam się kontakt trochę :/ Dziś (31.12.2014) przyśnił mi się ten mój były,że wróciłam do niego, że jechałam z nim autem do jakiegoś sklepu i zabraliśmy ze sobą Marcina, która normalnie się zachowywał, ale od czasu do czasu puszczał do mnie oczko albo się uśmiechał bo wiadomo było ze wcześniej się z nim spotykałam. Potem było że pojechałam sama z moim byłym do aquaparku i nic więcej. Co to może oznaczać ? :)

Witam!

To że się z kimś nie jest od dłuższego czasu nie świadczy o tym że się go nie kocha i za nim nie tęskni i ten twój sen właśnie mówi o tęsknocie. Tak jak czytam twój sen to mam wrażenie że Sebastian to była twoja pierwsza wielka miłość i każdy następny jest porównywany do tego wzorca przez co nie może sprostać wymaganiom (ciężko być z kimś czując że jest się tylko próbą dopasowania kopii do niedościgłego oryginału).

Jeżeli w Marcinie będziesz widzieć tylko Marcina to twoje relacje będą inne. W swoim śnie posadziłaś go na tylnym siedzeniu to już dużo symbolizuje - traktujesz go jak coś "zapasowego" bo przecież były siedzi razem z tobą z przodu - w snie jesteście obok - stanowicie parę.

Symbol puszczania oczka jest też ciekawym symbolem - on już wcześniej sygnalizował ci coś czego ty nie widzisz a raczej nie chcesz widzieć, daje ci do zrozumienia "wiem o wszystkim i nie musisz mi o tym mówić wprost - rozumiem" ale czy on dobrze się czuje będąc w drugim rzędzie?

Pozdrawiam:

Sławomir

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• Similar Content

• beautygirl1309
      By beautygirl1309
      Mianowicie śnił mi się ex i jego żona. Z byłym mam ok kontakty natomiast z jego żona nie, śniło mi się że się gdzieś spotkaliśmy i ex rzucał we mnie jabłkami i się śmiał (mieliśmy romans w realu podczas jego małżeństwa)i nagle podeszła jego żona i się ogarnął. Potem na następny dzień w tym śnie znowu przyszli i zaczęłam łapać kontakt z jego żona, ona jest po ciąży i śniło mi się że jej kg zostały . nagle przybiegł duży groźny pies, zaczęliśmy uciekać i walnelam go dragiem i mu futro peklo, schowalismy się w domu. I tak kilka dni do mnie przychodzili
    • ada.music@poczta.onet.pl
      By
      Witam. Bardzo prosiłabym o interpretację mojego snu.
      Śnił mi się mój były chłopak. Jechał na rowerze po autostradzie pod górę, był to wieczór. Zobaczyłam go i pojechałam za nim. W końcu jechaliśmy razem, a on robił mi zdjęcia. W drugiej części snu siedzieliśmy w samochodzie z jego nową dziewczyną. On siedział za kierownicą, ja koło niego, a ona z tyłu. Kłóciłyśmy się. Samochód był bardzo ładny, siedzenia były skórzane.
      Dodam, że nie pierwszy raz śni mi się on, rower i samochód.
      Jak rozumieć ten sen?
      By
      Śniło mi się, że przyjechał do mnie były chłopak. Przy nim zakładałam białe buty mojej mamy, które były niewygodne i zbyt wysokie, więc zmieniłam je na inne. Mieliśmy jechać razem na pogrzeb, nie wiem czyj. Czy jest to zły zwiastun?
      Dodam tylko, że to był piękny, słoneczny dzień.
      By
      Śniło mi się, że przyjechał do mnie były chłopak. Przy nim zakładałam białe buty mojej mamy, które były niewygodne i zbyt wysokie, więc zmieniłam je na inne. Mieliśmy jechać razem na pogrzeb, nie wiem czyj. Czy jest to zły zwiastun?
      Dodam tylko, że to był piękny, słoneczny dzień.
    • tsetse123
      By tsetse123
      Witam, dzisiejszej nocy snil mi sie moj byly chlopak z ktroym nie jestem juz ponad pol roku. Sen mowi o tym, ze bylismy u mnie w domu, ukradkiem dotykalismy siebie, przytulalismy sie, a pod koniec lezalam na lozku on przyszedl, przytulil mnie, powiedzial ze chcialby zeby bylo jak dawniej i chyba pocalowal. W tym momencie sie obudzilam. O co chodzi w tym snie? Dodam ze kiedys tez mialam sen zwiazany z jego osoba. Stalismy do siebie twarzami, zaplakana spytalam czy mnie kocha, a on odpowiedzial ze juz nie. To przeciez dwa odmienne sny. Nie wiem co mam o tym myslec. Te sny wplynely bardzo emocjonalnie na mnie i po tym jak i poprzednim mam duzy metlik w glowie, nie moge jesc ani na niczym sie skupic.
  • Create New...