Jump to content

zaręczyny


allexandre
 Share

Recommended Posts

I znów miałam niejasny sen.

Śniła mi się moja impreza zaręczynowa, na dłoni miałam już pierścionek, z przodu wyglądał jak piękny zaręczynowy, z tyłu, od wnętrza dłoni miał koronę. Tylko ja na tej imprezie nie byłam zadowolona. Czułam, że tego nie chcę. Zapytałam o narzeczonego, gdzie jest, bo nie potrafiłam go znaleźć. Okazało się, że go tam nie było, po prostu nie przyszedł. Powiedziałam, że zerwę zaręczyny kiedyś i zostawię sobie pierścionek. Nie pamiętam co się działo pomiędzy tą a kolejną częścią snu, kiedy to byłam już w innym miejscu, wśród rodziny narzeczonego. Widząc jego i jego rodzinę miałam wrażenie, że prawie ich nie znam. Okazało się, że jest z rodziny królewskiej. Jego rodzice nie byli raczej do mnie przychylnie nastawieni, a on siedział z jakąś smutno-obojętną miną.

Nie wiem czy na tym sen się skończył, ale więcej nie pamiętam. Wiecie co to mogłoby znaczyć?

Dodam, że obecnie nie mam partnera, więc to nie strach przed rzeczywistymi zaręczynami z rzeczywistą osobą.

Edited by allexandre
Link to comment
Share on other sites

Zaręczyny to niewątpliwie poważny krok w życiu każdego człowieka. Kojarzą się nie tylko ze zmianą dotychczasowego życia ale także ze wsparciem w trudnych sytuacjach, bo są początkiem dzielenia się radościami i troskami z inną osobą, z którą od tej pory będziemy razem dzielić doświadczenia, z założenia aż do śmierci. Twojego narzeczonego tam nie było - czy dostrzegasz brak wsparcia i zrozumienia ze strony kogoś bliskiego?

We śnie miałaś trudności z porozumieniem się z rodzicami narzeczonego. Być może tu warto szukać symbolizmu, dlaczego mogliby być niechętni wobec Ciebie?

Spróbuj zinterpretować sen z ich perspektywy: dlaczego Cię nie akceptują? Co im przeszkadza w Tobie? Czy to, że są z rodziny królewskiej a Ty nie ma z tym jakiś związek? Może sen odzwierciedla Twoje poczucie wartości, nie czujesz się wystarczająco wartościowa w obliczu jakiś wydarzeń jakie Ci ostatnio towarzyszą.

 

Mam nadzieję, że te wskazówki pomogą Ci przeanalizować sen i wyciągnąć jakieś wnioski :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...