Skocz do zawartości

zaręczyny


allexandre

Rekomendowane odpowiedzi

I znów miałam niejasny sen.

Śniła mi się moja impreza zaręczynowa, na dłoni miałam już pierścionek, z przodu wyglądał jak piękny zaręczynowy, z tyłu, od wnętrza dłoni miał koronę. Tylko ja na tej imprezie nie byłam zadowolona. Czułam, że tego nie chcę. Zapytałam o narzeczonego, gdzie jest, bo nie potrafiłam go znaleźć. Okazało się, że go tam nie było, po prostu nie przyszedł. Powiedziałam, że zerwę zaręczyny kiedyś i zostawię sobie pierścionek. Nie pamiętam co się działo pomiędzy tą a kolejną częścią snu, kiedy to byłam już w innym miejscu, wśród rodziny narzeczonego. Widząc jego i jego rodzinę miałam wrażenie, że prawie ich nie znam. Okazało się, że jest z rodziny królewskiej. Jego rodzice nie byli raczej do mnie przychylnie nastawieni, a on siedział z jakąś smutno-obojętną miną.

Nie wiem czy na tym sen się skończył, ale więcej nie pamiętam. Wiecie co to mogłoby znaczyć?

Dodam, że obecnie nie mam partnera, więc to nie strach przed rzeczywistymi zaręczynami z rzeczywistą osobą.

Edytowane przez allexandre
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaręczyny to niewątpliwie poważny krok w życiu każdego człowieka. Kojarzą się nie tylko ze zmianą dotychczasowego życia ale także ze wsparciem w trudnych sytuacjach, bo są początkiem dzielenia się radościami i troskami z inną osobą, z którą od tej pory będziemy razem dzielić doświadczenia, z założenia aż do śmierci. Twojego narzeczonego tam nie było - czy dostrzegasz brak wsparcia i zrozumienia ze strony kogoś bliskiego?

We śnie miałaś trudności z porozumieniem się z rodzicami narzeczonego. Być może tu warto szukać symbolizmu, dlaczego mogliby być niechętni wobec Ciebie?

Spróbuj zinterpretować sen z ich perspektywy: dlaczego Cię nie akceptują? Co im przeszkadza w Tobie? Czy to, że są z rodziny królewskiej a Ty nie ma z tym jakiś związek? Może sen odzwierciedla Twoje poczucie wartości, nie czujesz się wystarczająco wartościowa w obliczu jakiś wydarzeń jakie Ci ostatnio towarzyszą.

 

Mam nadzieję, że te wskazówki pomogą Ci przeanalizować sen i wyciągnąć jakieś wnioski :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...