Skocz do zawartości

lilka91

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie. Mam pewien problem ze swoimi snami, może pomożecie mi rozjaśnić sytuacje o co tu chodzi?

Przez 5 dni z rzędu miałam złe sny i czuję że wszystkie są jakoś ze sobą powiązane.

Pierwszej nocy śnił mi się mój były chłopak którego przypadkowo spotkałam. Chciał pogadać (ponieważ jesteśmy od dawna pokłóceni a rozstałam się z nim dla obecnego chłopaka który jest już w tej chwili moim narzeczonym). Ja chcąc go spławić powiedziałam żeby spadał i że jestem zaręczona już na co pokazałam mu dłoń z pierścionkiem. On wtedy rozpłakał się a mój sen się skończył.

Drugiego dnia śniło mi się że mój narzeczony mnie zostawił od tak po prostu bez wyjaśnień powiedział że to koniec, obudziłam się zalana łzami.

Trzeciego dnia w moim śnie również pojawił się obecny narzeczony, tyle że w tym śnie dowiedziałam się że od jakiegoś czasu mnie zdradza i jest z inną kobietą jednocześnie będąc ze mną.

Czwartej nocy śniłam o tym że mój pierścionek zaręczynowy się złamał. W senniku napisane jest że oznacza to poważne kłótnie bądź rozstanie z narzeczonym spowodowane zazdrością.

Natomiast dzisiejszej nocy znów śnił mi się on który znów mnie porzucił. Powiedział że to nie ma sensu i nie chce być dłużej ze mną. Obudziłam się w środku nocy i dłużej już nie chciałam spać by nie wyobrażać sobie tego więcej. Z sennika oznacza to że za bardzo biorę wszystko do siebie i za dużo złych myśli mam w głowie.

Czy to z moją psychiką jest coś nie tak? Jak mam to rozumieć? Dodam że jestem z nim bardzo szczęśliwa jak nigdy dotąd, nigdy mnie nie zdradził i raczej nie mam podstaw by myśleć że może mnie opuścić.

Martwi mnie to, pomóżcie !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...