Jump to content

lilka91
 Share

Recommended Posts

Witajcie. Mam pewien problem ze swoimi snami, może pomożecie mi rozjaśnić sytuacje o co tu chodzi?

Przez 5 dni z rzędu miałam złe sny i czuję że wszystkie są jakoś ze sobą powiązane.

Pierwszej nocy śnił mi się mój były chłopak którego przypadkowo spotkałam. Chciał pogadać (ponieważ jesteśmy od dawna pokłóceni a rozstałam się z nim dla obecnego chłopaka który jest już w tej chwili moim narzeczonym). Ja chcąc go spławić powiedziałam żeby spadał i że jestem zaręczona już na co pokazałam mu dłoń z pierścionkiem. On wtedy rozpłakał się a mój sen się skończył.

Drugiego dnia śniło mi się że mój narzeczony mnie zostawił od tak po prostu bez wyjaśnień powiedział że to koniec, obudziłam się zalana łzami.

Trzeciego dnia w moim śnie również pojawił się obecny narzeczony, tyle że w tym śnie dowiedziałam się że od jakiegoś czasu mnie zdradza i jest z inną kobietą jednocześnie będąc ze mną.

Czwartej nocy śniłam o tym że mój pierścionek zaręczynowy się złamał. W senniku napisane jest że oznacza to poważne kłótnie bądź rozstanie z narzeczonym spowodowane zazdrością.

Natomiast dzisiejszej nocy znów śnił mi się on który znów mnie porzucił. Powiedział że to nie ma sensu i nie chce być dłużej ze mną. Obudziłam się w środku nocy i dłużej już nie chciałam spać by nie wyobrażać sobie tego więcej. Z sennika oznacza to że za bardzo biorę wszystko do siebie i za dużo złych myśli mam w głowie.

Czy to z moją psychiką jest coś nie tak? Jak mam to rozumieć? Dodam że jestem z nim bardzo szczęśliwa jak nigdy dotąd, nigdy mnie nie zdradził i raczej nie mam podstaw by myśleć że może mnie opuścić.

Martwi mnie to, pomóżcie !

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...