Skocz do zawartości

pomieszany sen


seksiaraa

Rekomendowane odpowiedzi

Mój sen był dość pomieszany ale całkiem miły. Chciała bym się dowiedzieć co mógł on oznaczać.

Więc może zacznę od tego że zakochałam się w pewnym chłopaku (ma na imię Piotrek). On o tym wie ale jest między nami pewna różnica wieku więc powiedział mi że na razie nic między nami nie będzie, ale i tak do mnie zarywa. A druga sprawa to to że jakieś dwa miesiące temu miałam kolczyk w języku ale już go nie mam, gdyż go wyjęłam.

 

A teraz przechodzę do mojego snu :

Śniło mi się że stałam z Piotrkiem przed warsztatem a dokładnie u niego w pracy i on mnie tak strasznie podrywał , ale byłam świadoma tego że on nie jest pewien czy chce ze mną być. Cały czas mnie przytulał, próbował pocałować, mówił słodkie słówka. Obok nas stali tak jak by nasi znajomi ale Piotrek się ich nie wstydził tylko po prosty cały czas stał ze mną i ten sen mi się urwał i nagle szłam gdzieś (nie mam pojęcia gdzie ) ale wiem że weszłam do tego pomieszczenia i ktoś zaczął mi robić kolczyk w języku i jak już go miałam to szybko poszłam do domu zamienić srebrną kuleczkę na przezroczystą żeby nikt nie zauważył że mam kolczyk. ( Kolczyk był schowany w pudełku tak jak jest w rzeczywistości. ). I sen się skończył.

 

Chciała bym się dowiedzieć co to mogło oznaczać. Bo od dłuższego czasu jakoś ten sen nie wychodzi mi z głowy. !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość winteer

seksiaraa

Przezroczysty kolczyk moze oznaczać wszystko to czego nie chcesz ujawnić, uktyć przed innymi posługując sie fortelem.. jakby to była twoja słodka tajemnica - być może nawet związana z Piotrem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...