Skocz do zawartości

nie mój ślub i nie mój welon


arka76

Rekomendowane odpowiedzi

Szykowałam się z moim partnerem (nie mężem, jestem stanu wolnego), w jakiś domu, w którym było dużo ludzi chyba znajomych, do czyjegoś ślubu. Wyraźnie widziałam pannę młodą, której nie znam a później jej welon.

W sennikach welon czy panna młoda oznacza szczęście itd.

Jestem osobą po przejściach, coś na nowo zaczyna sie układać. Pozytywny czy negatywny sen?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zależy między innymi od tego co dla Ciebie oznacza welon i małżeństwo. Jeśli na tym etapie jest to dla Ciebie ograniczenie wolności, bardziej negatywny. Jeśli to coś fajnego - pozytywny. Symbole z senników są bardzo ogólne, przeważnie jest jednak tak, że symbol dla nas samych znaczy coś konkretnego i wzbudza konkretne odczucia. To na nich, jako pierwszych powinniśmy się opierać.

 

Sennikiem można się posiłkować, jeśli nie ma się pojęcia, co dany symbol mógł obrazować, ale ma się wrażenie, że był to symbol ważny.

 

Ważne też są Twoje odczucia. Ogólnie uważam, że jeśli we śnie czuło się dobrze to zwiastuje on coś dobrego, mówi o tym, że umysł jest spokojny i zadowolony. Jeśli pojawiają się obrazy niepokoju - podświadomość zmaga się z jakimiś problemami.

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość winteer

arka76

A moim skromnym zdaniem poprostu te symbole wyrazaja twoja gotowość do związania się z kimś... a skoro napisałaś że już się coś dzieje w Twoim zyciu - to tymbardziej :okok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...