Skocz do zawartości

fałszywi przyjaciele/były chłopak


bellugia

Rekomendowane odpowiedzi

Nie potrafię sama zinterpretować tego snu.

Śniło mi się, że śpieszyłam się gdzieś z dziewczyną, którą kiedyś uważałam za przyjaciółkę. Weszłyśmy do jakiegoś mieszkania i usiadłyśmy razem na kanapie. Rozmawiałyśmy jak kiedyś, przyjaźnie nastawione do siebie (teraz spotkana w mieście nawet cześć nie powie, przejdzie na drugą stronę ulicy). Potem weszła do pokoju druga "koleżanka" - sytuacja podobna, zarówno w śnie jak i w rzeczywistości. Zachowanie ich wskazywało jakby nic się nie stało między nami.

Potem do mieszkania wszedł mój były chłopak i bardzo sie ucieszył na mój widok. Wtedy w tym śnie stwierdziłam, że to jakaś paranoja, bo my przecież nie jesteśmy razem, a dziewczyny w sumie się do mnie nie odzywają, więc po cholere ta cała scenka. Wybiegłam z tego mieszkania wprost na jakieś podwórko, gdzie usiadłam na jakimś murku w słonecznym miejscu i z zamkniętymi oczami próbowałam uspokoić oddech po biegu.

Co to może znaczyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bellugia, a może się to odnosi do jakiejś rzeczywistej sytuacji, która na początku wydawała Ci się szczera i naturalna, a teraz dochodzisz do wniosku, że ktoś odstawia przed Tobą jakiś teatrzyk? Może podświadomość chce Ci przekazać tyle, że ktoś może być do Ciebie nieprzychylnie nastawiony pod maską grzeczności?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Sephiro, w pewnym sensie obawiam się, że czyjeś pozytywne zachowanie może być przykrywką, ale ta obawa jest wywołana niemiłymi przeżyciami niż tą konkretną osobą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jeśli śnią się stale byli i przyjaciele, którzy nas bardzo zranili? Praktycznie codziennie śnią mi się ludzie z mojej przeszłości i stanowi to dla mnie istny koszmar. Nie chcę się z nimi spotykać i może faktycznie nie jestem pogodzona z tymi negatywnymi myślami,bo nie chciałabym mieć w sobie uczucia żalu, nie umiem jednak go wymazać.

 

Chciałabym spytać o poradę co zrobić by już nie mieć tych snów.Chciałabym jak dawniej odpoczywać poprzez sen. Mieć kolorowe i przyjemne obrazy..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...