Jump to content

dziwny sen;]


matmodrzewiowa
 Share

Recommended Posts

ok odrazu przyznaje się że to nie moj sen lecz mojej dziewczny ktora mi go opowiedziala! wiec tak ja studiuje w krakowie a moja dziewczyna konczy LO i przyjezdza do mnie na wakacje,spedzamy razem czas i i w ostatni tygodniu przygotowywyje kolacje i oswiadczam sie jej na co ona sie zgadza i nastepnie jest nasz slub tyle ze ona jest w czerwonej sukni!!! wszystko jest ladnie pieknie ale wiedmy ze moj ojciec jest temu przeciwny bo mowi ze nie jest odpowiednia dla mnie dziewczyna, w momencie gdy skladamy przysiege sen sie urywa...ogolnie ladny sen tylko ta czerwona suknia i moj ojciec psuja to wszystko! ?????

Link to comment
Share on other sites

matmodrzewiowa, tak trochę nie bardzo się orientuję gdzie się zaczyna opis snu, a gdzie kończy opis rzeczywistej sytuacji. Chodzi mi o początek:

 

wiec tak ja studiuje w krakowie a moja dziewczyna konczy LO i przyjezdza do mnie na wakacje,spedzamy razem czas

Czy tak jest w rzeczywistości?

 

 

Tzn., ogólnie to co zwróciło Twoją uwagę, czyli czerwona suknia ślubna i sprzeciw Twojeo ojca można wyjaśnić następująco:

kolor czerwony jest kolorem wielkiego uczucia, miłości.

Sprzeciw Twojego ojca natomiast, w śnie dziewczyny może świadczyć o tym, że ona nie do końca czuje się akceptowana przez Twoją rodzinę (czy znają się? Jaki mają kontakt?). Ewentualnie, rozpatrując ojca jako symbol Twojego zdrowego, męskiego rozsądku, ona może podświadomie obawiać się zmiany zdania z Twojej strony - że to Ty dojdziesz kiedyś do wniosku, że ona nie jest dla Ciebie odpowiednia.

 

 

Pozdrawiam.

Edited by Sephira
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...