Jump to content

Prośba o intrerpretację snu


precelek

Recommended Posts

Witam, czy może ktoś z Was zinterpretować mój sen?

Oto jak to było:

Budzę się u mnie w mieszkaniu wstaję i rozglądam się po mieszkaniu ale jest ciemno. Coś albo ktoś każe mi iść po węgiel bo jest zimno i trzeba napalić. Idę więc tak jak stoję w szarej piżamie (dziwne bo wszystkie mam niebieskie) do garażu! Bo instynktownie wiem ze w piwnicy już go nie ma i widzę po drodze przebłyski jak ostatnie kawałki węgla sa wybierane z piwnicy. Dochodzę do garażu i chcę go otworzyć. Ciekawe bo ma takie same drzwi jak piwnica i kłódka jest też ta sama. W połowie otwierania drzwi wypada zza nich kosz z węglem, troszkę się wysypało to pozbierałem do kosza (a drzwi są w połowie otwarte). Po pozbieraniu okazuje sie ze nie mogę potworzyć drzwi dalej bo kosze z węglem stoją już na zewnątrz blokując drzwi. Staję więc przy węglu i wpatruje się we wschód słońca (ale niestety go nie widzę choć czuję że już jest). Następnie okazuje się że jestem w jakimś pokoju i ścielę łóżka przy pomocy dużego koca złożonego na 4 części. Układam go dość starannie tak aby całe łóżko było przykryte. Następnie zapalam lampkę i okazuje się że ktoś śpi w tym łóżku ale ja się tym nie przejmuje i budzę się.

I rzeczywiście się obudziłem i taki był koniec tego dziwnego snu. Obecnie jestem poza domem (delegacja) a chciałbym już wrócić jak najszybciej ale boje sie że ten sen mówi mi że nie wrócę tak prędko do domu.

 

Proszę o interpretację.

Pozdrawiam precelek

Link to comment
Share on other sites

Myślę, że w Twoim przypadku węgiel może oznaczać ciężką pracę.

Możesz otrzymać nowe zadania związane z życiem zawodowym, nowe możliwości, może nawet będziesz musiała podjąć w tej kwestii jakaś trudną decyzję.

Choć te zablokowane drzwi mogą oznaczać jakąś przeszkodę, Twój lęk przed działaniem lub też niechęć do podejmowania nowych działań.

Jednak moim zdaniem wszystko będzie miało pozytywne zakończeniem i dobrze się ułoży czego wyrazem jest to, że wpatrujesz się we wschód słońca, który dla mnie przynosi nadzieję, rozjaśnienie trudnych spraw i jest początkiem czegoś nowego...

Podobne znaczenie ma też dla mnie zapalanie lampki, które też pojawia się w Twoim śnie.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...