Skocz do zawartości

Morderstwo, piwnica, krew, dom dziadków


Meganxx

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Dzisiaj w nocy miałam dosyć dziwny i niepokojący sen.

Mieszkałam z kilkunastoma dziewczynami w domu moich zmarłych dziadków (w tej chwili mieszka tam moja ciocia, ale nikt z mojej rodziny nie wystąpił w śnie). Był to jakby taki akademik, który należał do rodziców jednej z tych dziewczyn. Okazało się, że jedna dziewczyna została zamordowana, ale nikt nie wiedział przez kogo, więc szukałyśmy podejrzanych. Doszłyśmy do wniosku, że może to być woźny tego domu (nie znam tego człowieka), który mieszkał w piwnicy, a więc musiałam zejść na dół poszukać poszlak. Bałam się zejść, ale spotkałam jakąś kobietę, która powiedziała, że zejdzie ze mną i sprawdzi. Nic jej chyba nie powiedziałam. Stwierdziłam wraz z dwoma innymi dziewczynami, że to będzie ten mężczyzna na pewno i musimy go zabić, bo on polował na następną. W trójkę ukryłyśmy się w jednym z pomieszczeń piwnicznych (były one większe niż realistycznie) i czekałyśmy na niego. Zabrałyśmy stamtąd siekierę, jakieś ostre małe grabie i sekator. Gdy się zjawił próbował z nami walczyć, ale miałyśmy przewagę i szybko go powaliłyśmy na ziemię. Wzięłam siekierę, zrobiłam mu dziurę w klatce piersiowej, odrąbałam głowę, ręce i nogi. Byłam cała ubrudzona krwią, więc jedna z dziewczyn przyniosła mi ubranie. Nie mogłyśmy nikomu powiedzieć, że go zabiłyśmy, to była nasza tajemnica. Zapakowałyśmy ciało i położyłyśmy je na łóżku, chciałyśmy je schować, gdy ktoś nas zawołał. Wyszłyśmy na dwór (było już bardzo ciemno, chyba noc) i właściciele tego domu uradowani powiedzieli nam, że mordercę tej dziewczyny odnaleziono i już jest w więzieniu. Spojrzałyśmy na siebie w trójkę nieco przerażone, że zabiłyśmy niewinnego mężczyznę, po czym obudziłam się.

 

Nie wiem co ten sen może oznaczać, ale trochę mnie przeraża. Proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...