Skocz do zawartości

Pociągi


angel813

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie!

Przeglądałam na forum wątek dotyczący pociągów w snach jednak nie znalazłam tam niczego odkrywczego ani wykraczającego poza ramy zwykłego sennika.

To trochę skomplikowane.

 

Moja babcia miała tzw. 'sny prorocze'. Nigdy w to nie wierzyłam, nigdy nie sprawdzałam senników ani nie skupiałam się na ich ewentualnym odnoszeniu do życia. Babcia w snach przepowiadała wypadki samochodowe członków rodziny, śmierć bliskich [rodziny, znajomych], śniło jej się że rozmawiała ze zmarłymi i ich słowa się sprawdzały.

Czy coś takiego można dziedziczyć?

mam nadzieję, że nie.

 

Babcia mnie wychowywała. Mieszkałyśmy w domku kolejowym, gdzie ściana była 3 m od trakcji kolejowej. Ona dalej tam mieszka. Dzieciństwo upłynęło mi na obserwowaniu pędzących pociągów, to w jedną, to w drugą stronę, na maszerowaniu po szynach. Kilka lat temu opuściłam tamten dom.

 

Od kilku miesięcy śnią mi się pociągi. Co noc mój sen dotyczy jakiegoś pociągu. Czasem są to straszliwe koszmary. Obserwuję jadące pociągi, które są spalone, to same jadące żelazne szkielety, w których jadą np. pielęgniarki. Wiem, to strasznie dziwne sny i właściwie nie dość że się ich wstydzę to jeszcze się ich boję. Jakieś trzy tygodnie temu śniło mi się że w środku pola znalazłam z moją siostrą pociąg, w którym było mnóstwo martwych ludzi. Powiedziałam, że musimy z tamtąd uciekać, ci ludzie zaczynali już gnić. I nagle ten pociąg ruszył... A czasem po prostu wsiadam we śnie do pociągu i dokądś nim jadę, i jest to zwyczajny pociąg pkp.

 

Czy ktoś potrafi mi wyjaśnić dlaczego ciągle męczą mnie sny o pociągach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem nie masz się czego bać :).

Napisałaś, że swoje dzieciństwo spędziłaś wśród pociągów.

Te sny moim zdaniem są właśnie odzwierciedleniem Twojego dzieciństwa.

Nie mają one żadnego większego znaczenia i nie masz się czego wstydzić.

Myślę, że nie było dla Ciebie przyjemne takie miejsce zamieszkania skoro masz tak negatywne emocje po śnie związanym z pociągami, więc to jeszcze je nasila...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...