Skocz do zawartości

Autobus i dziwne upodobania Polskiego Niemca


Dynamax

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich serdecznie. Prosiłbym o interpretacje mojego snu. Śniło mi się, że kumpel kupił samochód, jakiś taki zwyczajny, normalny samochód no i jak to zawsze bywa, zebrała się ekipa kumpli, żeby zobaczyć co on tam ma pod maską...stoimy na parkingu i nagle ktoś trafnie zauważył, że ten samochód ma automatyczną skrzynię biegów(pamiętam, że to było bardzo istotne, właśnie ten automat) Kumpel pojechał się karnąć i jak wrócił to już innym samochodem, Suvem - takim trochę większym i mówi, że to się z tym samochodem stało w trakcie jazdy, no i tak z tym autem było...im dłużej się nim jeździło tym się rozrastał...no i idę sobie wieczorem koło przystanku i nagle podjeżdża mój kumpel...żółtym autobusem, Solarisem, ale tym krótkim takim i mówi, że jeździł cały dzień i z jego osobówki zrobił się już autobus i już mu się nie chce jeździć. Spytał się mnie czy mam ochotę się karnąć, na to ja, że ok, bo jeszcze nigdy nie jeździłem samochodem z automatyczną skrzynią biegów a tym bardziej autobusem no i pojechałem się porozbijać po wioskach, jeździłem tak sobie po różnych zakamarkach i przez przypadek wjechałem na chodnik i zawisłem na jakiś schodach przed jakimś domkiem jednorodzinnym. Wysiadłem obadać jak poważna jest sytuacja, wychodzę a na trawniku przed domem leży pełno lalek Barbie z poodrywanymi nogami a w ich miejsce powciskane mięso, czerwone jakieś, czyli wołowina albo wieprzowina - na bank nie drób...i wychodzi jakiś Polski Niemiec, Folksdojcz jakiś, Gebels (takie epitety opisujące tego Pana pojawiły się we śnie) i mnie ochrzania, żebym zabrał autobus ze schodów, coś tam jeszcze posapał i się obudziłem...z lekkim zdziwieniem próbując ogarnąć to co mi się właśnie przedstawiło. Czy ma ktoś pomysł na interpretację ???

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...