Jump to content
PanPremier

Przeklęte mieszkanie

Recommended Posts

PanPremier

W październiku zeszłego roku wraz ze znajomymi wynajęliśmy mieszkanie. Jest nas troje, mamy po 21 lat, studiujemy. Mieszkanie nowe, blok wybudowany kilka lat temu. Od przeprowadzki wszyscy mamy podobne problemy:

- ciągle jesteśmy zmęczeni;

- nie możemy zasnąć albo wstać rano (łóżka ustawione są w trzech różnych miejscach i w każdym śpi się równie beznadziejnie);

- często chorujemy (po przeprowadzce kolega przeszedł ciężką chorobę układu pokarmowego);

- prawie wszystkie rośliny zwiędły;

- przeprowadziliśmy ze sobą chomika, który na początku był bardzo ruchliwy, a teraz głównie śpi;

- w mieszkaniu ciągle giną różne przedmioty, sprzęty się psują.

 

Jestem bardzo specyficzny wobec wszystkich zjawisk paranormalnych, jednak to mieszkanie tak mnie wykończyło, że jestem gotów uwierzyć już we wszystko. Z góry mówię, że żaden z nas nie widział nic dziwnego (żadnych podejrzanych dźwięków, lewitujących przedmiotów, etc.; nie mamy też koszmarów sennych). Jesteśmy wierzący, na początku roku był u nas ksiądz, który poświęcił mieszkanie. Mamy też krzyż na ścianie. Rozważałem też opcje takie jak ulatniający się trujący lakier z mebli i je wykluczyłem. Nikt nie potrafi racjonalnie wytłumaczyć co z tym mieszkaniem jest nie tak.

 

Kilkadziesiąt metrów dalej jest cmentarz (współczesny). Czy to mogłoby mieć znaczenie? Naprzeciwko niego budują kolejny blok.

 

Czy to możliwe aby nowe mieszkanie było w jakiś sposób przeklęte? Czy może to tylko zbieg okoliczności?

 

Mieszkamy tutaj do końca kwietnia, więc pytam już z czystej ciekawości. Jutro chyba zapytam sąsiadów czy może wiedzą dlaczego poprzedni właściciele się wyprowadzili (oprócz tego, że kupili nowe mieszkanie). Wcześniej głupio było mi o to pytać, ale teraz jest mi już wszystko jedno. Nienawidzę tego mieszkania.

 

Z góry dziękuję za odpowiedź.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Cordeli

Niekoniecznie przeklęte, bo mimo wszystko nic nie wskazuje na obecność jakiegokolwiek ducha lub nieproszonego gościa. Ja bym powiedziała, że w jakiś sposób może gnieździć się tam negatywna energia. Nie jest to trudne do zrobienia. Interesujesz się trochę energetyką lub magią i mógłbyś samodzielnie je "oczyścić" czy potrzebujesz wyjaśnienia i pomocy?

Share this post


Link to post
Share on other sites
PanPremier

Już tam nie mieszkam. Po zmianie mieszkania czujemy się znacznie lepiej, wcześniejsze problemy odeszły.

 

Gdy tam mieszkałem, raz zapaliłem szałwię, jednak niczego to nie zmieniło.

 

Bardziej interesuje mnie to, w jaki sposób ta negatywna energia może się gromadzić?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Cordeli

Rożnie to bywa. Energię mogą się gromadzić poprzez ludzi, duchy, przeróżne byty, nawet popsute urządzenia elektroniczne, przedmioty, zaklęcia, a także w naturalne sposoby. Niektóre miejsca są po prostu naładowane pozytywnie, a inne negatywnie. Oczyszczać je można roślinami, medytacją, zaklęciami, rytuałami, modlitwami, egzorcyzmami i kontrolowaniem energii. Zalezy od czego pochodzi energia i w czym sama osoba jest dobra. Egzorcyzmy nie niwelują za bardzo samych w sobie energii. Skupiają się bardziej na demonach, duchach i innych bytach np. przeklęte miejsce, które było oczyszczone przez egzorcyzmy cały czas moze budzić niepokój i wtedy pomaga reszta.

Edited by Cordeli

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...