Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Dzisiaj snilo mi sie ze bylam u fryzjerai on przefarbowal mi wlosy na braz.Bardzo mnie to zdziwilo poniewaz zawsze sie farbuje n ablond.Okropnie sie czulam w tych wlosach.

 

Prosze o wytlumaczenie snu

[/b]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

witam:) nie wiedziałam gdzie to wcisnąć, ponieważ mój sen zawiera tak jakby kilka części. Śniło mi się, że byłam w szkole. Już kilka lekcji minęło i byłam bardzo zmęczona. Miałam strasznie tłustą grzywkę. Nie wiedziałam co z nią zrobić. Poprosiłam koleżankę aby pożyczyła mi spinki i spięłam ją. Latałam tysiąc razy do ubikacji bo co chwile mi zlatywała na oczy. Po dzwonku mieliśmy iść na jakieś przedstawienie i trzeba było mieć białe bluzki. To powiedziałam nauczycielowi, że się idę przebrać. Jak odeszłam kawałek zorientowałam się, że ja przecież mam białą bluzkę. Przedstawienie się zaczęło. Odbywało się na schodach (!) . Przy czym weszła na nie kobieta i zaczęła śpiewać. Trwało to chwilkę. Kiedy schodziła ze schodów zgubiła buta. I nagle taki przebłysk i widzę chłopaka, który mi sie bardzo podoba, a w ręku ma misia pluszowego. Co to oznacza? Nie daje mi ten sen spokoju i chciałabym się dowiedzieć co oznacza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

mam krótkie ciemne włosy,ale chce zapuścić i mieć długie.w swoim śnie właśnie miałam długie,ciemne i proste włosy i bardzo cieszyłam się ze mi tak szybko urosły.podpowiedzcie mi prosze co moze znaczyć ten sen :?:

dziękuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

hej:!

śniło mi się, że miałam baaardzo długie włosy, do kolan, były ciemne... wychodziłam ze swojej szkoły z dwoma koleżankami i właśnie one zaplatały mi warkocze. Zaplotły mi trzy warkocze, a potem z tych trzech zrobiły jednego... poszłyśmy do parku, a potem do jakiejś kolejki, coś w stylu tramwaju, pojechałyśmy na szczyt góry i kolejka zjechała spowrotem. w kolejce był kierowca z brodą i jeszcze jeden młody chłopak w białym swetrze i ciemnych włosach do ramion związane w kucyk. po drodze widziałyśmy policję.... rozplotłam włosy i sen się skończył

proszę o odpowiedź

POZDRAWAIM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Od ponad pół roku prawie codziennie powtarzają mi się sny związane z moimi włosami. Czasem je tylko trochę skracam, czasem farbuje, czasem zupełnie obcinam. Bardzo często jestem wtedy w salonie fryzjerskim. Raz nawet śniło mi się, że wypadły mi wszystkie włosy. Wtedy zaprzyjaźniłam się z pewną łysą dziewczyną, która też narzekała, że jej wypadły włosy i wspólnie chodziłyśmy po Rossmanie szukać peruki.

Osobiście przyznam, że sny te bardzo mnie irytują. Najgorsze jest to, że nawet mojej mamie kiedyś śniło się, że obcięłam włosy. Poczułam się wtedy fatalne. A najdziwniejsze jest to, że za dnia w ogóle o nich nie myślę i wcale nie czuję potrzeby obcinania ich!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale mnie najbardziej zastanawia to, dlaczego ten sen mi się powtarza...

 

Hmm... no np. dzisiaj. Tak sobie myślałam, że pójdę do fryzjera i podetnę włosy... i nic poza tym... w 90% tak to wygląda...

 

Chociaż ten sen z łysą dziewczyną i z tym, że wypadły mi włosy również mnie zastanawia... Opisałam go we wcześniejszym poście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś miałam taki sen. Z moim byłym (wtedy jeszcze obecnym) jadłam obiad i nagle poczułam, że mam coś w buzi, okazało się, że jest to włos, wyciągnęłam go, potem kolejny, popatrzyłam na mojego chłopaka, on też wyjmował włosy z ust... ale gdy się go zapytałam -skąd te włosy? odpowiedział tylko, że nie wie o jakie włosy chodzi, udawał, że wszystko jest ok.

 

I choć wydawało mi się, że wszystko jest ok w naszym związku on następnego dnia po tym śnie ze mną zerwał (tzn. nie zerwał odrazu, kilka dni się do mnie nie odzywał a tydzień później raczył mi to oznajmić) :n7 wtedy jeszcze nie znałam znaczenia tego snu, ale gdy się dowiedziałam, nie byłam zaskoczona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem nowa i mam wielką prośbę o pomoc. Dzisiaj śniło mi się że mam dziecko z półdługimi rudawymi od wierzchu i jaśniutkimi od spodu włosami. Czesałam te włosy bo były w nieładzie. Włosy tego dziecka były też lekko kręcone. Mam ndzieje ze jest ktoś madrzejszy niż ja i coś więcej mi powie na ten temat.

Pozdrawiam :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałam sen jak depiluję sobie włosy na nogach,i było to o tyle dziwne że tłumaczyłam komuś jak to sie robi,jakiemuś mężczyźnie ;) co to może oznaczać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo możliwe że o to chodzi,bo mam taka potrzebę,i coraz bardziej zaczyna mi to dokuczać ... ;/ chociaż tajemnice są po to aby ich nie wyjawiać... ;P

 

dzięki bardzo po raz któryś za pomoc ;*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam przeszukalam forum i nie znalazlam tlumaczenia mojego snu a mianowicie snily mi sie moje nogi i byly baaaardzo owlosione ale to okropnie ja tak na niepatrzalam i zastanawialam sie czy je zgolic

Dziwny sen moze mi ktos go wytlumaczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć

mam pytanie odnośnie mojego snu był o tyle dziwny dla mnie ze az postanowilem sie tu zalogowac i szukać odpowiedzi. Mianowicie sniło mi sie że rosły mi wlosy na głowie w zastraszającym tempie mozna praktycznie powiedzieć ze widziałem jak rosną były coraz dlższe na początku trzymalem je w zwinięte w rękach a potem musiałem je juz owinąc jak szal wokół szyji :smile: potem nie wiem dlaczego udałem sie do osoby która we snie wydawała sie byc znajomą fryzjerką starszą ode mnie do której ewidentnie coś czułem która uporała sie z moją nietypową fryzurą (obcieła włosy). Dziwne było też to ze pora o ktorej do niej pszyszedłem była jakas nietypowa gdyż na klatce było ciemno (nie mogłem zapalić swiatla pomimo usilnych próB) no i musiałem dłuża chwilę stać przy drzwiach i tłumaczyc ze ja to ja. W pokoju w którym obcinala mi włosy byly papierowe modele statków, a jak sie potem okazało w łożku spał jej syn. Wtedy powiedziała ze ona może żyć bez faceta ale szkoda jej dzieciaka ze nie ma ojca (ojciec zmarł, gdzies w pokoju widzialem jego buty).

tak wiec glowne motywy były takie:

włosy baaaardzo dlugie i szybko rosnące

kobieta starsza ode mnie

statki

dziecko

buty

równie dziwne bylo to ze sie zaraz potem w srodku nocy obudziłem się i raczej mialem złe przeczucia jakby sie czegoś niedobrego spodziewał

Dodam, że stoję przed sytuacją w której musze zdecydowac sie na wyjazd i rozpoczęcie zycia na drugim końcu kraju dlatego tym bardziej mnie takie znaki niepokoją

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

śniło mi się, ze noszę perukę... Kruczoczarne włosy z grzywką( jestem blondynką bez grzywki - może to ma jakieś znaczenie że zupełnie inna fryzura niz mam w rzeczywistości) Taką perukę doradziła mi mama. Następnie jestem w sklepie już bez peruki i szukam grzebienia, ale nie ma żadnych zwyczajnych, prostych, tylko jakieś wymyślne... Pytam ekspedientki o grzebień - ona mówi że szczotki są tam przy lustrze. Przy lustrze stoi dwóch mężczyzn, uśmiechają sie do mnie, a ja zdenerwowana patrze, ze szczotki też są jakieś nienormalne, sięgam po jedną i chce ją wypróbować, czy w ogóle będzie się nadawać. Czesze sie więc przed lustrem i nagle spostrzegam, że na głowie mam czarne odrosty zakończone rudymi i bladymi dredami... Mężczyźni uśmiechają sie figlarnie, a ja mimo to jestem załamana -Co to ma być? Co to znaczy... Wszelkie sugestie mile widziane.

dziękuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Vanilia22

Witaj kathi75

 

Jakieś zmartwienia, którę będą cię zastanawiać.

 

Witaj netmajster

 

Zamartwiasz się swoja przyszłością. Włosy szybko rosnące oznaczaja, że tych zmartwień Tobie nie brakuje. Starasz się temu jakoś zaradzić lecz są to tylko półśrodki. Chcesz coś zmienić, ukrucić. Ktoś Tobie w tym pomże a Ty poczujesz, ogromną potrzebe działania. Zaczynasz sie rozglądać nad mozliwościami. Widzisz syna tej kobiety i jej słowa, że ona bez faceta może żyć lecz żal jej dziecka. Sądzę, że obawiasz się Swojego wyboru. Dlatego obudziłes się zaniepokojony.

 

 

Witaj Anies

Myślę, że chciałabyś coś zmienić w sobie, byc lepszą lecz sama nie wiesz do końca jak to zrobić. Mama doradziła Tobie perukę ale jak sie okazało nie był to njalepszy pomysł a i tak nie jesteś zadowolona z efektu. Porażka tym bardziej cie przygnębia po uświadamiasz sobie co się wydarzyło.

Ale bez obaw. To co uznałas za katastrofę nie jest aż takie okropne. Trzeba dostrzegac w swoim życiu te lepsze strony i nie zalamywac się błahostkami!

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Dzisiaj śniło mi się, że patrzałam w lustro i robiłam sobie nową fryzurę.

Nie widziałam jako tako, jak obcinałam włosy, tylko tak jakbym chciała obciąć i po chwili już były takie jakie chciałam. Z lewej strony na samej górze miałam parę dredów, pod spodem rozpuszczone włosy, zaś z prawej strony włosy długości tak do brody.

Byłam w pokoju z innymi ludźmi, ale nawet rozmawiając z nimi patrzyłam się tylko w lustro.

Suszyłam włosy suszarką i prostowałam je. W sumie efekt mojej metamorfozy był całkiem niezły.

 

Dziękuję z góry za interpretacje. Jeśli cokolwiek to znaczy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Avalon, jesteś osobą pełną sprzecznych cech charakteru. Raz jesteś potulna jak baranek a raz pokazujesz różki i walczysz o swoje. Zastanów się tylko, czy nie pozostajesz zapatrzona w siebie wśród ludzi podobnie jak patrzyłaś w lustro w śnie?

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam:))

Dzisiejszej nocy miałam dziwny sen - śniły mi się włosy i fryzjer. Ale zacznijmy od początku. Rodzice kazali mi ściąć włosy ale ja nie chciałam i oni zawieźli mnie do fryzjera. W tym salonie fryzjerskim obcinała mnie kobieta. Chciała mnie obciąć bardzo krótko ale ja nie pozwoliłam na to. Jednak mimo wszystko obcięłam mnie krócej niż sobie życzyłam. Cały czas przy tym byli rodzice. Na końcu gdy już mnie obcięła wstałam a rodzice powiedzieli: "No odrazu lepiej wyglądasz..." i się obudziłam.

Czy powinnam się martwić tym snem?? Nie wiem czy to ma jakiś związek ale wczoraj miałam jechać z kuzynką do fryzjera obciąć się lecz zrezygnowałam z tej decyzji.

Proszę o szybką odpowiedz:)) Z góry dziękuję:))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry ...Chciałbym się przywitać i poprosić o interpretacje mojego snu ..Mam długie do pasa włosy , kolor naturlany sztynka. Śniło mi się, że tak jakbym chwytała za nożyczki i moją kite i zaczynała ścinać moje włosy. jedank samego czynu nie pamiętam. Pamietam tylko, ze stałam przed lustrem i miałam króciutkie włosy blond. Nie mogłam sobie wybaczyc, dlaczego tak sie stało, próbowałam je układac i samą siebie przekonywac, ze jest dobrze, ze tak musi być. Płakałam przy tym jak szlona. To mi się śniło ze dwie noce temu, ale cały czas sen nie daje mi spokoju ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

StopKlatka, wygląda na to, że nie możesz pogodzić się z obecnym stanem rzeczy, stało się coś, co dało Ci do myślenia i niechętnie o tym wspominasz, znosisz konsekwencje jakiegoś swojego działania.

Sądzę także, że nie chcesz słuchać możliwości dyktowanych przez innych ludzi i stawiasz się na piedestale - chcesz, aby wszyscy działali na Twoją korzyść.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dzisiaj snilo mi sie ze pofarbowalam wlosy na czerwono (przez ostatnich pare lat nosilam na glowie wlasnie taki kolor), ale jak przejzalam sie w lustrze doszlam do wniosku ze wygladam koszmarnie, i chcialam spowrotem brazowe wlosy, ale mama nie chciala mi dac pieniedzy na farbe.

 

Osobiscie mysle ze to ostrzezenie przed jakimis nieprzemyslanymi decyzjami, ktorych pózniej moge zalowac, ale moze powiecie mi cos wiecej??

 

Z gory dziekuje!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość truskawka

Sephira mam takie same odczucia co twoje i zastanawiam się czy czasem nie masz jakiś złudnych nadziei, daremnych oczekiwań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Vanilia22

Droga Sephirko

 

Mam podobne odczucia. Wydaje mi się, że pewna Twoja decyzja lub sytuacja ulegnie weryfikacji i nie będzisz zbytnio zadowolona z efektów. Pozatym kolor czerwony. Jakie masz skojarzenia z tym kolorem?

Podrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo rzadko pamiętam to co mi się śniło ale jeśli już pamiętam, to zwykle są to bardzo dziwne sny. Właśnie taki przyśnił mi się dziś i jestem bardzo ciekawa co on oznacza. Dlatego właśnie postanowiłam go wam opisać.

Nie wiem gdzie rozgrywała sie akcja tego snu. W pewnej chwili postanowiłam po prostu poprawić włosy. Miałam je związane w kitkę i złapałam je aby zaciągnąć mocniej gumkę. Na pewno wiecie o co chodzi. Gdy pociągnęłam końcówki włosów (około 7-8cm) zostały mi w rękach. Wyglądały jak ścięte. Co ciekawe były 4 oddzielne kępki tych włosów, nie rozsypywały sie, były jakby związane gumką ale gumki na nich nie było. Jedna kępka była zakończona takim krzywym cięciem coś w stylu znaku "^". Druga miała odciśnięte na włosach taką kropeczkę (we śnie pomyślałam, że to od spinki ale przecież nie miałam spinki). Pozostałych kępków włosów nie pamiętam. Po chwili przyszła do mnie któraś z moich koleżanek ale nie wiem która. Z przerażeniem powiedziałam jej co sie stało i wyjęłam kępki z plastikowego koszyczka(chyba był czerwony) żeby jej pokazać. O dziwo kępków było teraz 5. W chwili gdy pokazywałam jej ten piąty zmienił się we wsuwki do włosów.

Tak się skończył. Więcej nie pamiętam. Starałam się jak najdokładniej odtworzyć każdy szczegół. Z góry dziękuję za pomoc.

 

Agnieszka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość truskawka

arz - Myślę, że Twój sen o ścinaniu włosów może oznaczać jakieś nowe początki lub jakieś oznaki zmartwień, trosk.

 

Ewa85 - Wydaje mi się, że jesteś czymś przerażona albo tracisz siły witalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam! Śniło mi się dziś, że obudziłam się i patrze moja mama była w domu to wolałam nie wstawać xD Później na włosach zrobiłam sobie zielone Pasemka , a jeszcze później w moim stawie w ogródku było duuuuzo żab, i ten staw ktoś trochę ulepszył bo były tam takie 2 źródełka co to oznacza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Snilo mi sie,ze bylam ja ,jakas dziewczyna i jakis chlopak. Snilo mi sie ze cos niby kruszylam,okruszki spadaly na podloge. Nastepnie snilo mi sie ze plakalam trzymajac w reku jakas lalke niby chyba po dziecku plakaalam ale dokladnie to nie pamietam. Nastepnie ta druga dziewczyna cos mi powiedziala, a ja wzielam nozyczki i obcielam jej wlosy do ramienia.Co to oznacza?Scinanie wlosow to zle ,ale to ja scinalam ,a nie ktos mi.Prosze o jak najszybsza odpowiedz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Poproszę o zinterpretowanie tego snu, normalnie nie przejmuję się tym co mi się śni i bardzo żadko pamiętam, ale akurat ten kawałek jakoś wzbudził we mnie nie zrozumiałą ekscytaję na dodatek pamiętam go jakbym zobaczyła na filmie z kilkanaście razy.

Siedziałam przed lustrem u fryzjera, miałam takie lekko za ramiona blond włosy proste, fryzjerka zaczeła mi je jakoś tak ugniatać i nagle zrobiły się kręcone. Czesząc mnie nadal z tych samych włosów nagle zrobiły mi się bardzo długie, czarne i uczesane jak dredy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o interpretacje!

Śniło mi się dziś że siedziałam w białym pokoju ( to była chyba jadalnia w hotelu czy tam w restauracji) i było okno z którego było widać morze. na ścianie natomiast wisiało lusterko spoglądnęłam w nie i miałam fioletowe pasemka :) ( miałam takie kilka lat temu) Bardzo proszę o interpretacje :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kersh, ten sen to zdecydowanie zwiastun nadciągających nowości w Twoim życiu. Jeśli kilka lat temu (kiedy miałaś te pasemka :)) nastąpił jakiś przełom, to te zmiany będą w Twoim odczuciu podobne. W moim odczuciu sen pozytywny.

 

 

Pozdrawiam.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

ostatnio mialam bardzo i dziwny i nieprzyjemny sen!snilo mi sie ze dotykajac swoich wlosow one poprostu mi wypadaly zostawlay mi w rekach!nie zeby byly to pojedyncze wlosy ale cale garscie!!!!co to moze znaczyc<><?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Włosy oznaczają stan zdrowia i ogólny stan psychiki.

Jakiego koloru były we śnie twoje?

Pamiętam, że kiedyś przyśnilo mi się, że mam brzydkie i czarne włosy (naturalnie mam jasne) i faktycznie przez następny tydzień miałam niepokojące i przykre wieści.

 

Moim zdaniem twój sen wskazuje na zmartwienia i smutek. Utratę czegoś w sensie materialnym lub duchowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Prosiłbym o interpretację mojego snu:

 

A więc. Śniło mi się, że patrzyłem w lustro. Byłem w samej bieliźnie. Nagle spostrzegłem że prawa część mojego ciała jest bardzo owłosiona (twarz, ręka, noga, brzuch), a lewa jest całkiem łysa. Jedyne co było w porządku to włosy na głowie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to oznacza chęć odkrycia swojej drugiej połowy. Stoisz przed lustrem i spoglądasz na siebie i widzisz całego siebie (takiego jakim ci się zdaje że jesteś) i nagle spostrzegasz owłosienie, co może oznaczać że nie znasz siebie samego do końca, i nagle to dostrzegłeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maczek, owłosienie na ciele zwraca uwagę na to, że wdajesz się teraz w intrygi, prawa strona ciała świadczy o tym, że odnosi się to do Twoich kontaktów z mężczyznami.

 

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Chciałbym abyście pomogli mi zinterpretować sen albowiem w różnego rodzaju sennikach w internecie znaczenie wypadających włosów było różne.Całego snu nie pamiętam ale wiem iż czesałem włosy i zauważyłem że wraz z ruchem grzebienia zostają na nim duże ilości włosów a ja łysieje coraz bardziej.Przejeżdżałem też ręką po głowie też wyciągałem je garściami aż w końcu zostałem łysy.Proszę o interpretację.I jeszcze jedna ciekawostka.Pierwszy raz zdarzyło mi się że podobny sen miała moja mama w tą samą noc.Śniło jej się że mi wypadają włosy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dreamer10, włosy mogą tutaj być symbolem zarówno Twoich sił witalnych jak i myśli/samopoczucia. To, że wypadają i Twoja głowa staje się łysa oznaczałoby wtedy, że czeka Cię teraz okres wzmożonego osłabienia, problemy ze zdrowiem, jakiś dołek psychiczny. Postaraj się teraz myśleć pozytywnie.

 

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam - jako nowa :), sen, który mnie nawiedza niesłychanie często: śni mi się, że na języku wyrastają mi włosy, krótkie (2-3 cm) i sztywne i ja je zaczynam wyrywać, co jest strasznie bolesne, czasami udaje mi się je wyrywać tak szybko, że nie zdążą odrosną, ale jeśli nie daję rady, wypełniają mi w końcu całą buzię. Gdy się po tym strasznym śnie budzę, boli mnie cały język, jakbym faktycznie powyrywała sobie z niego włosy. Masakra, którą chcę przerwać, jak to zrobić? Co to oznacza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hey miałam dosyc dziwny sen śnila mi sie moja koleżankaJustyna która przechodziła przez ulice a wokól niej krążyła dziewczyna z długimi czarnymi włosami do pasa cała uwaga tej czarnowłosej dziewczyny była skupiona na mojej koleżance która to komplletnie ją lekceważyła i nie zwracała na nia uwagi. Całe zdarzenie moglam tylko obserwowac ale mialam zle przeczucia co do tego i bylam bardzo zdziwiona zachowaniem kolezanki i myslalam ze co ona robi ze jej zachowanie wszystko tylko pogorszy... dziewczyna z czarnymi wlosami dalej z kazdej strony obchodzila Justyne i w ciemnej uliczce obie sie zderzyly a raczej ta czarna chciala cos zrobic justynie... co o tym myslicie???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Proszę o interpretację mojego snu, bo strasznie mnie to niepokoi i nie mogę przestać myśleć o tym:

 

Śniło mi się, że wypadały mi włosy całymi garściami, później je myłam, a w około umywalki była trójka moich znajomych. Później znów po prostu wyciągnęłam sobie garść włosów z głowy i poszłam do kolegi. On powiedział: fajnie dziś jest. A ja zrozumiałam, że fajna dziś jestem <w sensie że mu się fajnie ze mną rozmawia> i powiedziałam "Noo tak, ale włosy mi wypadają i strasznie się boję". Byłam strasznie zdenerwowana i spięta.

Nie wiem czy to ma znaczenie, ale chodziłam w rozpuszczonych włosach <zwykle chodzę w spiętych> są koloru ciemny blond, gęste i kręcone.

 

Błagam, to naprawdę ważne dla mnie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Susan, wypadające włosy oznaczają jakąś stratę. Możliwe iż ostatnio jakieś niezbyt mądre posunięcia sprawiły, że utraciłaś kogoś, lub coś co bardzo sobie ceniłaś. Pamiętaj, że masz oddanych przyjaciół, którzy podniosą Cię na duchu w potrzebie.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

wydaje mi się ze będziesz, poza tym co napisała Sephira, próbowała coś naprawić, ale i prosić o pomoc, radzić się. Będziesz kogoś potrzebowała, by tej zgryzocie i niepokojom nie ulec.

pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

śniło mi sie że ,yciągałam z, ust ,włosy, długie, czarne,nie były ,zwiniete, w ,kłembek, tak jak by dopiero ,opciete,.Były, mokre, grube ,i długie,ktoś obok też to robił, lecz nie wiem czy był to ktoś z ,rodziny, czy, znajomy,niemoge znajśc tłumaczenia do tego snu.MAM WRAżENIE żE TO NIC MIŁEGO. Dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

śniło mi sie że wyciągałam z, ust ,włosy, długie, czarne,nie były ,zwiniete, w ,kłebek, tak jak by dopiero ,obciete,.Były, mokre, grube ,i długie,ktoś obok też to robił, lecz nie wiem czy był to ktoś z ,rodziny, czy, znajomy,niemoge znajśc tłumaczenia do tego snu.MAM WRAżENIE żE TO NIC MIŁEGO. Dziekuje

 

Jak dla mnie to moga byc plotki,pomienia,jezeli ktos postepowal tak samo obok,to znaczy,ze moze grozic Cie obgadanie ze strony bliskiej Ci osoby.Z drugiej strony-moze cos przeskrobalas ostatnio i bedziesz musiala sie teraz z tego tlumaczyc(dlatego wyciaganie wlosow z ust-jak wyciaganie z siebie win,a do tego byly one zwiniete w klebek-jakby sie zsumowaly i stworzyly jednosc)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziekuje, raczej nic nie przeskrobałam,na to jestem troche za stara,ale obgadywanie to możliwe umiem by kontrowersyjna.JESZCZE RAZ DZIEKUJE I POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

jestem blondynką, a śniło mi się że miałam czarne włosy i na dodatak dredy, które zrobiła mi jakaś dziewczyna, były posklejane i brudne, nie mogłam na nie patrzeć i postanowiłam umyć głowę,podczas mycia włosy zaczęły mi wychodzić i to na masę, ne wiedziałam co się dzieję, myśli o tym jak będę wyglądać była przerazająca, może nie jest to koniec świataale wiem że każddy sen ma w sobie jakąś tajemnicę, a mój co oznacza -nieszczęście.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość winteer

JAGNIESZKO

Układanie, a raczej plątanie Twoich włosów przez koleżankę (lub inną osobę) moze oznaczać, że stosunki relacje z nia nie są najlepsze (posklejane, brudne włosy) i sądzę, że tak naprawdę masz już dosyć tej trudnej sytuacji... podczas gdy próbujesz je naprawić.

Utrata (wypadanie) włosów może być zapowiedzią oszustwa w wyniku którego poniesiesz jakąś stratę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

misiek108, wypadanie włosów z typowo męskich obszarów kojarzy się z zachwianiem poczucia własnej seksualności. Może to mieć wiele podstaw, np. problemy z potencją, czy odczuwalny brak zainteresowania płci przeciwnej Twoją osobą. Może czujesz się mało męski?

 

Chciałabym jeszcze wiedzieć, w jakich okolicznościach Ci te włosy wypadały??

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam. Ostatnio śniło mi się, że stałam przed lustrem i narzekałam na swój wygląd. W końcu wzięłam nożyczki i zaczęłam ścinać moje włosy. Tylko po ścięciu one były cały czas takie same. Dłuższy czas się męczyłam, ale one się nie zmieniały.

Proszę o interpretację moje snu. Z góry dziękuję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

włosy oznaczają siły witalne, ich kolor i kondycja we śnie o tym mówią. Moga nawet mówić o rozwoju duchowym, np. jeśłi śni nam sie ktos lub my w jasnych włosach oznacza to zwykle iż jesteśmy na etapie wysokiego rozwoju duchowego.

Zastanawia mnie tylko co się dziej w Twoim życiu, ze sama chcesz obciąć włosy od czego chcesz się odciąć, co się wydarzyło takiego, ze potrzebujesz az tak silnego odcięcia sie lub oczyszczenia we własnym wnętrzu, metamorfozy.

Sen może wskazywać, ze chcesz o czymś zapomnieć, właśnie - oczyścić się. Co nie do końca jest łatwe i Ci nie wychodzi, możliwe, że jeszcze nie uporządkowałaś spraw związanych z tym co chcesz zmienić, i się nie odetniesz tak hop siup...

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość winteer
Ostatnio śniło mi się, że stałam przed lustrem i narzekałam na swój wygląd. W końcu wzięłam nożyczki i zaczęłam ścinać moje włosy. Tylko po ścięciu one były cały czas takie same. Dłuższy czas się męczyłam, ale one się nie zmieniały.

 

Ja to widzę inaczej:

Jesteś dość krytyczna w stosunku do własnej osoby (stać przed lustrem).. a na to, czym zajmujesz się na codzień - potrzebujesz bardzo wiele energii i zaangażowania (obcinanie włosów).. pomimo to trudno Ci pozbyć się tego, czego nie chcesz.. możliwe że o jakieś problemy chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hey, ostatnio miałam jakby nie patrzeć obrzydliwy sen. Śniło mi się, że po głowie we włosach łazi mi pełno dużych robali. Czy ktoś potrafiłby to rozszyfrować ?

Włosy we śnie były takie jakie mam aktualnie, niedawno zmieniłam diametralnie włosy z czarnego na blond. (nie wiem czy ma to jakieś znaczenie, ale piszę gdyby jednak jakieś miało)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość winteer

majuska666

Twój sen odnosi się raczej do Twojej aktualnej sytuacji, tego co się obecnie dzieje w Twoim życiu. A czy w tym śnie były jeszcze inne symbole? Co robiły te robaki.. gryzły czy tylko łaziły?

Ja to widzę tak:

Te robaki to jakby problemy i myśli, które Cię zadręczają..

Inna wersja tego snu jest taka, że w Twoim otoczeniu są osoby próbujące "wejść" Ci na głowę.

 

Co do zmiany koloru włosów - moim zdaniem nie ma tutaj większego znaczenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

majuska666

Twój sen odnosi się raczej do Twojej aktualnej sytuacji, tego co się obecnie dzieje w Twoim życiu. A czy w tym śnie były jeszcze inne symbole? Co robiły te robaki.. gryzły czy tylko łaziły?

Ja to widzę tak:

Te robaki to jakby problemy i myśli, które Cię zadręczają..

Inna wersja tego snu jest taka, że w Twoim otoczeniu są osoby próbujące "wejść" Ci na głowę.

 

Co do zmiany koloru włosów - moim zdaniem nie ma tutaj większego znaczenia

 

Łaziły i plątały we włosach, a do tego odczuwałam lekkie kłucie gdy chodziły.

Mimo to, Twoja interpretacja jest raczej właściwa :) chociaż nie do końca jestem pewna tej drugiej opcji. Dziękuję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się dzisiaj z kolei śniło, że miałam dwa kucyki. W pewnym momencie stwierdziłam, że mojemu ukochanemu się spodobają krótsze (tak jakby on we śnie powiedział mi, że podobają mu się krótsze włosy), więc impulsywnie złapałam nożyczki czy jakieś inne ostre narzędzie i po prostu odcięłam te kucyki. Kosmyk włosów, który widziałam przy twarzy był jasnobrązowy... co to może oznaczać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

śniło mi się, że mam bardzo, ale to bardzo poniszczone koncówki. Wręcz po kilka, kilkanaście cieniusieńkich włosków.

 

Jakiś pomysł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość winteer

Koliber*

Długośc włosów może świadczyć o jakimś dłuższym okresie w Twoim życiu.. a więc może przyjść taki moment że ulegną osłabieniu Twoje możliwości działania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koliber*

Długośc włosów może świadczyć o jakimś dłuższym okresie w Twoim życiu.. a więc może przyjść taki moment że ulegną osłabieniu Twoje możliwości działania

 

Rozumiem.

 

Dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam! Mi sie dziś śniło że czesałam włosy ( mam długie ) były trochę zniszczone i spory kawałek z nich odpadł mi przy czesaniu, wystraszyłam się i poszłam zobaczyć do lustra czy to widać - no i na szczęście wszystko wyglądało normalnie. Co to może oznaczać??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość winteer

Kersh

Tak długie włosy mogą stanowić o władzy i znaczeniu.. możliwe że w Twoim odczuciu wcale nie czujesz sie ostatnio taka ważna i znacząca.. jakbys straciła na autorytecie.. jednak moze to być niezauważalne dla innych... a ponieważ je czesałaś - widocznie poddałaś weryfikacji swoje postępowanie i postanowiłaś wiele spraw poukładać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam, może ktoś mi pomoże w odczytaniu snu - pamiętam tylko kilka szczegółów, które obudziły mnie w środku nocy . śniłam, że odpadła mi cała większa część włosów , trzymałam cały pukiel w ręce. Włosy były długie,czyste a w ręce wyglądały jak odklejony spory kucyk. Najgorsze, to że głowa, na której już nie było włosów- byłam łysa- pokryta była jakimiś brzydkimi strupami . ..

Błagam, pomóżcie ! Co to może oznaczać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam,

 

dziś śniło mi się, że miałam iść na spotkanie z chłopakiem /randkę. Byłam wesoła, w jakiejś szybie zauważyłam, że mam dłuższe gdzieś o 8cm włosy(były rozpuszczone). Byłam zaskoczona, że tak szybko urosły i pomyślałam, że trzeba będzie się umówić do fryzjera. Więcej nie pamiętam. Chyba w dojściu na spotkanie coś mi przeszkodziło, ale to już inna historia była. Miałam dziś kilka pomieszanych snów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

witam wszystkich. moze ktos bedzie w stanie mi zinterpretowac ten dziwny sen?

wiec snilo mi sie ze zjechalam jakas winda na zewnatrz. poczulam jakis wlos w ustch, ale wydawal sie wrosniety do jezyka. ogryzlam wiec go zebami i wyciagnam z ust... tzn. probuje wyciagnac, ale tych wlosow jest bardzo duzo! sa pokrecone i twarde jak drut. czuje jakbym je wyciagala prosto z zoladka! fuj.... zrobilo mi sie niedobrze.... no i sie obudzilam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość alathea

zanim napiszesz prosbe, popatrz czy w Sennik-Znaczenie snu nie ma juz takiego watku/tematu - wtedy tam sie dopisz (a o wlosach jak widac jest)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pare dni temu sniło mi sie ze podczas czesania zaczeły wypadac włosy.Gdy przejechałam po nich reka połowa została w rece.Z poczatku sie zmartwiłam,ale po chili to co zostało na głowie odrzuciłam do tyłu i delikatnie poczesłam głowa.Spogladnełam do lustra i spytałam sie mojej starszej siostry cz bardzo widac ze jest ich tak mało....ale niestety nie pamietam co mi odpoeiedziała

Pamietam jeszcze ze gdy ponownie spogladnełam do lustra to zauwazyłam ze odrastaja mi nowe nad uszami.Musze zaznaczyc ze mam dosc długie włosy i dokładnie identyczne mi sie sniły.

Co oznacza ten sen?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Kilka dni temu śniło mi się, że poprosiłam mamę i siostrę o podcięcie końcówek włosów, pokazałam im nawet jaką długość mają ściąć. Siedziałam na krześle, a mama i siostra stojąc za moimi plecami ścinały mi włosy nożyczkami, każda miała do ścięcia po połowie głowy. We śnie miałam długie włosy i pamiętam że mama obcieła mnie tak jak chciałam, a na siostre byłam potwornie wściekła bo ścieła mi dużo więcej włosów, przez co z prawej strony głowy włosy miałam dużo krótsze!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Śniło mi się, że widzę w lustrze swoje włosy (tylko włosy)- ufarbowane na ciemny rudy z odrostami pokrywającymi jakąś 1/3 całej długości włosów (ogólnie to sięgały gdzieś przed ramiona).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No a jak zareagowałaś na ten widok, podobały i się?

 

Nie. Nie byłam zadowolona. Pomyślałam, że czas je zafarbować bo to nie wygląda ładnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, mialam dzis dziwny sen. Snila mi sie nowa kolezanka (z pracy) mowilysmy o jej problemie nadmiernego pocenia sie. Wowczas ona podniosla reke do gory. Pache miala gesto porosniete ciemnymi wlosami. Zdziwilam sie widzac to, ale nie dalam po sobie poznac. Poradzilam jej je sciac i ogolic, ze dzieki temu nie bedzie sie tak pocic tez.

Hmm.. dziwny sen :]

Czy ktos moze pomoc mi w interpretacji tego snu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam! Bardzo prosze o interpretacje tego snu!! snilo mi sie dzis ze tak ichlopak ze szkoly jak szlam po schodach na dol w szkole dotknal tak delikatnie moje wwlosy stylu tak jak by chwycil (sprawialo mu to przyjemnosc- mi wtedy rowniez;d) i ja sie obrocilam a on mowi - piękne masz włosy i ja odpowiedzialam Ty tez i cos tam dalej bylo ale chyba nic waznego ,nie pamietam juz . Jak mysliie, co moze oznaczac ten sen??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej! Miewam ostatnio bardzo dziwne sny dotyczące moich włosów. Otóż śni mi się, że wchodzę do łazienki i widzę w lustrze że mam jakieś straszne białe dredy na głowie, takie okropne że sama nie mogę w to uwierzyć. Poza tym okropnie wyglądam blada cera normalnie jak trup. Innym razem wchodząc do łazienki widzę w lustrze siebie ale w czepku na głowie, po czym go sciągam natychmiast żeby nikt nie widział tego jak wyglądam.

Jak myślicie co może oznaczać taki sen w którym pojawiają się włosy i łazienka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo proszę o interpretację mojego snu.

 

Obcinałam włosy mojemu dziecku, miały one zupełnie biały kolor, miałam maszynkę do obcinania włosów i to nią obcinałam. W pewnym momencie obcięłam za dużo i wycięłam taką dziurę aż do łysej głowy. Potem już zaczynałam wszystkie włosy tak obcinać. Potem pojawił się mój tata, i zaczął... lizać jego włosy, które nagle troszkę odrosły i zrobiły się ciemniejsze.

Bardzo proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość winteer

Virus

A może przesadziłaś z czymś... jakby "o jeden most za daleko..." co mogło spowodować określone straty, trudne do nadrobienia, coś co potem nie jest już takie samo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Witam, zastanawiają mnie moje sny. Już od trzech dni śnią mi się włosy, jednak nie widzę własnej twarzy:

- za pierwszym razem miały one jakby zmieniony kolor, były ciemniejsze prawie czarne zastanawiałam się jak to możliwe kiedy nie zmieniałam ich koloru,kilkukrotnie dłuższe od moich własnych a do tego podziwiałam to jak były ułożone jakbym wróciła od fryzjera a nawet lepiej! były perfekcyjne, lecz rzadsze o moich jakby- przerzedzone

 

- w drugim śnie także miały taką barwę jak w pierwszym, ale długość jak w rzeczywistości, przed ramiona i były bardzo gęste

 

- trzeci sen przedstawiał moje własne włosy taki sam kolor bardzo błyszczące podobały mi się w śnie ale kilka razy dłuższe i tak rzadkie, że nie miałam w tym śnie co trzymać w rękach

Zastanawiam się czy nie oznaczają one jakichś zmian, może ktoś ma pomysł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

mam prośbę o pomoc w interpretacji snu.

Sniłam o tym, że byłam w jakimś miejscu gdzie było dużo dzieci i obcinałam im wszystkim włosy. Pamiętam też kogoś kto mnie czasem instruował jak to robić, bo nie miałam o tym bladego pojęcia. Te dzieciaki stały w rządku i czekały tak jakby na swoja kolej... O co chodzi ?? Co to może znaczyć ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

może ktoś potrafi zinterpretować ? Śniło mi się, że wchodzę do apartamentu hotelowego. Kilka eleganckich pokoi. Okazuje się, że jestem na urlopie w Hiszpanii. Jestem zachwycona.

A tak na marginesie, to nie planuję urlopu ani żadnego wyjazdu. W końcu wchodzę do łazienki, a tam na podłodze spora kupka ściętych , ciemnych włosów. Raczej krótkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie. Bardzo proszę o interpretacje mojego snu o włosach. Otóż sen był bardzo krótki ale za to strasznie nerwowy i mocno zapadł w pamięci. Gdzie z reguły szybko zapominam o snach. Śniło mi się ze bylam w gronie jakis ludzi i nagle zaczęłam sobie przeczesywać wlosy palcami. Zaczely mocno wypadac a na końcu wychodziły juz garściami i zostawały w moich dloniach. Byly czarne i długie. Dokładnie takie jak mam w rzeczywistości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Mam pytanie...śnila mi się mloda kobieta i miala cudne kręcone czarne długie loki...co to oznacza...bardzo prosze o interpretacje :) dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Co może oznaczać gdy śni mi się, że część moich włosów zostaje spalona? Gdy to następuje boję się dotykać głowy, bo boję się, że jestem łysa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mogę prosić o interpretację? Mianowicie - śniło mi się, że stałam przed lustrem i przeczesywałam rękami moje długie czarne włosy. W pewnym momencie chwyciłam za pukiel z prawej strony, a on tak po prostu wypadł, pozostawiając łyse miejsce. Byłam załamana i chciało mi się płakać. 'Na siłę' doczepiłam go z powrotem - a raczej przypięłam spinką, żeby nic nie było widać. Bardzo prosiłabym o wyjaśnienie znaczenia tego snu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Śniło mi sie że w trakcie prysznicu strasznie wypadały mi włosy. Woda była czysta tylko widziałam jak spływało coraz więcej włosów w strone odpływu. Włosy były kolory kasztanowego (na takie mam je teraz zafarbowane) Prysznic brałam w łazience w domu w którym obecnie mieszkam. Co to moze znaczyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmmm albo masz jakieś kłopoty i one Cię wyczerpują, albo jakieś problemy zdrowotne(niedobór minerałów np )- ciężko stwierdzić po takim krótkim śnie. Stawiam na kłopoty przelotne, bo woda czysta a prysznic to otrzeźwienie :) Chyba, że był gorący ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...